PDA

Zobrazit normální verzi : slide a Mytrim



apach29
08-05-13, 08:39
Tak si jdu dnes zahrat na war3, ze se odreaguju nez se malej vzbudi a tam bobik s mutihackem. To by jeste nebylo nic tak strasnyho, stava se, ale od toho preci mame hlaseni adminum prez vykricnik.
Tak hlasim, poprve nic, zadnej admin na serverech. Ok, pockam nebo hodim HLTV na forum. Pisu podruhy a uz zadna hlaska o neaktivnich adminech. Tak si rikam, ze tu za chvilku nekdo prijde ze.
No a hovno. Tak pisu zas a zas a jeste jednou a porad nic.
Tak si rikam co za smejda je na serveru a ma fpici. A co najdu? Slideho a Mytrima, jak si v klidu expi na COD.
Nesere me ani tak to, ze jsou na serverech haxori, to je vsude, ale to, ze na to admini jebou. Proc se odpojovat, kdyz se dari a expy jdou jak po masle co?
Asi se ptate, co bych s tim chtel delat. No chtel bych, aby si Kotel zavedl textak, kam si bude znacit prohresky adminu. Jeden, vystraha. Druhej, napomenuti. Treti, odebrani prav.
Zadosti o prava mate mraky, takze mate urcite z ceho vybirat a takovy vycuranci se urcite nahradi rychle. Bylo by to i pro zbytek adminu poucenim, ze nejde jen tak jebat na svoje povinnosti.

Mytrim
08-05-13, 08:45
Promiň ale já war3 módu vůbec nerozumím, proto na takováto hlášení nechodím.

apach29
08-05-13, 08:47
Cemu nerozuis na Multihacku? To jsou jen vymluvy, hack je hack a jde poznat na kazdym modu, tak me tu neval kliny do hlavy.
E: Navic slide si zadal na war3 prava, tak asi tomu predpokladam rozumi.

Mytrim
08-05-13, 08:49
Nebudu se tu s tebou hádat, já prostě na hlášení ze serverů, kde nehraji a jsou tohoto rázu nechodím, a ani chodit nebudu. Něco na tento způsob je napsané i v ad, ale hlavní věc je, že já jsem si zažádal o práva na fun, pak jump a cod. To že mají teď všichni práva všude neznamená že se budu plést do módů, které nehraji.

E: Řekl jsem ti proč jsem tam nešel a za tím si stojím, jestli s tím bude mít někdo problémy, vemte mi práva a budou všichni šťastný.

apach29
08-05-13, 08:51
Aha, takze WH s AB a SH nepoznas na jinym modu nez na FUN, Jump a COD? GJ a mnoho uspechu v dalsim adminovani.

slide
08-05-13, 08:58
Nebol som iba na COD ... poprve sme obydvaja tocili toho isteho cheatera teda neviem ci to bolo prave vtedy ... a po druhe som lietal zo serveru na server...

Edit: Na code som bol aj preto lebo 3000 ludi sa tam stazovalo ze nema XP...

apach29
08-05-13, 09:17
Opravdu si o me myslis, ze jsem debil a ze jsem tu prvni den? Kdyz tocite oba, tak mate admin chat, kde se muzete domluvit. Asi to budu muset Baronovi poradit, az bude sepisovat rady pro adminy podruhy.
Navic je tu chatlog, kde si kazdej muze najit v kolik a kde jsi byl, tak mi tu nerikej nic o litani po serverech, kdyz jsi byl na COD v dobe, kdy jsem psal do hlaseni.

trew
08-05-13, 09:18
yes.. wh,ab a speedhack jde poznat všude. Pokud jsou global práva, tak bys tam měl jít :P anebo napiš dnes kotlovi pm, aby ti nechal práva jen na co chceš. Aspoň si bude moc zažádat o práva fiur.

Mr.Hol
08-05-13, 09:24
Nezlob se na me, ale souhlas s Mytrimem, protoze to beru uplne stejne!
V zivote sem ten mod nehral, to same COD, Furieni atd.

a k tomuhle:
Aha, takze WH s AB a SH nepoznas na jinym modu nez na FUN, Jump a COD? GJ a mnoho uspechu v dalsim adminovani. - Mnoho stesti v daslism adminovani? myslim, ze se o "svoje veci" stara slusne!

apach29
08-05-13, 09:26
Ty se zase nezlob na me, ale cheaty jsou na vsech modech stejny. A kdyz napisu ze ma multak, tak to by poznal i 8miletej chlapec, co to vidi poprvy.

