PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o unban



jakub8625
05-08-11, 21:37
Jsem evzen lovec zen priznavam hackoval sem,zadam o unban hraji na visich serverech dost dlouho a dost me stve ze mam ban pls unban

kashpi
05-08-11, 21:42
2 stejný thready :D tebe sem potkával na serverech často a nikdy nebylo poznat, že něco máš, jelikož tě někdo chytl a ještě se tu přiznáváš, tak si to asi dobře maskoval. Jinak myslím, že unban nedostaneš. Kup si steam a pak to můžeš zkusit znovu tu hrát

apach29
05-08-11, 21:46
Dva bany, jeden multihack a potom AB+WH. Unban necekej a zdrz se dalsich postu. Bude to zbytecny.

Unregistered
06-08-11, 12:24
Ikdyby ste mne unbanli stejne bych si nemoch zahrat na vasich serverech,kdyz sem byl na vasich serverech ,silene mi to lagovalo a hodne krat se mi to laglo tak ze sem videl přes textury a od te doby se to stupnuje, bjeham strasne rychle, mam lagy a střilim strasne rychle a pořad se to stupnuje tak ze by mi dali hned ban za speed hack a nebo za ab a wh vsem hracum se omlouvam.

ZEUS
06-08-11, 12:25
bjehám :D :D :D :D

tyger103
06-08-11, 13:30
bjehám :D :D :D :D

:D dnešní vzdělanost školáků je na tragické úrovni...jestli vůbec chodí do školy.

Zero
06-08-11, 13:33
Ikdyby ste mne unbanli stejne bych si nemoch zahrat na vasich serverech,kdyz sem byl na vasich serverech ,silene mi to lagovalo a hodne krat se mi to laglo tak ze sem videl přes textury a od te doby se to stupnuje, bjeham strasne rychle, mam lagy a střilim strasne rychle a pořad se to stupnuje tak ze by mi dali hned ban za speed hack a nebo za ab a wh vsem hracum se omlouvam.
Ahaaaa... tak takhle to je, a my kreteni tady banujeme nejake cheaty, kdyz za to vlastne nikdo ani nemuze, jsou to jen nevinne obeti lagu...

chmod a+x /bin/laden
07-08-11, 11:29
Ztratil jsem klíče od domu, protože mi váš server lagoval a já jsem je mezi lagama kamsi upustil.
Zaspal jsem, protože budík mi lagoval zrovna ve chvíli, kdy měl zvonit.
Počůral jsem se, protože Kotelna měla tak hrozný lagy, že si nešlo ani odskočit na záchod.
Já jsem vám ten notebook neukradl, jen jsem měl lagy, takže to vypadalo, že si ho strkám do batohu.