PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o demo (unban)



Folwar
06-08-11, 10:01
Zdravím, dnes jsem po delší odmlce přišel na Zombie server Kotelny, hrál jsem cca 3 minuty do konce mapy a poté jsem mi konzole oznámila, že mám ban. Nebudu se tu rvát do krve, protože Kotelna není můj "hlavní server", ale opravdu bych ocenil kdybyste mi poslali demo, rád bych se podíval za co se dneska banuje.

Díky.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 15 tydnu , 6 dnu , 23 hodin , 52 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Folwar.
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID :
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 89.29.76.46
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ======================================

BUBEN
06-08-11, 10:08
Myslíš asi tohle. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10505 Jestli ale dobře koukám, tak jsi to dostal na DM a ne na ZM.

Folwar
06-08-11, 10:11
Ano, ano, je to možné. Střídal jsem servery, ale ban se mi zobrazil na konci ZM kola. Nicméně je možné vidět demo?

BAWSON
06-08-11, 10:13
Tak na zombie nekomu psal, ze ma furt WH nebo co. To pise posledni dobou vice cheateru nez noobu.. jsem si tak vsimnul. Neivm podle ceho apach banoval, ale na deathmatchu napsal tenhle parke jen 3 zpravy do chatu. Podle me je to bud preklik, strilel si do iluze. Ale tak pockame si na vyjadreni apache a ten nam snad rekne vice :).

EDIT: ted kdyz se tka divam, tak ban byl udelen "06-08-2011 - 09:48 na deatmatchu" a tenhle folwar psal jeste v "09:54:31 <STEAM_ID_LAN><89.29.76.46> Folwar. : gg" na zombie serveru toto.

apach29
06-08-11, 10:16
Ano, apach rekne vice. Nachytal se na iluzi na DM. Jak zjistil, ze je to haluska, tak se odpojil, ale to mu nepomohlo. Demo se mi bohuzel neulozilo, zapomel jsem ho stopnout pred zmenou mapy. Ale je tam HLTV, jen ho ted nemuzu nikde najit. Kdysi to byvalo na hl. strane webu, ale ted hledam marne.

BAWSON
06-08-11, 10:18
musis zmacknout na to "plusko" u toho serveru na hlavni strance kotelny, kde jsou vypsany vsechny servery. tam se ti ukaze kdo tam hraje atd a mas tam i "zaznam chatu" a pod tim "HLTV"

Folwar
06-08-11, 10:21
Nevím, jestli je potřeba se k tomu dále vyjadřovat, ale jelikož si uvedl nesmyslné informace, rád bych věci kolem své osoby dal dohromady.

Na zombie serveru jsem nikoho neosočoval neprávem, neznám mapy, takže nemůžu uvést konkrétní název, ale vím, že v místě, kde dotyčný byl a zastřelil mě, nemohl v žádném případě ani tušit, kde jsem, samozřejmě mohl děrovat, ale z takové dálky na takovou přesnost se mi to zdálo značně nepřirozené. Potom mi bylo řečeno, že mohl mít radar, já opravdu nevím, jak to u vás funguje, takže jsem zmlkl. Obecně lidi z podvádění obviňuji velice vzácně, hlavně proto že mi to je jedno.

No a k tomu DM nějak si nevzpomenu situaci, za kterou bych mohl být zabanovaný. Jen doufám, že nehrál admin se zapnutým rádiem. Počkám si a uvidím.

//Prosím?! Na iluzi? Odpojil? Změnil jsem server čistě ze setrvačnosti, určitě ne, že bych se chtěl vyhnout banu nebo něco podobného. Ale nerad bych se s vámi dohadoval, budu hrát za demo :smile:

apach29
06-08-11, 10:32
Takze cas 6.08 cca na HLTV neni haluska videt, ale je tam. Demo tady (http://csko.cz/dema/upload/dir/dm-1108060940-de_nuke.dem). Mezi zed a sachtu jsem ti dal halucinaci a ty jsi se na ni chytil. Unban nebude. Neni to tvuj "oblibeny" server, tak mazej na ten svuj.