Zoyer
08-05-13, 09:29
hele mě o práva tak nejde, ale taky mě to sere jak admini na to serou. jedinej kdo chodí na hlášení na ultimate je matis a ten ne vždy má čas a to, že nerozumíte serveru je pouhá výmluva. Je to jako classic akorát máš třeba víc hp. Tak nechápu jak na tom to WH nemůžete poznat ? Potom se dohaduju s matisem proč ten kkt, kterej byl banned chodí po serveru. Protože byl banned přes net a on je VIP. Nejste jediní kdo na to tak sere, ale máte smůlu, že zrovna vás apach našel.

MarcelloR
08-05-13, 09:30
Nebudu se tu s tebou hádat, já prostě na hlášení ze serverů, kde nehraji a jsou tohoto rázu nechodím, a ani chodit nebudu. Něco na tento způsob je napsané i v ad, ale hlavní věc je, že já jsem si zažádal o práva na fun, pak jump a cod. To že mají teď všichni práva všude neznamená že se budu plést do módů, které nehraji.

E: Řekl jsem ti proč jsem tam nešel a za tím si stojím, jestli s tím bude mít někdo problémy, vemte mi práva a budou všichni šťastný.

+1, nevidím na tom nič zlé, ak admin z úplne odlišného módu odmietne prísť na hlásenie... Je iné, ak by admin napr. z Mega Pubu odmietol prísť na hlásenie z Oldschoolu, takže Mytrima z toho vynechaj...


jak vynechej ?? jednou je admin, tak snad bude plnit povinnosti ne ? To že si žádal o práva na fun, jump a cod neznamená, že se tam nemůže jít podívat, když hráč spamuje v hlášení a podmínky v hlášení dodržuje.

E: navic kdyz vidi, ze tam asi nikdo neprichazi a proto ten hrac spamuje.

Jeho povinnosťou je starať sa o servery, kde si žiadal práva a to či príde alebo nepríde na hlásenie z odlišného módu, dokonca módu, ktorý vôbec nehráva je jeho vec a Vás je do toho hovno.

E: to s matisom súhlasím, je dosť aktívny a zaslúži si uznanie, ale určite nie je jediný a je tu viac takých adminov:)

Zoyer
08-05-13, 09:34
jak vynechej ?? jednou je admin, tak snad bude plnit povinnosti ne ? To že si žádal o práva na fun, jump a cod neznamená, že se tam nemůže jít podívat, když hráč spamuje v hlášení a podmínky v hlášení dodržuje.

E: navíc když vidí, že ten hráč spamuje, tak je jasné, že tam nikdo nepřichází a půjde se tam kouknout ne?

E2: Sem nevěděl, že vám kotel dal global na to, aby ste banovali cheatry jen na 3 serverech kde se vám líbí.

BUBEN
08-05-13, 09:36
Tento týden byla asi krize. Několikrát jsem hlásil D2 opakovaně a když už někdo přišel, tak to byl matis. Touto cestou bych mu chtěl poděkovat. Tak stane se to, já to chápu. Horší je, že lepší hráči ho hned poznají, ale napíšou to do chatu. Což je asi špatně. Šel jsem do spectu a když jsem viděl, že opravdu má, nahlásil jsem ho. Když jsem se ptal proč to nehlásí, odpověď byla, že to nemá cenu atd. Druhá častá odpověď byla, že to již udělali. Bohužel se nic už 10 minut neděje. Super věcí je, že pokud hlásíte cheatera hned vidíte, zda-li je na serveru admin. Tímto jsem si ověřil, že za 10 minut opravdu nikdo nepřišel. Už dávno jsem navrhoval ty puntíky. Texták je málo. Bylo by lepší, aby se to zobrazovalo v seznamu adminu. Závěrem bych chtěl říct, že děkuji všem kteří chodíte.

slide
08-05-13, 09:39
Opravdu si o me myslis, ze jsem debil a ze jsem tu prvni den? Kdyz tocite oba, tak mate admin chat, kde se muzete domluvit. Asi to budu muset Baronovi poradit, az bude sepisovat rady pro adminy podruhy.
Navic je tu chatlog, kde si kazdej muze najit v kolik a kde jsi byl, tak mi tu nerikej nic o litani po serverech, kdyz jsi byl na COD v dobe, kdy jsem psal do hlaseni.

