PDA

Zobrazit normální verzi : Hodně dementní nápad



Larodar56
18-11-10, 10:58
Mám tu stížnost, a to na to že neukazuje že jsem první zombie, šel jsem do kempu sám, najednou sem první zombie, a díky tomu že jsem zkušený hráč, tak nákaza byla, ale vemte si že kdyby se to stalo nějakýmu nováčkovi, tak by žádná nákaza nebyla. Proč to tak je?K tomu mám ještě jednu stížnost, a to na to že lidé si volně prochází přes zombie, tak se to stalo i na zm_toronto, v kempu co vypadá jako šachta byl poslední člověk, díky granátu sem ho schodil, on ale utekl asi přes 5 zombíků ke svým minám. Mohlo být konec kola, ale bohužel jsme čekali zhruba minutu a půl.

grEy
18-11-10, 16:56
to s tym prvym zombiem je asi preto, ze vecsinou je viacnasobna infekcia (cize by ti to ukazovalo a aj tak by sa stalo ze nebudes zombie).. ale uplne s tebou suhlasim
inak kotel zrus prosimta tie body ze expy.. ja viem ze vela hracov nadavat, ale tie expy su na to aby bolo viac dobrych zombie, a kazdy si kupuju len tie body a nitko si nepridava tie bonusove "staty".. za cloveka sa bez tak da strasne lahko nahrat vela bodov (aj na sialenstvo aj na infekcak)

Kotel
18-11-10, 18:27
Kdyz jsem vypl prochazeni lidi pres zombie, tak se nekdo nastval, ze neni nesmrtelny.
Pevni zombie jsi byl, kdyz nebyla vicenasobna? Mozna to blbne po tom, co jsem tam pridaval podminky, aby nikdo nebyl zobmie 2x po sobe.
Vymenu za body jsem zrusil

grEy
18-11-10, 19:14
ano, ked ides byt prvy zombie (ci uz nim budes alebo bude viacnasobna infekcia) tak ti to nevypisuje "Jsi nakazen!"

Pavucina
18-11-10, 19:28
To uz nebudou body za xp ? No to neni zrovna nejlepsi napad, to ze zm nevylepsujou ma svoje opodstatneni, neni to zadny zazrak i kdyz mas vse naplno. Ja mam natunenou zm a jeste si k tomu dokoupim body abych mohl neco za cloveka uhrat.

Larodar56
18-11-10, 20:47
Kotle, je možné že by člověk co koupí bazuku nemůže být aspoň 1 nebo 2 kola zombie? Mě se to přesně dneska stalo. Když sem koupil bazuku, hned další kolo sem byl zombie, aniž bych to věděl.

Kotel
19-11-10, 18:42
Opravim to.

Pavucina
20-11-10, 23:39
Musim priznat, ze za lidi, kdyz clovek ma trosku rozumu, je to nadherna hra, mate minigun, bazuku, vestu, bind bez limitu. No proste co si vic prat, bodu ze nevite co snima tak davate jednu minu ya druhou do vzduchu. A hlavne je bozi ta nesmrtelnost, proste i kdyz vas vytahne smoker a seka do vas 5 zm, tak to date jak hovno. v klidu si zalezete a jedete si dal tu svou. Nejlepsi na tom je, ze stim prezijete v klidu 5 silenstvi za sebou, proste no stress ! Uplkne vyborne za lidi to chvalim.

72 Virgins
21-11-10, 01:22
Přestaň už brečet Pavučina konečně. Tůj nápad s limitem na vestu o kterym tu furt pláčeš má dvě obrovské vady.

1. Největší vada hráči to nechtěji víš že opravdu většina ti to po zavedení dala sežrat
2. Tvoje takzvaná nesmrtelnost po který ty normálně voláš, ale zde ti vadí se vztahuje jen na určitej okruh hráčů, který maj dejme tomu 70 bodů a plnou výbavu. No a takovejch hráčů běhá po mapě no někdy 2 někdy i 10, ale i kdyby 10 je to pořád jen třetina všech hráčů. Většina hráčů se bodově pohybuje mezi 8-25 body a ty nesmrstelnost nemaj jak se nám tu snažíš vnutit. Nemůžeš tedy dát tak velké omezení jen kvůli dvou častěji 4 hráčům a poškodit ty co maj jen třebas 10 bodů. Když vymyslíš pravidlo, které nebude nikoho poškozovat a bude ve prospěch hry, tak se jistě ujme. Když to bude hloupé pravidlo můžeš tu brečet jak chceš, ale zavedeno nebude.

