PDA

Zobrazit normální verzi : Alien swarm



grEy
07-08-11, 13:08
Zdravim, hrava to niekto? Dnes som to stiahol a vyzera to celkom dobre, nezahral by si niekto somnou? :)

InVitro
08-08-11, 15:15
Já jsem to hrával dřív docela často, ale pak přišel reinstall steamu a už jsem si to pak nestahoval znova, ale jako pařbička je to slušná taková dobrá copka.

grEy
08-08-11, 16:52
Mozme niekedy spolu zahrat, mna to celkom chytilo, dufam ze casom pridaju aj ovela viac zbrani a mozno by sa mohli dat trade-ovat s otatnymi hracmi. :)

BAWSON
08-08-11, 23:31
Ja to hral asi 2 tejdny. Potom me to prestalo bavit, protoze tam bylo jen neco kolem 5 map a zbrane jsem mel uz vsechny. Ted nevim jak to je.. jeslti tam jsou uz nove veci, ale nebyl to zas tak spatnna hra. Je jen skoda toho maleho obsahu mno.

grEy
09-08-11, 10:14
Tych map je tam asi 10, ale ked si najdes server, tak su tam aj mapy vyrobene hracmi, cize je to nieco ako counter-strike - v hre su dane zakladne mapy, ale daju sa vyrabat nove a samozrejme zdielat s ostatnymi, hrat. Osobne som este nehral vyrobenu mapu, ale videl som servery, kde bezali ine mapy ako zakladne. Pri servery mas vzdy napisanu mapu a jej autora. Ten arzenal je zbrani je dost maly, ale hrat sa to da.

InVitro
09-08-11, 14:04
Já jsem tam byl vyexpenej na maximální úrovni a měl jsem všechny guny a všechny ocenění až na 3 myslím, ale je to fakt masakr hra, ale musíš mít okolo sebe schopný lidi a ne děcka, který ti tam dávají v jednom kuse TA, blokujou tě a lagujou server.

grEy
09-08-11, 14:18
To hej..

InVitro
12-08-11, 20:46
Hoši potřebuju poradit, mě se asi nějak bugly ty promoce. Normálně naposled když jsem to hrál, měl jsem iridium promoci(7.) a teď mám jen gallium promoci(3.), ale nejzajímavější je na tom, že když se joinu do hry, tak když chci dát promoce, tak mě to klasicky hodí level 1 a další promoci, ale když dohraju tak mám zase tu gallium promoci a level 27. Takže nechápu co je to za bug, tak jestli nevíte čím by to mohlo být?

kono159
10-09-13, 14:25
kto by zahral?