A ty si myslíš že ja som stale v cs ? zpisoval som si kto nemá xp na codku.... jaaj jaky ste vseci chytrí zrazu ... 9:00 hodin ráno a oni si myslia že nemám nič iné na robote iba behať po serveroch ... a nemysli si že sa zlaknem

edit: a keď si bol tak vytočený že nikto nechodí prečo si ho nenatočil sám a nepostol na forum?

apach29
08-05-13, 09:45
Marcello ty tu vubec nepis, na lezeni adminum do zadnice si vytvor jinej thread.


A ty si myslíš že ja som stale v cs ? zpisoval som si kto nemá xp na codku.... jaaj jaky ste vseci chytrí zrazu ... 9:00 hodin ráno a oni si myslia že nemám nič iné na robote iba behať po serveroch ... a nemysli si že sa zlaknem
Ja nechci aby jsi se me bal, ale aby jsi si plnil svoje povinnost stejne jako zbytek tech, kteri na to serou. Vymluvy na neznalost modu neberu, neni to pravda. Zapominate, ze jsem tu taky adminoval a chodil jsem vsude, i na zombie a to ten mod vubec neznam.
Ze ty si neco zapisujes je mi volny, mas ty hrace poslat na forum, stejne to tak nakonec dopadne a budou muset napsat Kotlovi sami.

E: netocim, kdyz vidim, ze jsou admini online

_AnGeL_
08-05-13, 09:45
Tento týden byla asi krize. Několikrát jsem hlásil D2 opakovaně a když už někdo přišel, tak to byl matis. Touto cestou bych mu chtěl poděkovat. Tak stane se to, já to chápu. Horší je, že lepší hráči ho hned poznají, ale napíšou to do chatu. Což je asi špatně. Šel jsem do spectu a když jsem viděl, že opravdu má, nahlásil jsem ho. Když jsem se ptal proč to nehlásí, odpověď byla, že to nemá cenu atd. Druhá častá odpověď byla, že to již udělali. Bohužel se nic už 10 minut neděje. Super věcí je, že pokud hlásíte cheatera hned vidíte, zda-li je na serveru admin. Tímto jsem si ověřil, že za 10 minut opravdu nikdo nepřišel. Už dávno jsem navrhoval ty puntíky. Texták je málo. Bylo by lepší, aby se to zobrazovalo v seznamu adminu. Závěrem bych chtěl říct, že děkuji všem kteří chodíte.

On chodí na takmer každé hlásenie. Je jeden z adminov, ktorý majú radi svoje povinnosti.

E: Admini nemôžu byť stále na tom istom servery. Potom by ich to už nebavilo.

slide
08-05-13, 09:48
Marcello ty tu vubec nepis, na lezeni adminum do zadnice si vytvor jinej thread.


Ja nechci aby jsi se me bal, ale aby jsi si plnil svoje povinnost stejne jako zbytek tech, kteri na to serou. Vymluvy na neznalost modu neberu, neni to pravda. Zapominate, ze jsem tu taky adminoval a chodil jsem vsude, i na zombie a to ten mod vubec neznam.
Ze ty si neco zapisujes je mi volny, mas ty hrace poslat na forum, stejne to tak nakonec dopadne a budou muset napsat Kotlovi sami.

No tebe sú možno ostatní hráči u prdele ale mne nie... keď niekto ani nevie poslať pmku na fóre tak mu asi helpnem nie ?

DarkAspecT
08-05-13, 09:53
V tomhle jsem s apachem, napíšu to natvrdo, jelikož stejně tdown dávají admini a rektální alpinisti. Slide, šel si si zahrát cod sám od sebe. Tak tu nemel pitchoviny, že nemáš co jiného na práci. Pokud je na serveru cheater v ranní dobu a napíše hlášení jak má, což věřím že apach udělal, tak se aspoň podívám, no ne? Na JB a spol. Vás užije, ale aby jste se šli učit něco z vaší kategorie, to ne. War3 je přece taky střílecí mód, jakej je rozdíl mezi war3 a COD? Haterům zdar, ave já.

Mytrim
08-05-13, 09:53
Nevím o co všem ostatním jde, já své povinnosti o které jsem si zažádal plním, a myslím, že dobře. A ty vaše posty typu proč máš global jsou úplně z cesty, já si o global práva nežádal tak nemluvte o něčem, o čem nemáte vůbec páru.