Pavucina
21-11-10, 12:26
Virgine, drz hubu, s tebou se ted nikdo nebavi. K tobe se nema smysl vyjadrovat, zm si te vytahne a klidu si prijdes jako nic zpatky a ubylo ti pouze 15b, poskozovalo to hlavne tebe a tech dalsich 5 hracu nb kolik jsi to psal, nejvic si brecel ty ,kdyz se to zavedlo. Tahal si z rukavu kraviny. Takze se nevyjadruj. Melo to bejt zhodnoceni jak to asi vypada. Me to taky vyhovuje kdyz hraju za lidi, za lidi s tim nemam problem, ale sere me, ze proste takoveho cloveka neni sance nakazit. Coz tebe netrapi, hlavne ze jsi nesmrtelny.

grEy
21-11-10, 15:35
2. Tvoje takzvaná nesmrtelnost po který ty normálně voláš, ale zde ti vadí se vztahuje jen na určitej okruh hráčů, který maj dejme tomu 70 bodů a plnou výbavu. No a takovejch hráčů běhá po mapě no někdy 2 někdy i 10, ale i kdyby 10 je to pořád jen třetina všech hráčů. Většina hráčů se bodově pohybuje mezi 8-25 body a ty nesmrstelnost nemaj jak se nám tu snažíš vnutit. Nemůžeš tedy dát tak velké omezení jen kvůli dvou častěji 4 hráčům a poškodit ty co maj jen třebas 10 bodů. Když vymyslíš pravidlo, které nebude nikoho poškozovat a bude ve prospěch hry, tak se jistě ujme. Když to bude hloupé pravidlo můžeš tu brečet jak chceš, ale zavedeno nebude.
Virgins o to pri tej veste ide.. zamedzeniu toho, aby hraci nebehali po mape, ale boli zalezeni v skrysach (zamedzit lovu) a ze ta smoker vytiahne je len jeho sikovnost.. ludia podla mna nemaju co liezt do predu v skrysach (vid take toronto).. ked ludia lezu do predu a jedneho nakazia neuvedomia si, ze nastane retazova reakcia - jeden zombie nakazi dvoch ludi - kazdy z tych dvoch nakazi dvoch a tak to pokracuje.. ale to je ich chyba ze liezli do predu.. a nato je presne ten cas na armor.. proste ked urobis tu chybu ze lezies do predu tak proste budes nakazeny a hotovo.. toto ma ten cas na vestu naucit tych hracov.. ano.. kazdy je nastvany, ked ho oslepi boomer alebo vytiahne smoker a nakazia ho.. ale to je proste sikovnost zombikov, respektive tych hracov..
K tym bodom za exp, co som povedal aby sa zrusili.. vsetci nato nadavaju.. idem to popisat:
predtym to bolo takto:
-ZOMBIES - kupovanie bodov za exp (ziadne vylepsovanie dodge, regen a podobne - cest vynimkam)
-LUDIA - tolko vela bodov, ze ich neni kam pchat.. dovod? slaby zombies, lebo kazdy kupoval za exp len body
teraz by to mohlo byt takto:
-ZOMBIES - vylepsovanie dodge, regen a podobne
-LUDIA - mensie obmedzenie prisunu bodov..
..teraz je zombie server urcite nastaveny tak, ze zakladny zombie je v podstate dost slaby a bez vylepsovania dodge (atd...) toho moc nespravi, hlavne ked donho kazdy druhy clovek pali minigunom (a to nehovorim o tom, ked nastane lov..)

Pavucina
21-11-10, 15:53
Presne tak greyi, ale ted to virgins zase vyvrati argumentaci, ze mi to hraci dali sezrat :P jeho trapnej styl. Kazdymu komu seberes neskutecnou vyhodu, tak to da navrharovi sezrat, to je normalni i v zivote, ale to on nezna. A samozrejme prida neco navrch :D.

apach29
21-11-10, 17:25
Ja jsem se k tomu nechtel vyjadrovat, i kdyz si to tu postupne ctu, pac na zm nechodim. Ale jak to tu tak kazdy den ctu, vypada to, ze lidi ted maji neskutecnou vyhodu v podobe armoru a povoleneho bindu na jeho okamzity nakup. Ja bych to videl v jednoduchem reseni a to zakazat bind pomoci pluginu, coz by nemelo byt zase tak moc slozity a odpadnou hadky o kolik sekund a jestli vubec zpomalovat nakup armoru. Kotle popremyslej o tom, je to asi hodne velka vyhoda, kdyz si zombik pritahne cloveka a nemuze ho po dobu nejakych 6-7 sec nakazit. Je to opravdu, jako by mel nesmrtelnost, pro prirovnani - jako by na war3 mel undead vzdy 100% vraceni HP po zasahu protihrace. Byl by taky nesmrtelnej a kazdej by hral jen za undeada a hra by sla jako takova do kytek.

grEy
21-11-10, 17:39
takto to vidim ja.. urcite to obmedzenie ma aj nevyhody.. apach to zrusenie bindu je blbost, lebo casto sa stava (aj mne) ze stlacim namiesto tlacitka pre armor (myslim ze je to 5) daco ine.. a kedze nehravas vidim ze nevies ako to chodi ked na teba niekto hodi sialenstvo.. ak si v skrysi kde stojis musis utekat, strielat, pokladat laserminu, sledovat armor a to su 4 cinnosti a vies si predstavit ze popritom ako robis tri veci si este vyberas armor z ponuky?.. lebo ja nie

apach29
21-11-10, 17:51
Tak potom je to zpozdeni nakupu realnejsi nez zruseni bindu. Dejte to na 2 sec a je klid a Virgins at si rve jak chce i se svyma poskokama, kterym se libi hrat jen za lidi a sledovat, jak zombici dostavaji na prdel.

