PDA

Zobrazit normální verzi : Obrana



Zaciatocnik
10-05-13, 16:35
Zdravím,
možno si už niekto všimol ale obrana nefunguje na "off" itemy ako napr. titanove naboje, plukovnikove naboje a platinove naboje.
Preto by som chcel aby sa obrana s funkčnila aj na tieto itemy. Dôvod? Dôvod je jednoduchý. Dnes som hral proti comandovy čo mal plukovnikove náboje tak som si všimol, že ked mám full obranu tak ma dá s glockom na 4 rany čo je nepríjemné kedže mám dosť obrany. No neviem aký máte na to názor vy, tak prosím o vyjadrenie alebo lepšie riešenie :)

YouniTtwo
10-05-13, 16:47
Ja obranu nedávam a kto ta dal na 4rany?(nick)

Zaciatocnik
10-05-13, 17:47
poviem ti to takto :D každý ak má niečo na dmg ma dá na 4 rany ale ak chceš vedieť kto to bol tak AllCatraz

J3ZUsSs*
10-05-13, 21:32
súhlasím z beginnerom :) ..

YouniTtwo
11-05-13, 08:54
(Tak takto Allcovi som napísala ako fungujú itemy na INT takže ked mal plukovnikove náboje na commando tak ta v kľude mohol dať aj na 3rany :D) ale nesúhlasím aby obrana fungovala na off itemy commando má len deagle a glock a ked to rushne a má plukače,glock a príde medzi 5CT tak je hned mrtvý ... jednoducho daľšia nevýhoda pre commando .. a to by kľudne i mna čo mám cca 145lvl commando mohol dať aj lvl 20 s tými istými itemmi ale má napr. (p90,ak,m4)...

Beat
11-05-13, 19:56
Ja som niekedy rad keď dám na 10-15zásahov... http://imgupload.sk/viewer.php?file=ngt1kbmn60aeoquzmw51.bmp ale toto ma dostalo 22 :D

Herr Pes
13-05-13, 17:03
Zdravím,
možno si už niekto všimol ale obrana nefunguje na "off" itemy ako napr. titanove naboje, plukovnikove naboje a platinove naboje.
...zkráceno

Chápu to správně, že obrana nefunguje "jen" na bonus těchto itemů ?
Nebo v momentě kdy je (off itemy) někdo má nefunguje vůbec ? to asi ne?


Ja som niekedy rad keď dám na 10-15zásahov... http://imgupload.sk/viewer.php?file=ngt1kbmn60aeoquzmw51.bmp ale toto ma dostalo 22 :D
Myslím, že tomuto se říká - luxusně fungující Nano :-)

Zaciatocnik
13-05-13, 20:48
presne tak.. obrana funguje len s nano alebo ak protivník nemá spomínané itemy :)

Herr Pes
13-05-13, 23:32
No tak tím se vysvětluje proč mě (MĚ!!!) někdy lvl 15 dává tak vysoký dmg i když mám v obraně docela dost bodíků. Protože má ušmudlaný titanky a mejch cca 80 bodů v obraně prostě "nefunguje".
Což jsem tedy vůbec netušil a určitě by se to mohlo/mělo změnit, jelikož itemy zvyšující dmg jsou oblíbené u většiny lolků a obrana poté naprosto ztrácí svůj smysl.

Kotel
14-05-13, 10:02
Obrana ted funguje jen na normalni zasahy, ale asi to upravim, aby snizoval i damage z itemu.

shootradar
23-05-13, 09:01
No tak tím se vysvětluje proč mě (MĚ!!!) někdy lvl 15 dává tak vysoký dmg i když mám v obraně docela dost bodíků. Protože má ušmudlaný titanky a mejch cca 80 bodů v obraně prostě "nefunguje".
Což jsem tedy vůbec netušil a určitě by se to mohlo/mělo změnit, jelikož itemy zvyšující dmg jsou oblíbené u většiny lolků a obrana poté naprosto ztrácí svůj smysl.

Tak tak, skoro každý druhý či třetí na serveru má pak nějaké náboje a vyšší level si dá na 3-5 ran :)

Zaciatocnik
29-05-13, 15:16
no už by bolo na čase zapnúť tú obranu proti tým nábojom :)