Ridik :D
08-05-13, 09:54
hezky apach bonzuje :D apach ma pravdu wh sh ab jde poznat i ze zavrenyma ocima

slide
08-05-13, 09:56
V tomhle jsem s apachem, napíšu to natvrdo, jelikož stejně tdown dávají admini a rektální alpinisti. Slide, šel si si zahrát cod sám od sebe. Tak tu nemel pitchoviny, že nemáš co jiného na práci. Pokud je na serveru cheater v ranní dobu a napíše hlášení jak má, což věřím že apach udělal, tak se aspoň podívám, no ne? Na JB a spol. Vás užije, ale aby jste se šli učit něco z vaší kategorie, to ne. War3 je přece taky střílecí mód, jakej je rozdíl mezi war3 a COD? Haterům zdar, ave já.

Prosim ťa nevyjadruj sa ani nevieš o čo tu ide a meleš tu sračky ...

trew
08-05-13, 09:56
Nevím o co všem ostatním jde, já své povinnosti o které jsem si zažádal plním, a myslím, že dobře. A ty vaše posty typu proč máš global jsou úplně z cesty, já si o global práva nežádal tak nemluvte o něčem, o čem nemáte vůbec páru.
jsem se teď koukal, ty máš práva jen na ty servery co jsi chtěl

MarcelloR
08-05-13, 09:56
Marcello ty tu vubec nepis, na lezeni adminum do zadnice si vytvor jinej thread.

Aha takže ak s niekym súhlasím, tak mu automaticky leziem do riti hej??? A prečo by som tu nemohol napísať ??? Dá sa mi tu písať a chcem sa vyjadriť, tak sa aj vyjadrím a tebe to môže byť jedno, ale môžeš ma kľudne palčekovať, ja teba aj palčeky mam v piči totálne :)


marcello apach je tu delel jak my dva dohromady ten moc dobre vi o cem mluvi

chápem čo tým myslíš :D:D:D:D

Zoyer
08-05-13, 09:57
My víme, že sis o global nežádal, ale když už to kotel dal, tak snad budu plnit to co mám ne ? Když si to nechtěl, tak si to nechej vzít a nechat dát jen na COD, fun, jump a zbavíš se takových problémů.

_AnGeL_
08-05-13, 09:58
Prosim ťa nevyjadruj sa ani nevieš o čo tu ide a meleš tu sračky ...

Pokiaľ viem, tak vládne demokracia, každý má právo niečo napísať pokiaľ to je k veci.

Ridik :D
08-05-13, 09:59
marcello apach je tu delel jak my dva dohromady ten moc dobre vi o cem mluvi

DarkAspecT
08-05-13, 09:59
Prosim ťa nevyjadruj sa ani nevieš o čo tu ide a meleš tu sračky ...
Radši se nevyjadřuj ty, udeláš fail a ještě máš drzost si otvírat hubu, pokud jim zmizel level, nasměruj je na fórum, ty pisálku, snad nejsou kreténi a umí si založit thread, ne?

grEy
08-05-13, 10:00
https://static.prtst.net/asset-proxy/acc2e3fd6b41132f0805fa6bfc6a8c102f7c62cb/687474703a2f2f626f6263657363612e636f6d2f77702d636f 6e74656e742f75706c6f6164732f323031322f30312f506f70 636f726e2d5374657068656e2d436f6c626572742e676966/http://bobcesca.com/wp-content/uploads/2012/01/Popcorn-Stephen-Colbert.gif

apach29
08-05-13, 10:02
Aha takže ak s niekym súhlasím, tak mu automaticky leziem do riti hej??? A prečo by som tu nemohol napísať ??? Dá sa mi tu písať a chcem sa vyjadriť, tak sa aj vyjadrím a tebe to môže byť jedno, ale môžeš ma kľudne palčekovať, ja teba aj palčeky mam v piči totálne :)

Ja zasadne nepaleckuju, ale to je jedno. Jsi mi u prdele, nejsi vubec nic, nic nevis a kdys vis, tak vis hovno. Tak az budes zase chtit neco napsat, pokus se aspon trosku do toho dat ty dve mozkovy bunky co mas a nepis sracky.