Larodar56
21-11-10, 18:30
Když ho vytáhne smoker ven, vrhnou se na něj zombíci, dával by pořád klávesu na které má vestu nabindovanou, třeba má 30 bodů, a všechny utratí jen pro vestu aby přežil, takže to není nutné zrušit, sice ho zombie nedostanou (třeba jo), ale může ztratit veškeré body.

Pavucina
21-11-10, 18:47
Apach: Presne tak... Nevi jak to tam chodi, presto vidi ze je to velke znevyhodneni. Jak psal grey, zrusit to ne, kvuli lagum a tak, ale to omezeni jsem navhr a samozrejme virgins se moh posrat.
laro: Pokud mas mg a 70 b, tak te opravdu 30 bodu, ktere utratis nez uteces zpet, nezbijou, navic je mas do minuty zpatky a to mozna 2x :D
Jsem zvedav na virginovu reakci, co zase vymysli, samozrejme napise ze porad je vetsina proti :D

apach29
21-11-10, 19:25
Asi zacnu chodit i na ZM a budu asi hrat jen za lidi, jsou preci nesmrtelni, tak proc ne ze :D

Larodar56
21-11-10, 23:00
Pavučino, body bych měl zpátky v případě že by se dopředu necpali lamy, jak je jejich zvykem. Přes ně střílet nejde, takže moc bodů nebude. Byli by jen kdybych byl v kempu sám.

Pavucina
21-11-10, 23:39
Laro nic pro ti tvym dovednostem, ale uz jsem parkrat za lidi hral, zrovna vcera a predevcirem a rozhodne o body jsem starost nemel, takze v tomhle smeru ziskat body neni problem. A taky me vytahli a jako pán jsem se vratil a body si obnovil behem mziku.

Larodar56
22-11-10, 01:23
Taky se mi stalo, mě oslepil tupý boomer nebo tank, v tom je strašná nevýhoda pro lidi, třeba přede mnou byli 3 lidé, a vepředu tank zombie, oslepil mě a přitom mě ani neviděl, to je velká kravina. Nebo na zm army, sem v horním kempu úplně na konci, pak mě oslepil boomer a najednou jsem dole na zemi.

Kotel
22-11-10, 11:53
Zpozdeni po nakupu je ted zrusene proto, ze hraci s malo body sanci moc nemaji. Proto bude zpozdeni jen pro hrace s vice body s minigunem.

Pavucina
22-11-10, 14:52
To je take dobre reseni, ale zalezi kolik bude ta hranice, aby ty vychytraly nedrzeli body tesne u hranice...

grEy
22-11-10, 15:08
-larodar pri tankovy nejde o to, ci ta vidia ale o to, ci mu ako prvy uberes 500 hp (alebo neviem ako to je, ale nemusi ta vidiet)
-kotel zrus prosim to, ze ked si k boomerovy chrbtom a dakto ho zabije a on ta oslepi.. to treba urcite vypnut

72 Virgins
22-11-10, 20:02
Ja jsem se k tomu nechtel vyjadrovat, i kdyz si to tu postupne ctu, pac na zm nechodim. Ale jak to tu tak kazdy den ctu, vypada to, ze lidi ted maji neskutecnou vyhodu v podobe armoru a povoleneho bindu na jeho okamzity nakup. Ja bych to videl v jednoduchem reseni a to zakazat bind pomoci pluginu, coz by nemelo byt zase tak moc slozity a odpadnou hadky o kolik sekund a jestli vubec zpomalovat nakup armoru. Kotle popremyslej o tom, je to asi hodne velka vyhoda, kdyz si zombik pritahne cloveka a nemuze ho po dobu nejakych 6-7 sec nakazit. Je to opravdu, jako by mel nesmrtelnost, pro prirovnani - jako by na war3 mel undead vzdy 100% vraceni HP po zasahu protihrace. Byl by taky nesmrtelnej a kazdej by hral jen za undeada a hra by sla jako takova do kytek.
Tady je právě problém v tom, že zombie nehraješ.
Jeden člověk (konkrétně Pavučina) chce nesmrtelnost pro zombie. Existoval totiž bug, že zombie byla po nákupu dodge nesmrtelná v kombinaci s regenerací. Pavučina chtěl tento bug nastálo a založil topic Dodge vrácení do sarých kolejí. Když mu to neprošlo (protože to byl fakt stupidní nápad) přišel najednou s tím, že nesmrtelnost je špatná a že lidé mají výhodu bindu ve vestě.
Já vim jak to zní šíleně, člověk co propaguje nesmrtelnost najednou křičí, že nesmrtelnost je špatná.
Tady to není o chybě ve hře, ale o egu, že jeho nápady vždy vyhoří a on za každou cenu chce aby nějakej nápad uspěl.

