PDA

Zobrazit normální verzi : Classic-WH



Eso./digl
14-05-13, 15:01
Server : Classic
Nick : hJko
ID : STEAM_0:0:56236628 85.216.200.94
Podozrenie : WH
Demo : http://csko.cz/dema/upload/dir/hjko.dem
HLTV : http://csko.cz/dema/upload/dir/dust2.dem

Musim uznat ze typek to hral vazne lišiacky a dost to skryval ale HLTV som si zhliadol par krat cele a nasiel som tam momenty wh. Ked budete chciet mozem sem dodatocne hodit momenty na zaklade ktorych som usudil ze ma wh.

E: Dnes som nanho narazil znovu na classicu tak som rychlo natocil demo, Demo2 : http://csko.cz/dema/upload/dir/hajko.dem su tam zaujimave momenty ale najlepsie pre mna je asi v case 20:40:40 ako vedel ze tam je? :D Prosim zhliadnite si vsetky 3 a uz sa niekto hlavne vyjadrite. Dakujem.

matis
17-05-13, 09:19
Clear

Eso./digl
17-05-13, 10:02
Matis nechcem ta spochybnovat ale neberes tie dema moc rychlo? Ked sa ti nechcu pozerat vsetky 3 mozem ti ich vycasovat ani si sa nevyjadril ku tomu casu...a za 1 necelu hodinu si tu vybavil vela dem a pride mi to az moc zbrkle.. prepac nemyslim to zle..

matis
17-05-13, 11:08
Matis nechcem ta spochybnovat ale neberes tie dema moc rychlo? Ked sa ti nechcu pozerat vsetky 3 mozem ti ich vycasovat ani si sa nevyjadril ku tomu casu...a za 1 necelu hodinu si tu vybavil vela dem a pride mi to az moc zbrkle.. prepac nemyslim to zle..

ja pozeram najprv dema a potom sa vyjadrujem, ked vsetky pozriem....

takze ak chces ja sa vyjadrim..na prvom deme som nic nenasiel, na druhom je jediny cas, ktory si spomenul.....a teraz- nemyslis, ze keby mal WH tak tam predsa nevybehne s granatom v ruke...:D a inac je to oblubene miesto na kemp, tak skusil....a aj keby, jeden cas je na ban malo....sorry

Eso./digl
17-05-13, 11:41
Dakujem za tvoj nazor :) presne o tomto som pisal... je to pre mna lepsie ked mi napises tvoje pocity ako len clear, aspom sa aj ucim... este raz dik.

E: on nedrzal v ruke granat ale flash a presne vedel ze tam je tak ho chcel oslepit ale vybehol.. :)

matis
17-05-13, 12:11
Dakujem za tvoj nazor :) presne o tomto som pisal... je to pre mna lepsie ked mi napises tvoje pocity ako len clear, aspom sa aj ucim... este raz dik.

E: on nedzal v ruke granayt ale flash a presne vedel ze tam je tak ho chcel oslepit ale vybehol.. :)

no je to mozne, ale videl som vela whckarov, ale toto by asi nespravil...neverim :D:D

Eso./digl
17-05-13, 15:39
no je to mozne, ale videl som vela whckarov, ale toto by asi nespravil...neverim :D:D


Sice ja som tych whackarov vela nevidel, ale bol to steam hrac a ti to vedia dobre skryvat ako napriklad ten luky! o ktorom si sa vyjadril ze wh ma ale este chces aby si to niekto pozrel. Celu situaciu som videl tak ze presne vedel ze je za tou krabicou tak si tam 2-3 krat strelil a nacal si ho, potom zobral do ruky flash a siel mu ho tam presne hodit aby ho oslepil a tak ho zabil lenze on mu vybehol a zabil ho aj tak. Vedel by som vycasovat aj ine momenty ako len tento jeden ale ked si raz napisal ze wh nema tak ho nema a teda casovat je zbytocne :) Mozte to locknut.

Maly Buu
23-05-13, 04:38
nevypada na wh..spis bych tipl, ze byli na ts maximalne...za me to na ban nestaci

Eso./digl
23-05-13, 08:24
nevypada na wh..spis bych tipl, ze byli na ts maximalne...za me to na ban nestaci


Ty sa musis riadne nudit ked 4:30 rano pozeras dema :D kazdopadne dakujem za vyjadrenie a moze sa to locknut, a suhlasim stym ze skor volali cez TS.

Swagrid
23-05-13, 08:28
Ty sa musis riadne nudit ked 4:30 rano pozeras dema :D kazdopadne dakujem za vyjadrenie a moze sa to locknut, a suhlasim stym ze skor volali cez TS.

Pravidlo č.2?

Eso./digl
23-05-13, 08:31
Pravidlo č.2?


Ts sa berie ako wh ale pani admini potrebuju na wh 3 iste momenty ktore v demach nenasli.

MaTTy
23-05-13, 10:49
Priklaňam sa k Eso-vy a Zobasovy to pravidlo by sa malo brať do úvahy.Inak si ho budu porušovať dalej a bude tu viac sťažností s tím.

matis
23-05-13, 12:11
Priklaňam sa k Eso-vy a Zobasovy to pravidlo by sa malo brať do úvahy.Inak si ho budu porušovať dalej a bude tu viac sťažností s tím.

berie sa to v uvahu, aj sa to banuje...ale v tomto pripade je to zial veeeelmi slabo dokazatelne...

Maly Buu
23-05-13, 12:44
do 3,30 sem v jiem casovempasme..neni nic lespihi nez si dat ze par speku a jit sledovat dema :-) ... tak malo dukazu, ani pravidlo 2 se enda uplatnit

Ales
26-05-13, 01:49
Tohoto hráče hejka zrovna znám, hrávám s ním CWčka - za něj se zaručuji, že WH nemá :bye:

Maly Buu
26-05-13, 13:42
nikdy se za nikoho nezarucuj, pokud nestojis za nim a nekoukas do monitoru

Eso./digl
26-05-13, 16:00
Vieš za koľkých ľudí by som dal ja ruku do ohňa a veľa krát by mi tá ruka zhorela. Uvediem slapu notasa, fajnový týpek, hrával som sním cw-cka aj na classicu sme spolu parili a nikdy by som nepovedal že práve on dostane ban za wh.....

^Kleopatra
26-05-13, 20:47
WH tam neni :)

Eso./digl
26-05-13, 20:58
Ďakujeme za vyjadrenie Kleopatra, teraz to už možte locknuť :)