PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - Kashpi



Lol3C
08-05-13, 08:53
Dobrý den, včera zde vložil žádost o unban můj mladší brácha. Sám jsem si to četl, a upřímně je mi z toho na nic. Tímto bych chtěl o unban požádat za něj, jelikož jak můžete vidět, jeho gramatika je na úrovni houpacího koníka. K banu došlo následovně: hráli jsme na Kotelně (myslím, že to byl War3FT) a můj kámoš tam střílel do zdí jako o život, a zabíjel hráče. Samozřejmě, WH měl, ale poté se stalo to, že admin na serveru nezabanoval jeho, ale všechny v našem klanu (Tzn. *_RTV_* nebo tak nějak) Takže jsem dostal ban .... Je to už dlouho, řekl bych tak rok. Já na vaše servery můžu ne proto, že mám teď nový notebook, ale proto, že mám CSko koupené ....
Výpis z konzole, když se připojí:
MXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 31811)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): *_RTV_*|Lol3C|CL
[AMXBANS] Tvuj nick: neutron02
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:864524185
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:864524185
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.29.108.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.29.108.130
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Kashpi
[AMXBANS] Server: Kotelna - War3FT 2 | csko.cz (fy_pool_day)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Ano, jak vidíte, je tam můj nick i značka bývalého klanu RTV, důvod WH. To je z důvodu napsaného výše.

Ještě jednou se omlouvám za chování a vůbec vyjadřování mého bratra ... je mu 10.
Zcela chápu vaše podezírání "Teď to není jen brácha, ale už i jeho kámoš", ale skutečně to tak je.
WH nepoužívá, ani jiné cheaty, za to se mohu zaručit.
Doufám, že to přijmete pozitivně, díky :thumsup4:
- Lol3C

kashpi
08-05-13, 19:02
ban je starej rok, takže jako demo už nemám...žádost se měla podat hned. Ani si to nepamatuji, takže nemůžu nic tvrdit. Ale za banem si stojím :)