Ta nesmrtelnost o který tu furt pláče neexistuje nikdy. Pokaždý když do tebe zombie plácá ubírá ti hp. Ale díky bindu se to dá docela slušně dlouho vydržet, ale nesmrtelnost to není.
Problém je v tom, že to vydržíš tak dlouho dokud máš body a po mapě běhá 60-70 procent lidí co maj mín bodů než 25 (někdy si zahraj a uvidíš). Takže nemaj ani omylem nějakou nesmrtelnost a vydrželi by jen pár úderů od zombie. Takže jakékoliv omezení na vestu poškozuje jen slabé hráče, kteří nemají 50-70 bodů.
V takovém případě se nemůže zavést pravidlo, který se týká hráčů co mají na mapě 50-70 a těch je většinou tak maximálně 6 (ve velmi vyjímečných případech 10). Ale i kdyby 10 pořád je to jen třetina hráčů tedy menšina, která s bindem dokáže přežít déle než je obvyklé.
Proto nemůžeš přijmout pravidlo co více uškodí, než pomůže.
Druhá věc je, že Pavučina za svůj nápad sklidil velký zle od hráčů samotných. To znamená že i jeho nápad oslovil jen opravdu malou skupinku lidí a drtivá většina lidí toto hloupé pravidlo nechce. Sám pavučina to přiznal, že ho seřvali uplně všichni.
Otázka je proč se to tak zveličuje. Proč pavučina jednou křičí nesmrtelnost je seznační chci jí zpátky a v tom samém vlákně křičí jak je špatná. Když si odpovíš na tuhle otázku a najdeš odpověď bude přibližně někde blízko té mojí odpovědi . Pavučina prostě chce to, aby se hrálo lépe jemu a tak dává protichůdné návrhy s nesmrtelností jednou jo jednou ne. Kdyby mu záleželo na ostatních tak po tom výprasku co na serveru dostal by už s tímto hloupým pravidlem na světlo nevylézal. Ale všichni víme, že pavučina nepřestane prolévat slzy u bude furt křičet nesmrtelnost je supr, nesmrtelnost je zlo dokud se nějaké z jeho dvou pravidel neujme.

Pavucina
22-11-10, 20:16
A zase, vyberes co se ti hodi a napises, ale kazdej neni tak blbej, aby si to neprosel sam. Tot vse, porad dokolecka davas stejne veci, ale je trosku jinak. To tady uz resit nebudu.
Jak psal kotel, omezeni nesmrtelnosti jen pro hrace kteri maji hodne bodu, a je to vyresene presne podle tve argumentace. A porad ze to je "nesmrtelnost" kolikrat jsi byl nakazenej normalne od zm, ktera si te vytahla a nekolik zm do tebe sekalo, nb kolikanasobne si prezil silenstvi. Ano vis to moc dobre, ze se to blizi k nule, ale to nikdy nepriznas. A to ze apach tam nehraje je pravda, ale vidi v tom neco spatne, a to vidi kazdej ani tam hrat nemusis, jak jsi se presdvecil. Ale tady se s tebou o hovnech hadat uz nebudu, vzdy si to prizpusobis. A brecis tu jen ty ohledne teto moji pro tebe dost znevyhodnujici myslenky :P.

72 Virgins
22-11-10, 21:19
Právě problém je v tom, že nepřemešlíš.
Mě to nijak nepostihne já si dokážu poradit, mě štve že ta tvoje stupidní původní myšlenka poškozovala slabší hráče. A ty víš moc dobře jak se tvoje myšlenka ujala u hráčů. Člověče tolik nenávisti k hráčovi od celýho společenstva jsem ještě nikdy neviděl. No ale pravda je, že si to ten tvůj návrh zasloužil.
A k apachovi, no pokud tady furt pláčeš a nutíš lidem, že hráči jsou nesmrtelný až tomu začnou věřit tak se nediv. Kdybys tolik nelhal a jednal normálně a chápal, že tvůj návrh měl hodně věcí proti, byla by domluva mnohem snadnější.

72 Virgins
22-11-10, 21:39
Zpozdeni po nakupu je ted zrusene proto, ze hraci s malo body sanci moc nemaji. Proto bude zpozdeni jen pro hrace s vice body s minigunem.