Edit k tvemu editu: Ban jsem ti dal jiz jako odpojenemu hraci pote, co jsi zjistil, ze to byla halucinace a ne opravdovy hrac, jsi se odpojil. Je mi jedno jak tomu rikas, ale urcite to nebylo odpojeni ze "setrvacnosti".

BAWSON
06-08-11, 10:32
demo je zde - http://csko.cz/dema/27020.php a po te staci vybrat dm-1108060940-de_nuke.dem.
cas: 06:10 - kde jsi to prosimte strilel? No preci na halucinaci, ktera je krapet bugnuta, takze si tim zabil 2 hrace u teroristu.

Folwar
06-08-11, 10:52
To si snad děláš srandu, kdybys mi raději dal ban za to, jak vycházeli z podzemí a já ho děroval přes zeď (ironie). Vždyť tohle je směšně 1. jediné co na demu jde slyšet je zvuk jak jdou přes šachtu nahoru (důvod proč jsem se vracel), 2. vůbec nejsou vidět končetiny, které ve hře šly vidět a vystupovaly skrze šachtu, takže jsem logicky usoudil, že bugl respawn a děroval. Ale ano, máš pravdu, půjdu na ten svůj server, kde jsem v soutěži za kontroly čtyř adminů vyhrál VIP. To jsem asi opravdu mistr v oboru :-D Hele, nebudu vám tu ubírat na respektu, takže to fakt balím, ale ego jste mi polechtali. Vždy mě potěší, když mi někdo řekne, že mám AB nebo WH.
Mimochodem, vidím, že jsi taky z Havířova, tak se snad potkáme na nějakém lanu.

apach29
06-08-11, 10:56
Na lanu se urcite nepotkame, s haxorama ja na lanky nechodim. Koncetiny byly videt, ale nebyl to zivy hrac, byl to program na odhaleni WH, na ktery jsi se bohuzel nachytal. Admini na tom "tvem" portalu proto musi stat za to. Nechci ani znat jeho nazev, stejne na nej nikdy nevkrocim.

ZEUS
06-08-11, 10:59
WH jasné... Není se o čem bavit. Sbal si saky paky a padej na ten svůj portál.
Apachi, GJ :)

BAWSON
06-08-11, 11:00
Zahaxovanej haxor, kterej se snazi nas tu presvedcit o tom, ze strilel do hrace, ikdyz to byla iluze, kterou apach vytvoril. Nema cenu se s tebou dale bavit. Proste si bez na ten svuj LOW server a uz se nesnaz, ahoj.

Folwar
06-08-11, 11:02
Já zas nechci být za zmrda, takže chápu, že na demu to tak vypadá, ale pokud tam není vidět to samé, co já viděl ve hře, tak je to k ničemu (pažba zbraně, kus ruky). Hoši, dolaďte to a můžete být lepší server.

Tu zmínku o lanu jsem myslel jako ironii, aby ses mohl cítit trochu jinak, když bys viděl jak hraju - Hraju. Ne, že bych tě tam potkal a potřásl si rukou ;-)

P.S.: ten portál je Cservers.cz - trochu jiná liga, než tady ;-*

ZEUS
06-08-11, 11:04
To, co jsi ve hře viděl, byla iluze, který lze zpozorovat jen admin a cheater. Normální hráč to nevidi.

apach29
06-08-11, 11:08
No tak to jim tam budu muset poslat demo. asdf se na nej asi rad mrkne :)

Folwar
06-08-11, 11:09
Mně je to jasné, příště zkuste posuzovat hráče podle situace a svých zkušeností a ne nějakým přidaným pluginem, který po dnešním dni víte, že je trochu na hov---. :-D Říkám, mně někdo ukázat tohle demo jak někdo valí do šachty, tak je to jasný případ, ale kdybyste stáli za mnou, tak to teď vidíte úplně jinak. Já se teda balím na svůj low server.

apach29
06-08-11, 11:13
Halucinace bohuzel NENI videt na HLTV

kashpi
06-08-11, 12:18
s ním nic nezmůžeš apachi, on prostě nechápe rozdíl mezi IE demem a HLTV demem. A už vůbec neví nic o halucinaci. Prostě je to usvědčenej cheater a může si tu říkat co chce. Dema mluví za vše. GJ :)