Slunicko
08-05-13, 10:11
Apachi, vetsinou s tebou souhlasim ale ted ne, ted se zastavam Mytrima protoze neni pravda ze napr na war 3 se chova wh stejne jako na classu, u nekterych druhu wh napr nejdou videt humani, takze spo prve akci, kde whckar nevidi humana s tim admin sekne a rekne ze nic nema, protoze ho nevidel, taky ab se na modu COD chova uplne jinak nez na classu, jak tam behaj vsici jak sileny se speedem 1000, tak to ab vubec nestiha a taky to obcas vypada, ze nic nema, samozrejme Sh je videt vsude stejne, samozrejme slida se ted nezastanu, protoze nevim co tam delal a pokud vis, ze si v klidu hral, tak je to jeho chyba ale priznam se, ze ja ted chodim tak na 5% hlaseni, ktere prijdou ( mam to povolene) protoze mam ted od cs pauzu a kdyz jsi jdu jednou za den na pul hodiny zahrat, tak se mi nechce tocit a samozrejme nahlaseni z modu napr hns atp nechodim vubec, protoze vubec nevim, ktera bije.

apach29
08-05-13, 10:15
Slunko war3 je skoro stejnej jak COD. Humani nehumani, WH prez zdi snad poznate vsude ne? Tak samo SH. Na war3 ani na jinym modu neni nic co by pripominalo SH. A AB, to nema ani cenu o tom diskutovat. AB je AB a zadna rasa, nebo class na jakymkoli modu to nema :)
E: A to se porad bavime o modu, na kterej si slide zadal o prava. Mam s nim odehranyho dost, se slidem, a nikdy nebylo nic, za co bych ho nemel rad. Ale ted me hodne vytocil.

MarcelloR
08-05-13, 10:18
Ja zasadne nepaleckuju, ale to je jedno. Jsi mi u prdele, nejsi vubec nic, nic nevis a kdys vis, tak vis hovno. Tak az budes zase chtit neco napsat, pokus se aspon trosku do toho dat ty dve mozkovy bunky co mas a nepis sracky.

Máš pravdu. Nie som nič, pretože som niekto. A vidím, že ty toho vieš enormne veľa a už si toho veľa dosiahol, keď hráš ráno hry, potom dojdeš na portál o hrách, kde sa snažíš zhadzovať ľudí. Tak to potom hej, ale aj tak mam stále 2x viac mozgových buniek ako ty. Ja sa tu s tebou nemienim naťahovať múdrejší ustúpi(ja) a ty si aj naďalej kecaj čo chceš. Ja si zatiaľ vychutnám nutelu.

apach29
08-05-13, 10:26
Máš pravdu. Nie som nič, pretože som niekto. A vidím, že ty toho vieš enormne veľa a už si toho veľa dosiahol, keď hráš ráno hry, potom dojdeš na portál o hrách, kde sa snažíš zhadzovať ľudí. Tak to potom hej, ale aj tak mam stále 2x viac mozgových buniek ako ty. Ja sa tu s tebou nemienim naťahovať múdrejší ustúpi(ja) a ty si aj naďalej kecaj čo chceš. Ja si zatiaľ vychutnám nutelu.

Ano, mas pravdu. Dosahl jsem toho vic, nez kdy ty vubec budes moct. Ale o mojich uspesich jak v zivote, tak tady se rozepisovat nebudu. Zavisti by jsi zbledl.

Slunicko
08-05-13, 10:27
Apachi samozrejme war 3 a Cod je prakticky to stejny ale psalo se tu, ze to jde poznat uplne vsude ale s tim se neda souhlasit, taky nechapu,proc slide vypisoval nejaky lidi, kterym chybi Xpecka, kdyz po serverech behaji cheateri, na tohle je tu forka a jak si psal, ze neumi poslat Pmku, tak to jsou radny vypatlanci, protoze jde o pouhe 1 vyjimecne a magicke tlacitko, me taky lidi o tohle pisou ale ja na takovyhle zpravy kaslu a vypnu si ve hre chat ( admin chat viidim, protoze to skace do obrazovky pro rejpaly) takze netusim jak to doopravdy bylo a nebudu se do nikoho navazet ale samozrejme verim Apachovi, protoze kdyz uz i on napise stiznost, tak to uz musi stat za to..

slide
08-05-13, 10:32
Radši se nevyjadřuj ty, udeláš fail a ještě máš drzost si otvírat hubu, pokud jim zmizel level, nasměruj je na fórum, ty pisálku, snad nejsou kreténi a umí si založit thread, ne?

