PDA

Zobrazit normální verzi : Další nábor



Volume
14-05-13, 18:22
Zdravíčko ..

Jen bych měl menší otázečku :)

Kdy bude další nábor adminů ?

Dík za odpověd ..

J3ZUsSs*
14-05-13, 18:50
ževraj za 2-3 týždne :)

Charon35
14-05-13, 19:23
+- tak nejak. Bude prebiehať trochu inak, tak sa dolaďujú muchy.

hfsaa
14-05-13, 19:30
Zdravíčko ..

Jen bych měl menší otázečku :)

Kdy bude další nábor adminů ?

Dík za odpověd .. Chceš si podať žiadosť? Ak hej, tak to nerob.

Volume
14-05-13, 20:19
+- tak nejak. Bude prebiehať trochu inak, tak sa dolaďujú muchy.
Jak "jinak" ?


Chceš si podať žiadosť? Ak hej, tak to nerob.

Co je tobě vůbec do toho ? :) Jen jsem se ptal, jestli si chci nebo nechci podat žádost je jen má věc.

Charon35
14-05-13, 20:26
Chce. Na JB...Že? Netlač na pilu ak ti môžem poradiť Volume.

Inak znamená trochu inak. Zrejme sa bude robiť nábor postupne, čiže podľa typu serverov. Nie 10 žiadostí denne na 50 serverov. To sa ešte uvidí, preto je teraz zatvorený.

Volume
14-05-13, 20:29
Néé, na JB mě stačí spešl. Mě jde o Jump servery (Surf kill, Surf speed, jump, bhop a deathrun). Jde mi o to že tam imrvére jsou smradí co přeskakují spawny (né že se portují) a pak si půlka teamu musí psát /nodamage protože se z našeho spawnu nedá ani hnout ..

apach29
14-05-13, 21:14
Néé, na JB mě stačí spešl. Mě jde o Jump servery (Surf kill, Surf speed, jump, bhop a deathrun). Jde mi o to že tam imrvére jsou smradí co přeskakují spawny (né že se portují) a pak si půlka teamu musí psát /nodamage protože se z našeho spawnu nedá ani hnout ..

Od toho to je surf kill. Tak to hraci chteli a tak to maji. Pokud chteji surfovat bez killu, at jdou na no-kill surf. Jen bych omezil /nodamage na jednou za mapu. Pokud budou chtit killit, musi reconect.

Volume
14-05-13, 21:22
V pravidlech stojí že je zakánáno přeskakovat na spawn protihráče a kempit tam. Když už zabíjet, tak bez přeskakování spawnu. Neřeknu ani slovo kdyby se tam lidé portovali po dosurfování, ale oni ten spawn přeskakují, na každé mapě to jde obskočit. Nejvíce mě nasírají ti hráči, které někdo upozorní že porušují pravidla a oni se začnou posmívat že tam stejně žádní admini nechodí, já jsem na Surfu dost aktivní a tohle mi skutečně leze krkem.

I-Mouse
14-05-13, 21:22
Néé, na JB mě stačí spešl. Mě jde o Jump servery (Surf kill, Surf speed, jump, bhop a deathrun). Jde mi o to že tam imrvére jsou smradí co přeskakují spawny (né že se portují) a pak si půlka teamu musí psát /nodamage protože se z našeho spawnu nedá ani hnout ..

radsej to ani neskusaj

Tupelko
14-05-13, 21:38
V pravidlech stojí že je zakánáno přeskakovat na spawn protihráče a kempit tam. Když už zabíjet, tak bez přeskakování spawnu. Neřeknu ani slovo kdyby se tam lidé portovali po dosurfování, ale oni ten spawn přeskakují, na každé mapě to jde obskočit. Nejvíce mě nasírají ti hráči, které někdo upozorní že porušují pravidla a oni se začnou posmívat že tam stejně žádní admini nechodí, já jsem na Surfu dost aktivní a tohle mi skutečně leze krkem.
Už mě to nebavilo banovat..:D

Volume
14-05-13, 21:40
Mě by nevadilo takovou funkci vykonávat. Jak se říká "Nejlepší je ta práce, která je tvým koníčkem" :DD

Baron
14-05-13, 21:54
To ze začátku píše každý věř mi :)

Volume
14-05-13, 21:57
Takže pánové .. moje otázka byla zodpovězena, a to mi bohatě stačí :) O té žádosti ještě porozmýšlím.. Díky moc za odpověd a myslím že můžete LOCK :)

Charon35
14-05-13, 22:10
Napis kotlovi nech tam dá nejaké bloky a vybavene. Lock.

MarcelloR
14-05-13, 22:22
Volume, ak chceš, tak si podaj žiadosť a ignoruj príspevky typu " nerob to " atď. Ich je do toho hovno a akurát sa ťa snažia zhodiť :)