Je tu ale jeden problém. Já vím, že to řeší neduhy na které jsem tě upozorňoval, ale jeden neduh pořád přetrvává a to ten, že trestáš hráče, kteří si šetří body a ty kteří tu hru prostě umějí hrát. Pokud začneš zavádět pravdila proti skillu, může se stát, že zas někdo jako pavučina, kterýmu se nelíbí, že nepatří mezi skillery si začne na klasiku stěžovat, že skilleři ho pořád zabíjej, abys zavedl pravidlo, že kdo má víc než tolik a tolik fragů si smí koupit třebas kalacha jednou za dvě kola. Takže lidi maj hodně bodů ze dvou důvodů, poctivě si šetřej body, aby si aspon jednou za mapu mohli koupit supr výbavu, a pak maj hodně bodů, že to uměj. Trestáš tedy obě skupiny, ale špatně by bylo i kdybys trestal jen jednu z těch dvou skupin. Pravidla mají být nestranná.

Pavucina
22-11-10, 21:50
Virgine pane boze :D jsi ubohej, ja tu neplacu, ja jen zhodnotil hru za lidi, ze je skvela a to je plakani ? Ty nepremejslis, schovavas se za slabsi hrace, ptz ty ani nevi jak se to hraje, nejvice to postihuje tebe, a prestan to tady skrejvat. A jestli se chces zase hadat o hovnech, jak to umis tak pod do jineho topicu, zase zasvinis dalsi topic, kde se psalo rozumne, ale ty zas mlzis, obracis, pomlouvas. Proste jako nejvetsi srac serveru se chovas.
->>>Háadaci topic

apach29
22-11-10, 22:27
Tady je právě problém v tom, že zombie nehraješ.


Pokud začneš zavádět pravdila proti skillu,

Mas pravdu, nehraju na ZM, ale vyjadril jsem se k tomu, az po hodne dlouhe dobe, kdy dodge se nevratil do "starych koleji" a lidem pribyla vyhoda ve forme bindu na armor, coz je hodne zvyhodnuje a to musis priznat i ty. A o te tve hlasce o zavadeni pravidel proti skillu :) jen malickost : nabindovat si cokoli umi ted uz kdokoli a neni to o skillu, ale jen o tom, na jaky klavese, pro nej nejlepsi si to nabinduje, a o rychlosti, jakou tu klavesu zmackne. To se skillem nema nic spolecnyho. Skill je o aimu a hlavne o brainu, pokud nemas mozek, ale umis zmacknout nejkaou klavesu, ktrerou si zapamatujes, neni to skill. To dokaze i simpanz po tydnu vycviku. Prosim te zamysli se nad tim a mozna poznas, ze je na tom neco pravdy.

Pavucina
22-11-10, 22:32
Zase zacne psat naky kraviny apachi, on to chapu az moc dobre, ale porad bude psat kraviny. S tim nic neudelas, ale par lidi uz ho prohledlo tak ho to treba prestane bavit.

grEy
22-11-10, 22:45
1. s tym obmedzenim pre hracov ktori maju viac bodov a minigun nesuhlasim ani ja.. (tiez si setrim body a casto priam stale sa stane, ze si zoberem minigun ked dakoho nakazia/ niekto mi ho da).. a nevidim dovod obmedzovat len tych hracov, ktori nemrhaju bodmi, a rozmyslaju takticky
2. virgins a pavucina nic proti vam obom ale fakt by ste si to mali ujasnit a proste raz napisat co si o tom kazdy mysli.. strucne a jasne, bez osobnych konfliktov (trebars napiste vyhody a podto nevyhody)
3. virgins ale pri tom obmedzeni vesty ide o to aby ti hraci (ci uz maju 25 alebo 60 bodov) nebehali po mape (nelovili).. ja viem, to je len jedna stranka (ta v podstate vyhodna).. druha stranka je to, ze ked na teba niekto hodi sialenstvo alebo niekto hodi infekcak (a teba nenakazi, ale nakazi vela ludi okolo) a neskor ta (ostatni nakazeni) nakazia tak to zvycajne neni v tom, ze si urobil chybu ale v tom, ze armor je casovo obmedzeny (nevyhodna stranka bindu).. a znova mozme polemizovat - dokola, dokola, dokola.. proste to obmedzenie vesty ma aj svoju nevyhodnu stranku a aj svoju vyhodnu stranku..

Pavucina
22-11-10, 22:49
2. ja na nej neutocim :D ja to nemam za potrebi ja vim co je to blazna (slusne receno) on porad vytahuje nejake kkti to dela porad, aspon ze jsis toho vsimnul.
Muj postoj je porad stejny, ja ho nemenim, to co pise virgins ome ,toho si moc nevsimej ptz to obraci. Takze muj postoj je Zavest limit na koupeni vesty na dohodnuty cas.

grEy
22-11-10, 22:54
coho som si vsimnul ? :D ja len pisem ze sa furt hadate..