No niektorí predstav si že nevedia ani sa tu regnúť a sú radi že hrajú cs ... píšeš tu jak sa mám vzdelávať a pritom na War3 mám odohraného viac než ty na CS...

DarkAspecT
08-05-13, 10:34
No niektorí predstav si že nevedia ani sa tu regnúť a sú radi že hrajú cs ... píšeš tu jak sa mám vzdelávať a pritom na War3 mám odohraného viac než ty na CS...
Výborně, a co že máš nahráno víc? To že si nolifer mě nezajímá. Máš nahráno víc, ale na hlášení jít neumíš, tak co to je kurva za argument?

slide
08-05-13, 10:42
Výborně, a co že máš nahráno víc? To že si nolifer mě nezajímá. Máš nahráno víc, ale na hlášení jít neumíš, tak co to je kurva za argument?

Vieš o mne hrubé hovno ... mám skvelý život aj bez cs ... mám priateľku, skvelú rodinu a priateľov, poškrabkaj si ego na niekom inom

Slunicko
08-05-13, 10:43
Máš pravdu. Nie som nič, pretože som niekto. A vidím, že ty toho vieš enormne veľa a už si toho veľa dosiahol, keď hráš ráno hry, potom dojdeš na portál o hrách, kde sa snažíš zhadzovať ľudí. Tak to potom hej, ale aj tak mam stále 2x viac mozgových buniek ako ty. Ja sa tu s tebou nemienim naťahovať múdrejší ustúpi(ja) a ty si aj naďalej kecaj čo chceš. Ja si zatiaľ vychutnám nutelu.

Marceli ale tady je stížnost na pravém místě, nemyslím tím jen tohle ale jako ono se na to vážně sere a celkem nehorázným způsobem, jak jsem psal, ani sebe bych se nemohl zastat, protože na to teď taky kašlu, když si projdeš můj banlist, vidíš i dny, kdy jsem dal 10 perma banů, teď tam mam snad 5 banů za posledních 14 dní ale já jsem na tom jinak, já už jsem žádal o odebrání práv, protože mi je trapný bejt v admin teamu a neplnit právě tu věc, pro kterou jsem tu, no Kotel mi napsal, ať si dám pauzu a ať teď prostě nehraju a říkal mi, že nemusím ( ani jsem nikdy nemusel ale chodil jsem skoro na vše) chodit na hlášení, nebo že mi klidně veme na chvíli práva na serveru, abych si od toho odpočinul, tak jsem byl rád, že se mě tolik lidí v admin teamu zastalo a vše se vyříkalo, takže si dám prostě pauzu a pak aktivitu na serverech a aktivitu k hlášení opět zvýším..

Jimmyhumunukunapa
08-05-13, 12:24
Tu si trosku slapnul vedle Apachi. Aspon v pripade Mytrima. Je mozny, ze v zivote nehral war3 a tak tomu proste nerozumi. Takovehle mody casto mivaji specialni zbrane, schopnosti apod a on je proste nemuze znat, kdyz to nehraje. Ne kazdy si veme na triko fail ban

apach29
08-05-13, 12:34
Tu si trosku slapnul vedle Apachi. Aspon v pripade Mytrima. Je mozny, ze v zivote nehral war3 a tak tomu proste nerozumi. Takovehle mody casto mivaji specialni zbrane, schopnosti apod a on je proste nemuze znat, kdyz to nehraje. Ne kazdy si veme na triko fail ban

Nebudu se s tebou hadat, ja vim svoje jak to je a ty asi ne. Proste vsechny haxy jsou stejny pro vsechny mody a basta. Porad vypadaji stejne, at je to na JB nebo na Zombie nebo na war3. Schopnosti ras a class s tim nemaji nic spolecnyho.

ZEUS
08-05-13, 12:38
Ukldníme se... nadávky si vyřiďte po pm a ne na foru !

grEy
08-05-13, 12:42
Ukldníme se... nadávky si vyřiďte po pm a ne na foru !

http://i70.photobucket.com/albums/i98/labriskya816/gifs/Jim-Carrey-GIF-PACK-10.gif

Giussepe
08-05-13, 13:02
Nebudu se s tebou hadat, ja vim svoje jak to je a ty asi ne. Proste vsechny haxy jsou stejny pro vsechny mody a basta. Porad vypadaji stejne, at je to na JB nebo na Zombie nebo na war3. Schopnosti ras a class s tim nemaji nic spolecnyho.

