PDA

Zobrazit normální verzi : unban do HRY



trew
10-05-13, 16:10
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=66092
Nic proti tobě kono nemám :) ale za co? Že je to jen jurob? Noa, včera nikdo proti němu nic neřekl a viděl to i kotel, ani čáron nic neměl. Je to lepší než aby byl na forum ten acid, co nikoho nezná a hned píše nepiš, mě ale i jiným. A přitom ten retard si huntí jen tímhle příspěvky. :) Třeba tím, jak píše do topicu (http://csko.cz/forum/showthread.php?16471-St%C3%AD%C5%BEnost-na-hr%C3%A1%C4%8De-q-a-na-aktivitu-admin%C5%AF&p=181835#post181835) s huntěním příspěvků. Spíše ty vypadni retarde. Parchante mrňavý.
Teď přiznám svoji pravou identitu (http://csko.cz/forum/member.php?23-1488-6), kterou se dozvěděli jen kotel, badboys pak a možno i moderátoři jak jsem to poslal přes suport. :) Ano byla to předtím pí****na přes fake účty a dělání si prdel z tohodle portálu. To jsem si myslel, že najdu best portál. Našel jsem best portál cs-site, ale pak po té pauze na podzim-skoro k zimě to bylo špatné :( best portál je jen kotelna a cs-site. Mohu poděkovat jen modům a kotlovi, že mi nedali ban tu na forum. Stějně už bych nedělal ty pííí** ikdyž by jste mě teď zabanovali na forum i starý účet STEAM_0:1:30117224 :) a jestli mě tu ještě necháte, tak bych poprosil o změnu přezdívky na 7 anebo na seven, nwm která je volná. Stejně už neznám pořádně deathrun :(

Ridik :D
10-05-13, 16:13
projdi si histori shoutboxu a zjistis proc

trew
10-05-13, 16:18
tak by jen mohl dostat ban na forum, ale ne do hry. Nechci to číst, kde to na forum začalo, než bych to našel to je dlouhá doba ;D

trew
10-05-13, 16:19
bol som tu 2 dni, normálne som diskutoval
ano, co jsem stíhl přečíst tu na foru, tak nikdo nic neměl

Charon35
10-05-13, 16:22
ano, co jsem stíhl přečíst tu na foru, tak nikdo nic neměl

Všetci mali, len sme ho chvíľu trpeli. V hre neviem prečo ban, ale ten odkaz s banom tam už nieje (nefunguje).

trew
10-05-13, 16:27
Všetci mali, len sme ho chvíľu trpeli. V hre neviem prečo ban, ale ten odkaz s banom tam už nieje (nefunguje).
no, tak to už si spolu či proti sobě zahrajeme, ty by jsi mohl taky w3ultimate ;D Jinak já proti tobě jsem nikdy nic neměl a už proti nikomu nic nemám..chci si chovat dobře a už se nenechám nikým vyprovokovat, radči je budu ignorovat (acid).
Jinak kdo všechno věděl, že to jsem já? :)

Charon35
10-05-13, 16:31
no, tak to už si spolu či proti sobě zahrajeme, ty by jsi mohl taky w3ultimate ;D Jinak já proti tobě jsem nikdy nic neměl a už proti nikomu nic nemám..chci si chovat dobře a už se nenechám nikým vyprovokovat, radči je budu ignorovat (acid).
Jinak kdo všechno věděl, že to jsem já? :)

-heh.
-Pokiaľ sa tu človek správa normálne, nevidím dôvod na ban. Ten tard len otravuje a provokuje s jeho premúdrelými kecami o hovne, tak nech sa nečuduje, že sa stále banuje.
-Inak war moc nehrám, ale možno sa tam niekedy stretneme. BTW ignorovať je niekedy najlepšie.

