PDA

Zobrazit normální verzi : muzu pry dostat ban za pomluvu



AB-Gordon
11-05-13, 20:09
cau dnes sem si activoval vip a hned na zombi 4 kde hraju uz delsi dobu mame najednou admina je mi to celkem jedno a le na dotaz jak muze projit pres 2 bomby a kdyz je clovek ze mu nevadi oslepeni od bombra mi nebylo odpovedeno .tak sem pouze napsal ze to bude vedet Kotel ze je majitel servru a penize za vip dostava on a najednou mi bylo i idpovezeno ze za pomluvu dostanu ban nvm co tim mysli ale jako pomluva mi to neprijde .jinak ani nvm kdo je to ten novy admin Samolet ))))cus Dedek25

Toreto
11-05-13, 22:32
Cez mínu sa prejsť nedá.Ak je zle položená,tak sa dá ľahko preskočiť.Boomer nemusí oslepiť všetkých v kempe..dá sa tomu vyhnúť.
Samolet nie je nový admin,je to rIDer.

Kotel
12-05-13, 00:15
Mina nemusi zabit na ranu. Stalo se to jednou nebo casto?

rIDer
13-05-13, 18:24
cau dnes sem si activoval vip a hned na zombi 4 kde hraju uz delsi dobu mame najednou admina je mi to celkem jedno a le na dotaz jak muze projit pres 2 bomby a kdyz je clovek ze mu nevadi oslepeni od bombra mi nebylo odpovedeno .tak sem pouze napsal ze to bude vedet Kotel ze je majitel servru a penize za vip dostava on a najednou mi bylo i idpovezeno ze za pomluvu dostanu ban nvm co tim mysli ale jako pomluva mi to neprijde .jinak ani nvm kdo je to ten novy admin Samolet ))))cus Dedek25
Celkem mě pobavilo, jak sis celej příběh zkreslil.
Na serveru si trvdil ostatním, že jako admin nejdu zabit a oslepit, což jsou lžívé informace. A na popud toho si mě chtěl pošpinit tím, že zneužívám práva. Po serii lží jsem tě pouze upozornil, že tě za pomluvy můžu trestat.

Mina nemusi zabit na ranu. Stalo se to jednou nebo casto?
Občas se stane, že to někdo proskočí..

slide
13-05-13, 20:25
Sem tam hrávam Zombie a veľa krát sa mi stalo že mína nezabila na ranu hlavne u tanka... nieje nejaký max počet HP, ktoré môže mína ubrať? Žeby niekto dával body u tanka na HP a prekročil hranicu hp, po ktorú môže mína zabiť ? Neviem Kotle zasväť ma :)

PRAETORIAN
15-05-13, 03:43
Ahoj co jse týče těch min tak záleží jak je položená určitě ale v pohodě projdu jednou minou když jsem první zm pak mám víc hp-nakazím pár hráču anebo pokud jsem si správně všimnul v tom skvělém maglajzu když hodím třeba infekní g. zasáhnu 10 lidí naroste mne hp a zase projdu minou.Momentálně jsou servery v poměru dmg,hp a účinnost min perfektně nastaveny.Dále pro prvého ptajícího se klučíka-poslední tři hráči nejdou oslepit boomerem při úmrtí a poslední nejde zmrazit ani oslepit

vikernes
15-05-13, 09:05
Mina bere něco kolem 10.000 HP ale nejsem si jistý na nemesis si můžeš všimnout kolik bere pokud proskočí minou :)