Ano, všechny haxy jsou na všech serverech stejný to je bez debat. Ale proti té tvé poslední větě ti budu odporovat. Já jsem původně taky War3ft admin, ale w3u jsem v životě nehrál a kdyby přišlo hlášení z w3u, tak pokud by to nebyly naprosto očividné hacky tak bych si taky 2x dobře rozmyslel než bych banoval. Vím, že je to podobné jako war3ft, ale přece jen neznám ten mód natolik dobře, abych věděl co všechno tam je za schopnosti. Vím, že na w3u jich je o dost víc než na war3ft Např. na war3ftu když máš vampiric auru a někoho trefíš tak ti zazelená obrazovka, stejně tak u BM ti to zas přičte peníze, takže se dá podle toho docela solidně děrovat. A adminovi, co toto prostě neví, když nehraje tento mód jako v případě Mytrima, by se mohlo stát, že by to klidně mohl zaměnit za WH. AB a SH to zas je něco jinýho a o tom jsem se zmínil výše.

No, co plyne z mého proslovu? Mytrim je v tomto podle mě nevinně, viděl hlášení z w3u, řekl si, to není v mé kompetenci tak to nechal být.
V případě Slida, je pravdou že byl brán jako admin na war3 mody, avšak neznám okolnosti takže nemůžu dělat jakékoliv závěry.

apach29
08-05-13, 13:30
Ano, ma pravdu o udeadovi a blood magovi a jinych, ale skilly a ultimatky jsou na war3U stejny jako na FT. jen si je navolis jak chces a ne, ze je mas napevno na ruznych rasach.
Ale kdyz napisu multihack, tak to je tak ocividny, ze by to poznal na kazdym modu i ten, co to hraje prvni den :).

Ridik :D
08-05-13, 13:52
proste mel multi hack to znamena (WH AB SH)

noirbun
08-05-13, 15:38
Myslím, ze SH pozná aj nafetovany proste sa sekne a objaví sa na 2 strane mapy, to pozná aj fetak

apach29
08-05-13, 15:51
Myslím, ze SH pozná aj nafetovany proste sa sekne a objaví sa na 2 strane mapy, to pozná aj fetak

Presne tak, i Bezdak by to poznal :D

kashpi
08-05-13, 22:28
musim se zastat apache. admin by mel poznat WH a AB a SH kdekoli...
taky normalne nechodim na servery JB a Zombie, vubec je nechapu a nerozumim, ale kdyz tam je hlaseni ze ma nekdo WH nebo SH tak tam jdu, i za cenu toho ze 5 minut stahuji sracky do toho. Na hlaseni z JB ze nekdo dava FK atd nereaguji, ale cheaty by se meli resit. Hlavne z duvodu, ze NS hrace stejne jinak nez ze serveru nezabanujete poradne.

Obzvlaste ten W3 je celkem v pohode, vim ze to neni odeme objektivni, kdyz ho hraju, ale tam fakt poznate cokoli.

jinak od apache kdyz je zprava ze to je cheater to muzete banovat rovnou. je zkusenej a verit mu muzete :-) i kdyz tomu nerozumite

Mr.Brown
09-05-13, 07:36
Už je tam Fiur a ten je nolife, tak se to snad zlepší :D

Zoyer
09-05-13, 07:38
Ti dam nolifera :D Ja tam sem jenom, kdyz se mi chce a to je porad :D

Charon35
12-05-13, 01:08
ešte to nelockujte, charon nedal vtipny obrazok !

http://images.sodahead.com/polls/000136525/polls_nelson_haha_0304_777148_answer_1_xlarge.gif


Aha, takze WH s AB a SH nepoznas na jinym modu nez na FUN, Jump a COD? GJ a mnoho uspechu v dalsim adminovani.

Nečítal som celé vlákno, ale je fakt, že niektorí admini sa niektorým serverom vyhýbajú. Radšej nechať 1 cheatera, než spraviť fail ban. Napr. na furienoch je za T taká vecička, že ti ukazuje enemy na radare. Keď o tom nebude vedieť, môže to vyhodnotiť ako WH (preto chodí z furienov toľko hlásení na WH). Aj keď ti dávam za pravdu, že aspoň pozrieť ho určite mohli.