PDA

Zobrazit normální verzi : DALSIE HLASENIE zneuzivanie prav grey



anonymereal
06-08-11, 17:57
dobry chcel by som podat dalsiu stiaznost na greya

1. simon povedal hlavne mesto pekingu ... Vsak simon neuviedol ze to ma byt.. gramaticky takze ja som napisal peking
grey povedal a je to v pravidlach? nechapem o akych pravidlach hovori ked to je hra :D

2. nadavanie vraj tokio je po slovensky spravne , mozno to je pravda... dal som si to do googlu ako povedal.
vsak grey zacal nadavat.. na cely server ze som kok.. hovado .. kurv... tie nadavky su v skratke

uz nemam na to nervy...

Pavucina
06-08-11, 18:01
My taky ne.
1. precti si pravidla.
2. O tom Toky/iu si to poradne najdi. Anglicky Tokyo.
Dokonce mzv(ministerstvo zahranicnich veci to ja v nadpisu jako Tokio..

A napis nekdy stiznost na sebe co delas ty :D to by taky bylo zajimave.

grEy
06-08-11, 18:04
http://sk.wikipedia.org/wiki/Tokio
EDIT: Napisal som ,myslim, "je*em na to" (alebo nieco v tomto zmysle, bez hviezdicky), nebolo to smerovane na ziadneho hraca, len som sa trosku vytocil, nadavky ktore pises som nepisal, tak neklam.

Smile
06-08-11, 18:04
Vole, dukazy, důkazy..Bez nich tu můžeš napsat deset řádků a bude ti to hovno platný, s takovou stížností se ti každej vysměje a grey nejvíc a oprávněně...

Karl0s
06-08-11, 18:13
ty dementku nestaci ti ze hrajes za ct i kdyz mas bejt zabanovanej ? jeste pises stiznosti na ostatni se propleskni

Pavucina
06-08-11, 18:19
Ted dal nuda jedno FK pri poslednim prani ze si vybirat druhe prani dele jak 3 vteriny a ze prej nebude cekat :D:D

Shinigami
06-08-11, 18:25
Obcas to uleti kazdemu. Ale bolo to opravnene pretoze ked das ako simon otazku musis nanu vediet odpoved. Navise si k tomu nepovedal nic. Tato staznost je tak isto k nicomu ako ta minala ...

Smile
06-08-11, 18:27
Všechno co tenhle anonymereal zatím napsal bylo k ničemu...

ZEUS
06-08-11, 19:08
Moc to hrotíš... admini jsou také jenom lidi...

MARTiii
06-08-11, 19:19
stiznost se zamita

anonymereal
06-08-11, 19:30
ZEUS Pravda ale povedal si kkt , kur.. takze neklam.. tokio lol.... nepovedal si ze si to mam dat do wikipedii . ale do googlu :)

Pavucina
06-08-11, 19:32
Lol, to uz prehanis i na sebe hodne :D Proste to mas vedet a kdyz nevis tak nedavat takove otazky kdyz je to v pravidlech. A navic jsem te na to upozornoval i já v prubehu tejdne.

ZEUS
06-08-11, 19:33
ZEUS Pravda ale povedal si kkt , kur.. takze neklam.. tokio lol.... nepovedal si ze si to mam dat do wikipedii . ale do googlu :)

dej sem důkaz, kdy a kde jsem to říkal....

vedouci venny
06-08-11, 23:32
takze neklam..

Neklamte ľuďom viac, než vám dokážu uveriť.

hanusqaa
07-08-11, 02:06
zabanujte mojho najhorsieho brata!

Karl0s
07-08-11, 09:07
zabanujte mojho najhorsieho brata!

z nějakýho důvodu si pořád myslim že anonyme a hanusqa je jedna a tatáž osoba, co vy o tom víte?

PeZoPetrik
07-08-11, 09:14
ZEUS Pravda ale povedal si kkt , kur.. takze neklam.. tokio lol.... nepovedal si ze si to mam dat do wikipedii . ale do googlu :)

nič takého nepovedal,bol som tam...a fakt možes byt rád,že ti dovolia hrat za CT,nie este kidat hluposti na admina

ZEUS
07-08-11, 09:19
nič takého nepovedal,bol som tam...a fakt možes byt rád,že ti dovolia hrat za CT,nie este kidat hluposti na admina

:) hlavní důvod, proč sem to neřekl je, že na JB nehraju :)

3k a Jerry
07-08-11, 09:31
No tak co jsme včera viděl já, tak když mu Nuda neuznal to Tokyo nebo Tokio [sam newím jak se to píše] , tak ho myslím dvakrát vyhodil a ktemu tam grey používal vulgaritu..Ja vím že to používá každý ale tak nemusíto psát tím chatem co oznamují admini..
Nechci aby mu braly práva jen prosím aby se trochu ovládál ..

grEy
07-08-11, 09:34
Vyhodil som ho raz, pricom ma mat zakaz a sam to dobre vie..

Smile
07-08-11, 09:47
No tak co jsme včera viděl já, tak když mu Nuda neuznal to Tokyo nebo Tokio [sam newím jak se to píše] , tak ho myslím dvakrát vyhodil a ktemu tam grey používal vulgaritu..Ja vím že to používá každý ale tak nemusíto psát tím chatem co oznamují admini..
Nechci aby mu braly práva jen prosím aby se trochu ovládál ..

Byt na serveru ty, taky bych se neovládal, z duše nesnáším kretény, co schválně kurvý českej jazyk stylem "newim" a ještě si nemyslí, jak jsou cool...

3k a Jerry
07-08-11, 12:40
Smile tak jako každý nemůže být neomylný jako ty..A nikdy jsem se neoznačil slovem "cool" atd..

Smile
07-08-11, 13:09
Smile tak jako každý nemůže být neomylný jako ty..A nikdy jsem se neoznačil slovem "cool" atd..

Já ale netvrdím, že sem neomylný, nasekám tolik chyb, že je to až hrůza, ale já tě nepeskuju za gramatiku..Napsat "newim" není gramatická chyba, ale demence...

3k a Jerry
07-08-11, 18:56
Tak použití <w> ve slově nevím neukazuje že jsem dementní, pokud si to však myslíš tak si stoj za svým..
A co se týče gramatické stránky tak za to se omlouvám, ale gramatika néni má silná stránka ..

Smile
08-08-11, 13:23
Presne tohto som sa bal ked sa zaviedol JB, spamy, flamy, troltlovani. Topic kvoli uplnej kokotinke...

Přesně toho sem se bál, že se tady oběvíš ty a tvůj příspěvek o naprostým hovně...Spamovalo, flameovalo a trolovalo se tu i bez JB...

chmod a+x /bin/laden
08-08-11, 15:59
Tak použití <w> ve slově nevím neukazuje že jsem dementní, pokud si to však myslíš tak si stoj za svým..
A co se týče gramatické stránky tak za to se omlouvám, ale gramatika néni má silná stránka ..
V japonštině (http://cs.wikipedia.org/wiki/Japon%C5%A1tina#.C3.9Arovn.C4.9B_zdvo.C5.99ilosti) se podle úrovně znalosti gramatiky rozlišuje vznešená vrstva od póvlu.
Rada do života: Jestli nechceš být za debila, tak se gramatiku nauč dřív než budeš zaměstnavateli odesílat životopis...

Tino
09-08-11, 08:34
Ale ved ten anonym nepochopi ze aj admini su len ludia....