Pavucina
22-11-10, 23:00
Toho ze ani nevis jakej k tomu mam postoj :D ptz on to porad naklapi :) A ze neumi normalne odpovedet, bez toho aby tam neco nebylo o me... Jemu nestaci, kratka veta jako me, musi to mit aspon 10 radku.

grEy
22-11-10, 23:03
jaj tak.. no to s tymi 10 riadkami som si vsimol :D

72 Virgins
22-11-10, 23:07
Mas pravdu, nehraju na ZM, ale vyjadril jsem se k tomu, az po hodne dlouhe dobe, kdy dodge se nevratil do "starych koleji" a lidem pribyla vyhoda ve forme bindu na armor, coz je hodne zvyhodnuje a to musis priznat i ty. A o te tve hlasce o zavadeni pravidel proti skillu :) jen malickost : nabindovat si cokoli umi ted uz kdokoli a neni to o skillu, ale jen o tom, na jaky klavese, pro nej nejlepsi si to nabinduje, a o rychlosti, jakou tu klavesu zmackne. To se skillem nema nic spolecnyho. Skill je o aimu a hlavne o brainu, pokud nemas mozek, ale umis zmacknout nejkaou klavesu, ktrerou si zapamatujes, neni to skill. To dokaze i simpanz po tydnu vycviku. Prosim te zamysli se nad tim a mozna poznas, ze je na tom neco pravdy.

Aha tak problém je tedy u tebe sry, ale když si ani nedokážeš přečíst co napíšu tak to je potom špatný a těžko se domluvíme.
Nebo možná nechápeš přesně.
Tady přeci nejde o tlačítko bind. To stejně rychle zmáčkne amatér i profík. Jde o to, že zkušení hráči nasbírají rychle body a pak dokáží pomocí tohoto bindu déle vydržet na živu, což se samozřejmě špatným hráčům nelíbí a proto si tu neustále stěžujou. Proto pavučina chce limit na bind aby lepší hráči než on nemohli déle přežít a byli hned nakažení. Takže pokud kotel nastaví, že se od určitýho počtu bodů, zavedou omezení, postihneš ty šikovné co si body ušetřili nebo svým skillem získali. Ti slabí co neamjí skill a tedy ani body to nepostihne. Takže je to opravdu trest za skill.
Jinak pro tvojí informaci bind se dělal kvůli lagům, protože než se načetlo menu, než jsi vybral tři položky tak to trvalo při lagu někdy i 8-9 vteřin a víš sám co je jedna vteřina v CS.
Jenže tohle bys pochopil a věděl, kdybys hru znal, nemusel bych ti to popisovat.

A jinak pro všechny ostatní abyste věděli, když jsem na nápad s bindem, který obcházel lagy přišel, pavučina skákal do stropu. Dokonce si to v jednom vláknu tady připsal jako svůj nápad. Takže to že teď otáčí a bojuje proti bindu, je přesně příklad toho, jak si věci překrucuje. Jednou se mu to hodí, jednou se mu to nehodí a přesně podle toho prosazuje nebo neprosazuje změny.

Pavucina
22-11-10, 23:11
Nechape to presne, ale vi o co zhruba jde a nelibi se mu myslenka nesmrtelnosti.
A zase neni to o tom kdo je spatnej hrac, ale kdyz te nezabijou 3 zm behem par sekund sekani, kdyz jsi seklej v rohu, tak to je kravina a neskutecne zvyhodneni, takze nesmrtelnost, nema to co delat se skillem, kurva urcite to vis, ale proste porad za to budes bojovat, ptz to vyuzivas, mozna az zneuzivas
Edit: s tou posledni vetou to zas bude neco o me, ze jsem zneuzival dodge, jen aby jste to cekali :D A virgine, hadaci topic na to je jasny ? Nepis hovadiny sem. Pis je tam.

apach29
22-11-10, 23:30
Aha tak problém je tedy u tebe sry, ale když si ani nedokážeš přečíst co napíšu tak to je potom špatný a těžko se domluvíme.


Ja to chapu, udelal jsi to kvuli lagum a hraci jsou ti vdecni, i ja bych byl, kdybych tam hral. Taky mam bind na nakup zbrani a armoru a granatu a defusu a buhvi ceho jeste, ale to vse ja muzu koupit jen jednou za kolo, je to jen na rychlejsi nakup v buy zone. Jenze pokud mas buy zone celou mapu, tak to ych si mohl nakupovat co se mi zrovna hodi kdykoli a kdekoli a jestli bych byl skill (coz nejsem zas tak moc :) ) tak mi to dava neskutecnou vyhodu oproti jinym hracum. Jak jsem si precetl, nepocitaji se vam fragy, pokud si to dobre pamatuju, tak vo co ti jde, kdyz ne o score? Lagy znam a taky je nesnasim, ale to nema s moji hrou a nakupen co delat, zm je trosku o necem jinym a ja to chapu. Jediny co nechapu je, proc tak moc stojis o ten nekonecnej nakup vesty. Tak to omezte ne bodama, ale nakup vesty jen 2x za kolo pro vsechny. At ma bodu kdo chce kolik chce.