kono159
10-05-13, 16:38
co? sak keby viem ze je to 0b tak nic, odkaz neexistuje, ale nabuduce ho podrzim na fore dlhsie, aspon sa zasmejem na troloch, co budu pisat co nevedia ktora bije

trew
10-05-13, 17:16
BTW ignorovať je niekedy najlepšie.
před rokem jsem to tak neviděl..až jsem skončil takhle :D Ten acid všude ale přehání, aby někomu něco zakazoval viz. vtom již zmiňovaným topicu (http://csko.cz/forum/showthread.php?16471-St%C3%AD%C5%BEnost-na-hr%C3%A1%C4%8De-q-a-na-aktivitu-admin%C5%AF&p=181835#post181835), přitom ten jeho příspěvek byl úplně offtopic aj i trapný a mě aby psal, že vím úplně p*ču? lol .. stejně už ten jeho koment + můj koment na něho jsou už smazany, což je i dobře.

kono159
10-05-13, 18:25
před rokem jsem to tak neviděl..až jsem skončil takhle :D Ten acid všude ale přehání, aby někomu něco zakazoval viz. vtom již zmiňovaným topicu (http://csko.cz/forum/showthread.php?16471-St%C3%AD%C5%BEnost-na-hr%C3%A1%C4%8De-q-a-na-aktivitu-admin%C5%AF&p=181835#post181835), přitom ten jeho příspěvek byl úplně offtopic aj i trapný a mě aby psal, že vím úplně p*ču? lol .. stejně už ten jeho koment + můj koment na něho jsou už smazany, což je i dobře.

neviem, ci vobec vies, kto je acid

Charon35
10-05-13, 18:52
choval som sa normálne, lepšie ako sa tu chová väčšina a BAN by som dostal tak či tak, pretože bezdak mi písal, že to je za multiúčet. a nevolaj ma tard, dokým si budeš gélovať ofinu.

OK, tard. Gel si strč do zadku nech sa ti lepšie šmýka salám. Trápne a navyše už pekne dlho to mám na krátko pre tvoju info. :harhar:

Acid neviem ani kto je a čo píše. Možno ti len pije krv ako mne juro. Aspoň vidíš, aké to je otravné. A to je len malý odvar.

Slunicko
10-05-13, 19:11
Taky nevim proč dostal ban ve hře, na forku je ale zasloužený, já bych ho tu nechal, pokud nedělá problémy (což se nekoná) protože číst ty jeho posty je většinou prdel, pak to otočí Charon proti němu a je z toho 2x větší prdel :D

noirbun
10-05-13, 19:13
OK, tard. Gel si strč do zadku nech sa ti lepšie šmýka salám. Trápne a navyše už pekne dlho to mám na krátko pre tvoju info. :harhar:

Acid neviem ani kto je a čo píše. Možno ti len pije krv ako mne juro. Aspoň vidíš, aké to je otravné. A to je len malý odvar.

neni to devilonour?

Piner
10-05-13, 19:25
Acid měl těch nicků milion. Purity, Devilontour, devil, nějaká gayovina, Devil, Acid

Charon35
10-05-13, 20:05
Tvle a stále neviem kto to je :D Nejaká celebrita, keď ho všetci poznajú. Zas som out :( (bohudík)

trew
10-05-13, 20:13
Tvle a stále neviem kto to je :D Nejaká celebrita, keď ho všetci poznajú. Zas som out :( (bohudík)
nejsi jedinej :D a mě je on fuk

ZEUS
10-05-13, 20:43
Já bych si tipl. Staropramen ?

Giussepe
10-05-13, 21:16
only deathrun, nejsi to ty, kdo se tu chlubil kdysi svým vzděláním, že má vystudovanej harvard v Dobrušce?

trew
10-05-13, 21:21
only deathrun, nejsi to ty, kdo se tu chlubil kdysi svým vzděláním, že má vystudovanej harvard v Dobrušce?
ehh?? :O Detaily si nepamatuju. Ale jo, jinak jsem tam chodil a druhý rok na to, to převzalo tvoje město ;D



E: hm, juro na forum bloknut a jeho příspěvky tady jsou vymazany, aspoň že se zrušil ban do hry jemu :)

kono159
11-05-13, 11:49
aicd ma vac ban, len pre info, na starom ucte

Piner
11-05-13, 18:49
Protože zapnul WH tam, kde adminoval, retard. :D