PDA

Zobrazit normální verzi : Residence



Rostislav
09-05-13, 18:58
Zdravím pánové a dámy.

Toto vlákno je o Pravedle portálu csko.cz o RESIDENCI...když jej přiblížím píše se tam že je zakázáno nastavovat flagy "move f" .....ale po dnešní zkušenosti...na toto pravidlo kašlu...a je mi celkem u pr**** .

píšu to zde proto, že nějakej parazit...se mi usídlil v mééé residenci...a usoudil jí za opuštěnou a za svou...ale neni tomu tak...takže celý prostor 200x200 sem dal do residence a zakázal Move....a vážně mi je to šumák jesly dostanu BAN... uvědomte si že tady nejste na ******.cz a že tu nehrajou dospělý lidi....ale děcka co když vidí že je něco postaveno a dá se to zničit...tak to okamžitě griefnou... jak se říká "hamty hamty ať mám víc než tamty".26452646264726482649


Z pozdravem

SikyTV

The Frisco
09-05-13, 19:15
A jak ti to tam někdo postavil, když tam máš rezidenci?

Rostislav
09-05-13, 21:49
No, jak mi to tam nikdo postavil?? tak asi tak že když je v pravidlech napsáno zákaz nastavování flagů move f atd.. tak sem to nereskoval.....že by? tak teď už to mááám komplet zareskovaný.

Bezdak
09-05-13, 21:51
Co si tam dát takhle resku a nezakazovat tam move? Chozenim ti tam nic neponíčí kromě obilí, které si určitě dobře zabezpečíš.

Rostislav
09-05-13, 21:52
Ano...ale já nechci aby tam nikdo lezl... chápeš?? jak by ti bylo kdyby sis nezamkl barák a já se ti tam volně po baráku pohyboval s krumpáčem v ruce? :D

Bezdak
09-05-13, 21:54
Ano...ale já nechci aby tam nikdo lezl... chápeš?? jak by ti bylo kdyby sis nezamkl barák a já se ti tam volně po baráku pohyboval s krumpáčem v ruce? :D

Postavil bych si třeba dveře a okolo domu plot.

Rostislav
09-05-13, 22:02
ok...tak to děcko vezme sekyrku....a rozgriefuje mi plot... :D

Piner
09-05-13, 22:13
Však tam máš residenci, jak ti to může rozgriefovat ?

Rostislav
10-05-13, 09:01
OMG...jak sem řekl...mám resku mám zakázaný move f build f a mnoho dalších...nechci aby se kolem mého hradu někdo potloukal....

Gandalf
10-05-13, 21:54
Ano...ale já nechci aby tam nikdo lezl... chápeš?? jak by ti bylo kdyby sis nezamkl barák a já se ti tam volně po baráku pohyboval s krumpáčem v ruce? :D

Zbytečně to komplikuješ ...stačí rezidence a čau

The Frisco
10-05-13, 21:55
Si tam dej dveře.

Rostislav
11-05-13, 20:16
Tak si je otevře...xD prostě vyřešeno... mam zakázaný flagy a hotovo...tady nejsem na majnuj abych si nemusel nic reskovat....

Bezdak
11-05-13, 21:07
Když si postavíš dveře na resce tak jsou automaticky zamčený..

pajda
11-05-13, 21:16
Nechápu co řešíš udělej si resku a dej si domů dveře a máš to nikdo ti to neznici a dvere jsou zamkle

Jesli nevíš jak se dělá reska podívej se na /warp reska
Nebo na články s minecraftu na csko.cz

Rostislav
12-05-13, 09:55
Vím jak se dělá Residence :D Jsem Manager na jednom herním portálu pro hru minecraft :D takže toho vím o pluginech hodně moc :D jenom se mi zdá že pravidlo zakazovat move je trochu divný.. :-)

Piner
12-05-13, 10:04
No moc toho asi nevíš.
Udělej si resku, tam máš automaticky zakázán flag na build, use, container, destroy. Můžeš si zakázat TP, ale na move to má nějaký smysl. Při prvním spuštění serveru tu bylo obrovské město. Bydlela tam drtivá většina hráčů a každý druhý šašek si tam nastavil move false. Noví hráči nemohli ani začít hrát, protože nemohli projít přes město. Nic nekomplikuj, dej si tam dveře, plot, hradby nebo něco takového. Move false je povolený jen na XP farmách, na těch lepších. ( Enderman, blaze ) Na farmy na jídlo si musíš nastavit subzónu, na kterou je též speciálně udělený move false a ten je povolený.

Sometypes
12-05-13, 12:03
Bohatě Ti stačí reska a build f.

Rostislav
13-05-13, 07:07
No moc toho asi nevíš.
Udělej si resku, tam máš automaticky zakázán flag na build, use, container, destroy. Můžeš si zakázat TP, ale na move to má nějaký smysl. Při prvním spuštění serveru tu bylo obrovské město. Bydlela tam drtivá většina hráčů a každý druhý šašek si tam nastavil move false. Noví hráči nemohli ani začít hrát, protože nemohli projít přes město. Nic nekomplikuj, dej si tam dveře, plot, hradby nebo něco takového. Move false je povolený jen na XP farmách, na těch lepších. ( Enderman, blaze ) Na farmy na jídlo si musíš nastavit subzónu, na kterou je též speciálně udělený move false a ten je povolený.

Jak můůžeš říct,nebo spíš víceméně napsat že že toho moc nevím?? kdyby si věděl polovinu toho co já tak ti bouchne palice..... :mml::mml:

Piner
13-05-13, 17:47
Jak můůžeš říct,nebo spíš víceméně napsat že že toho moc nevím?? kdyby si věděl polovinu toho co já tak ti bouchne palice..... :mml::mml:

Tak mi tedy řekni nějaký tvůj trumf. Taky jsem tu byl MC adminem a MC admina jsem dělal taky na X portálech, ale nechlubím se tím.