72 Virgins
22-11-10, 23:44
To omezení jednou dvakrát za kolo s tím souhlasím, že to je spravedlivé. Ale v téhle hře by příliš rychle zombici vyhráli, protože jedinym nesmrtelnym v týhle hře jsou zombici, ty totiž umřou a hned se narodí. Takovou výhodu živý nemají a proto existujou vesty aby se mohli chránit. Prostě nejde udělat aby sis nakoupil před začátkem mapy jako je to na classiku. Zombici potřebujou šílenství, infekčáky tu a tam protilátku a to si mohou koupit až když jsou nakažení a kdy je správná chvíle.
Taktéž živý si potřebujou kupovat miny podle toho, jak se hra vyvíjí.
Budu vždycky proti všem omezením, které jsou proti logice hry. Řekni mi co je na tom spravedlivého, že hráči mají stejně rozdané karty a mají tedy stejnou šanci uspět a pak ty úspěšné, kterým ta hra jde potrestáš limitem a na ty neúspěšné limit nenastavíš.
Sice na klasiku nakupuješ na začátku hry, ale každý máte jiné peníze není to tak? Ty jsi třebas zkušený hráč a máš 4600 dolarů a nějakej začátečník má třebas jen 1500. Dolary u klasika jsou jako body u zombie, kupuješ si za ně věci. Jak by se ti tedy líbilo, kdyby hráči s 4600 dolary a víc si nemohli koupit třebas kalacha, nebo jen jednou náboje. Takovéhle limity omezující skill přeci nesmějí být zavedeny.

Jsou tedy jen dvě možnosti jak celou situaci řešit, aniž bys poškodil hráče. Bind uplně zrušit, nebo ho nechat pro všechny stejný, prostě tak aby měli všichni hráči stejné karty tak jak to u jakékoliv hry třebas i stolní jako šachy funguje. Stejná pravidla pro všechny a ne jen pro někoho.

apach29
22-11-10, 23:52
Mno jak to tak vidim, asi to necham na jinych, ale ted jsi alespon po dlouhe dobe psal trosku rozumne :)

72 Virgins
23-11-10, 00:03
@Gray
No problém s lovem už neexistuje. Kotel to ošetřil tak, že zombie v určité chvíly nejdou spomalit. To co se teď tu a tam děje a jako lov vypadá to už je něco jiného. Dřív se lovili zombici cíleně. Těd se loví proto, že nehrají, že se nesnaží někoho nakazit a skovávají se. Já to vidim sám. Jsem v kempu a 3 minuty mi tam zombik nepřijde tak si je jdu najít. Nikomu se nechce čekat že. Ten starý lov kdy všichni hráči lovili jednu dvě zombie jsem nezažil tak měsíc a možná déle. Je to právě díky tomu omezení co kotel zavedl. Však si při hře všimni kdy se loví. Jen když se zombici umyslně skovávají a pak je takový lov v naprostém pořádku.

72 Virgins
23-11-10, 00:13
Mno jak to tak vidim, asi to necham na jinych, ale ted jsi alespon po dlouhe dobe psal trosku rozumne :)

Tak psal jsem to pro tebe polopatě. Ostatní co hru hrají každý den jako já 2 hodiny pro ně je to samozřejmost víš a tobě se to může zdát jako něco nesrozumitelného. Jako já když tu a tam přečtu něco o HnS tak z toho taky nejsem moudrej.
Jak jsem ti psal nejde tu o nějaký bindy, nejde tu o nic víc než o ego Pavučiny. Jeho hloupý nápad zavrhli hráči a neosvědčil se. A já to hráčům sdělil, že to byl jeho nápad, tak se na něm vyřádili s nadávkama. Musel jsem jim hrozit vykopnutím aby ho přestali urážet. Zabanovat jsem je nemohl páč bych tam zůstal já s pavučinou sám tak moc proti tomuto návrhu hráči byli. Musím říct, že jsem ho nechtěl prozradit, ale musel jsem. Věděl jsem jak špatný je to nápad a když začali lidi nadávat na kotla, musel jsem jim udat pravého autora návrhu.
On mi má zazlé, že jsem to hráčům řekl, že šlo o jeho nápad a tak si vymejšlí a lže aby mě poškodil a když označím něco za špatné tak on bude křičet jak je to skvělé.
Jsem tady největším odpůrcem nesmrtelnosti. Jednou ta nesmrtelnost skutečně byla, jak jsem psal bylo poškozené dodge a kulky zombikům vůbec neubližovali, řekl jsem že to je špatně a hle Pavučina otevřel vlákno a že chce aby se to vrátilo. Prostě on řekne na všechno opak, než řeknu já a proto s ním jednám jako s šaškem protože se tak doteď choval.


