PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o unban ... na Aim server



derick
09-05-13, 15:04
Zdravím Vás admin team žiadam o unban pretože si len tak hrám s kamošom a volali sme spolu on bol proti mne vravel mi žekde sú tak som dieroval :)

Rád by som si pokecal s tým adminom čo mi dal BAN ...Hram 4 roky CS a Som exCheatHunter na Shifters.... Nehnevajte sa ale ten Ban je smiešny


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 65944)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): LifelOnG;chIck
[AMXBANS] Tvuj nick: ABCE.DeRRicK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:62082647
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:62082647
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.159.106
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.159.106
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: matis
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

S pozdravom lifelong :)

grEy
09-05-13, 15:06
http://csko.cz/page/pravidla

Pravidlo c. 2. Nikoho nezaujima, kto si...

because
09-05-13, 15:08
Ahoj

http://csko.cz/forum/showthread.php?16682-Aim-Wallhack-LifelOnG-chIck



Zdravím Vás admin team žiadam o unban pretože si len tak hrám s kamošom a volali sme spolu on bol proti mne vravel mi žekde sú tak som dieroval :)

Demo som este nevidel ale ty evidentne nevies citat 2 pravidlo. Radenie o polohach hrachov na skype/Ts moze byt posudene ako WH.

E: Sakra grey ma predbehol :( :D

Zoyer
09-05-13, 15:09
pokud si excheathunter, tak snad musis vedet, ze existuje to pravidlo, ktere ti napsal grEy.

Slunicko
09-05-13, 15:18
hh, pak se máme divit, jaká úroveň je na shifters, když si tam i admini musí po serverech radit kde jsou ostatní aby něco dali -_-

derick
09-05-13, 17:56
je mi to jedno ste za 1. úplne napi*u portáál 2. máte adminov ktorý nevedia rozpoznať cheatera ani bez ESP čiar 3. máte na hovno web človek sa tu zorientovať nevie 4.hh pobavil si ma tajtrlik nauč sa hrať prosím ťa a len tak pre zaujímavosť my "neco" dáme a boli sme na 5. mieste 3on3 na Undzwei ....


P.S. na Vašom mieste pán Hl. Admin urob si tu poriadok a nedávaj tu adminov ktorý nevedia čo to je WH a AB ... nech si radšej unninstaluju Windows ... :)

Zoyer
09-05-13, 18:00
uz si napsal vsechno ? papa

Mr.Hol
09-05-13, 18:32
Tak a mame po dalsim "haxorovi"! Dufam ze ste spokojeni :bruce_h4h:
ja teda jo :mml:

Tesilo nas a Nikdy priste!

marsoun
09-05-13, 19:28
Ano, sypej tu do našich adminů, ale nějak jsi zapomněl co je na Shifters za sebranku (neříkám že všeci) 13ti letých amatérů. Takže nějakým bývalým cheathuntrem se tu vůbec bych tu vůbec neargumentoval.

matis
09-05-13, 19:53
http://csko.cz/forum/showthread.php?16682-Aim-Wallhack-LifelOnG-chIck

http://csko.cz/forum/showthread.php?16679-Wh-aim

Slunicko
09-05-13, 20:34
je mi to jedno ste za 1. úplne napi*u portáál 2. máte adminov ktorý nevedia rozpoznať cheatera ani bez ESP čiar 3. máte na hovno web človek sa tu zorientovať nevie 4.hh pobavil si ma tajtrlik nauč sa hrať prosím ťa a len tak pre zaujímavosť my "neco" dáme a boli sme na 5. mieste 3on3 na Undzwei ....


P.S. na Vašom mieste pán Hl. Admin urob si tu poriadok a nedávaj tu adminov ktorý nevedia čo to je WH a AB ... nech si radšej unninstaluju Windows ... :)

Teď si mě hrozným způsobem pobavil, za 1. si napiču tak akorát ty a ten kdo ti prodal počítač za 2.Máme adminy, který hráli ještě dřív, než ty ses narodil, za 3. nedokáže se tu zorientovat jen naprostý dement - souhlasí a za 4. 5. místo na turnaji 3x3 to je opravdu awesome, teď nevím, jestli ti vůbec nmůžu vykat a jestli jsem hoden si s tebou psát

Ps hl. admin tu neni a navíc si se sám přiznal, že jste si radili a y si děroval a to je tušim 2. pravidlo tohoto portálu, můžže to být posouzeno jako Wallhack, čemu nerozumíš?
Ps 2 Kdybys to nezvládl přečíst a nedokázal se v tom orientovat, řekni mamce, nebo tátovi, jestli ani tam nenajdeš podporu, tak to nech být a na závěr se měj fanfárově, ahoooj :)

kashpi
09-05-13, 21:16
je mi to jedno ste za 1. úplne napi*u portáál 2. máte adminov ktorý nevedia rozpoznať cheatera ani bez ESP čiar 3. máte na hovno web človek sa tu zorientovať nevie 4.hh pobavil si ma tajtrlik nauč sa hrať prosím ťa a len tak pre zaujímavosť my "neco" dáme a boli sme na 5. mieste 3on3 na Undzwei ....


P.S. na Vašom mieste pán Hl. Admin urob si tu poriadok a nedávaj tu adminov ktorý nevedia čo to je WH a AB ... nech si radšej unninstaluju Windows ... :)

jaj co ty si za kokota... sbohem

ZEUS
09-05-13, 21:19
Buď rád, že nemáš ban na forum.

kashpi
09-05-13, 21:20
ma dal sem mu ho :-D