Ale je to jedno. Dokud jsem ho ochraňoval a kupoval mu výbavu tak se vším se mnou souhlasil. Odešel jsem od něj z teamu, když jsem zjistil jakej je a přestal jsem ho chránit, což mělo za následek to, že se už přestal pohybovat na vyšších příčkách. Najednou ho začali předskakovat 13-14 ti letí deti jako Bhop, Ciper a další a on teď hledá, na koho svůj neúspěch svede. Bude vymejšlet pravidla, která budou postihovat kvalitní hráče aby se zas vrátil na lepší příčky. Neuvědomuje si, že to mu to na skillu nepřidá.

grEy
23-11-10, 08:09
@Gray
No problém s lovem už neexistuje.
Mas pravdu.. na vecsine mapach neexistuje.. ale zober si taky toxic house, tam sa lovi celu mapu (niektori dokonca lezu na spawn a odtial lovia.. alebo franqeeto.. tam to nieje sice vysloveny lov ale ludia su vystrceni vonku.. a dobre vies, ze obcas sa to deje, aj ked idu na ludi hordy zombikov, lebo kazdy chce mat co najviac bodov
-Inak kto suhlasi s tymi bodmi za exp? ako odkedy to zas kotel obnovil tak vidim len: Z say: X pod mi dat body ; X say: aj tak sa idem na expit.. ; proste ked su tie body za exp polovica zombie sa ta nesnazi nakazit.. kazdy zombie chodi na ludi len na to, aby don strielali a on mal xp za ktore si kupi body (ktore vyuzije za cloveka).. vsetko sa toci na zombie len okolo ludi

72 Virgins
23-11-10, 14:41
Hele pokud jsou zombici aktivní na toxic house nemůže existovat lov. Dám ti příklad, ze kterýho to pochopíš. Není vše jen o skillu, pokud existuje lov a jsou tam aspoň 3 inteligentní hráči mezi zombikama vemou si boomera. Lovci pak celou dobu nic neuvidí a utečou zpátky do kempu. To je prostě fakt. To že některý lidi si tohle neuvědomujou nemůžeš nahrazovat jinym pravidlem. Obrana proti lovu je a velká, Kotlovo nespomalování v kombicnaci s boomerama je fakt smrtelné. Hráči se sami musej naučit jak lovu zabránit a musej se snažit. Když se snažit nebudou budu je honit po mapě. Na lov už jsme vymysleli tolik novejch věcí včetně časté vícenásobné, že lov je teď rarita, ale uplně lov zakázat nemůžeš. Já rád čelým výzvám a tak si stoupnu sám proti 10 - 15 zm. Oni jsou ve výhodě a v přesile takže tenhle lov je v pořádku, ale jak říkám i lov kdy více hráčů loví je v pořádku, zombie maj účinný prostředky jak lovu zabránit například ten boomer, proč si místo boomera berou hloupý psi je tedy jejich vina. Však to hraješ často až bude lov a ty budeš zm přemluv dva hráče na boomera a je po lovu uvidíš sám.

body za exp musej zůstat. Pro někoho je to výdělek pravda, ale pro většinu hráčů motivace aby se snažili a zároveň si ušetřili na protilátku.

grEy
23-11-10, 16:02
ide tu o tu suvislostu lovu a bodov za exp.. pokym budu body za exp zombies budu len stat a cakat zatial co ludia do nich budu palit (ved zombikom to moze byt jedno, dostavaju expy - cize body tak ci tak.. no nie?)
pravda je taka ze dnes uz tazko najdem 2 normalnych ludi na servery :).. a mna tam ludia nemaju radi cize mna pocuvat nebudu

Kotel
23-11-10, 16:06
System bodu za strelbu do zombie je spatny, ale jeste me nenapadl lepsi. Body nemuzou hraci dostavat jen za sezeni v kempu. Zombie zase musi mit nejakou motivaci nakazit hrace. Kdyz dam vic bodu za nakazeni, tak jsou vsichni proti, protoze kazdej pak haze infekcni granat.
Lov uz je davno vyreseny. Zombie typu boomer, tank, frost, smoker kazdyho lovce vyresi. Kdyz vsechny zombie lezou do jednoho kempu, tak tam muze bejt treba 10 lidi s bazukama, ale nakonec kemp rozbijou. Mozna by se hodilo zvysit pocet infekcnich granatu, kdyz je malo zombie a nekdo ho haze na 2 lidi.
Problem jsou mapy s vic jak 5ti mistama na kempeni, kde zombie chodi po 2 do kazdy kempy a vysledek je, ze nikoho nenakazi.

grEy
23-11-10, 16:15
kotel nepochopil si moj prispevok.. tak strucnejsie:
-ludia lovia (dostavaju body)
-zombie stoja a nechaju, nech do nich ludia strielaju (dostavaju expy, za ktore si kupia body)