PDA

Zobrazit normální verzi : Mikrofon v hre.



J3ZUsSs*
14-05-13, 21:45
Zdravím , chcel by som sa vás opýtať že ked niekto stláča furt tlačítko K (mikrofon) či sa vám nestišuje csko ?... Mne to robí sa mi zdá že aj mrtvé deti mi to písalo že mu to robí. Ide o to že nejaké decko sa asi nudí a ja potom nepočujem kroky druhých hráčov.

Aj tak na COD:MW je ten mikrofon k ničomu , tak keby sa dalo niečo s tým spraviť napr. zablokovať na COD:MW alebo niečo také tak by som bol rád :) ...

Dakujem za odpoved .

Beat
14-05-13, 21:48
Zdravím , chcel by som sa vás opýtať že ked niekto stláča furt tlačítko K (mikrofon) či sa vám nestišuje csko ?... Mne to robí sa mi zdá že aj mrtvé deti mi to písalo že mu to robí. Ide o to že nejaké decko sa asi nudí a ja potom nepočujem kroky druhých hráčov.

Aj tak na COD:MW je ten mikrofon k ničomu , tak keby sa dalo niečo s tým spraviť napr. zablokovať na COD:MW alebo niečo také tak by som bol rád :) ...

Dakujem za odpoved .
Minule tam jeden spieval tichu noc, aničku dušičku, kohutik jarabi a ine :D

Zaciatocnik
14-05-13, 21:51
SOm za zrušenie mikraku :)

Acid
14-05-13, 22:55
Pěknej topic, ono to bejvá na většině serverech a někdo, třeba to děcko nějak asi omylem nastaví tlačítko na mikrofon třeba na nějaký tlačítko používaný. Někdy je to o nervy.

Volume
15-05-13, 06:37
Dobrej nápad.. také mi to občas leze na nervy.

J3ZUsSs*
15-05-13, 13:40
Od toho tam je možnost /mute nebo se pletu?

Možno áno to ja nevím .. ale aj tak sa mi nechce písať 10 krát za den /mute počas hry :)

Herr Pes
15-05-13, 14:32
Škoda rušit mikrák, třeba takovej Nocturn je skvělej teamleader, pokud nic nekouřil... :-))), a dokáže "ukočírovat" team v overu k vítězství, někdy.
Jinak /mute funguje samozřejmě i na ten mikrák, sám jich mám asi pět a ani to moc dlouho netrvá.
Sice potom už nikdy nevím co dotyčný píše, ale u spousty je asi tak i lepší...

Eso./digl
15-05-13, 16:20
Ako si sa mohol uz docitat vyssie, staci napisat /mute a mas po problemoch. A tie decka zas tak casto nekricia do mikrakov, ja by som bol skor za to aby sa to zaviedlo na jb :D

J3ZUsSs*
15-05-13, 19:01
Ked si dám /mute tak potom nevidím co píšu né ?? :)

Shit Pro ^_^
15-05-13, 19:07
mne sa vidí že mute je aj na Voice

J3ZUsSs*
15-05-13, 19:11
No ja nevím jak to je ked sa dá dat mute na mikrofon tak mi napíšte jak a ja to budem využívať :) ..

Eso./digl
15-05-13, 19:27
No ja nevím jak to je ked sa dá dat mute na mikrofon tak mi napíšte jak a ja to budem využívať :) ..

Tusim ze ked das /mute hraca X nevidis ani chat od hraca X ale asi by si ho nemal ani pocut, vsak vyskusaj a uvidis... a ked to nepojde tak sa to bude musiet riesit inak.

J3ZUsSs*
15-05-13, 19:32
Tusim ze ked das /mute hraca X nevidis ani chat od hraca X ale asi by si ho nemal ani pocut, vsak vyskusaj a uvidis... a ked to nepojde tak sa to bude musiet riesit inak.


Ty si to napísal tak , že ked napíšem /mute tak nevidím chat od hráča a ani ho nepočujem .. .. ale ja chcem aby som videl co píše :) ...

Joseph
15-05-13, 19:45
Ty si to napísal tak , že ked napíšem /mute tak nevidím chat od hráča a ani ho nepočujem .. .. ale ja chcem aby som videl co píše :) ...

Ježiško tak keď už si nanho dáš to mute tak to bude asi dobrý kokot, čiže bude písat aj kktiny do chatu .) A to mute mikrakov by bolo fakt naprd. Živý príklad Nocturm. Veď tie jeho motivačné reči to je plus 50percent skillu na hráča :D A aj ja ked bežím rush s commandom a vidím 5CT na Bplante tak pred smrtou zaziapem nechodte tam. :D Alebo keď sa kdesi ruhuje a hovorím kadial sa pôjde tak by som stratil 2sek písaním takto jednoducho fachčím a no problemo :D

Eso./digl
15-05-13, 20:11
Ty si to napísal tak , že ked napíšem /mute tak nevidím chat od hráča a ani ho nepočujem .. .. ale ja chcem aby som videl co píše :) ...

Ako napisal JR, ked mu davas mute na mikrofon tak je to fakt asi nejaky dement a nepotrebujes vidiet co pise... a ked to vidiet potrebujes tak sa modly aby kotel spravil mute iba na voice :)

J3ZUsSs*
15-05-13, 20:14
Tak na voice by som dal /mute lebo mi to stišuje kroky aj hru :) .. a potrebujem vidieť aj čo píše napr. ked náhodou niečo napíše na rodinu alebo neco také tak potom nebude potrestaný ? to mute ma výhodu ale aj nemá :)

J3ZUsSs*
15-05-13, 21:31
Poprosil by som vyjadrenie Kotla ked bude mať čas :) dakujem

EDIT: Cahor staraj sa o seba díky :)

Sior
16-05-13, 20:26
Ak si da dakto mute na dakoho ineho, staci aby sa ta obet reconnectla a je po mute.. Ja si moc nedavam mute na ostatnych, ptz. je to zbytocne a mna bavi cumiet na tie staznosti tych deti, co si myslia ze su pani, na serveroch.. Aspon z mojej skusenosti, co to hrajem.

Sior
16-05-13, 20:28
A jezuss.. Jak som sa na teba pozeral ako hrajes, tebe je nanic pocuvat kroky, ptz. si az moc silny na nich a nie je az taka pravdepodobnost ze ta daju, vratane lam, kt. utocia len zo zadu. :D

caHor
16-05-13, 21:03
sior, jezuss> pouzivajte tlacitko edit...

shootradar
17-05-13, 11:06
Já už mám asi 3 roky stáhnuté v Nastavení na mikrák zvuk, abych nemusel poslouchat děti, takže mě to zase netrápí, jen je naprd, že při aktivaci mikráku, jde sound dolů a není moc slyšet nic jak se tu psalo ;)

slide
17-05-13, 11:59
Všeci tu píšete aký je Nocturm dobrý TL ale pritom od neho počujem v tom mikraku iba samí k****, p***, dementi a podobne ...

yadort
17-05-13, 15:59
pár krát za mapu řekne ,,A long všichni''..
ale jinak souhlas se slidem samé uhni pičo,nevyžírej zmrde atd

Sior
17-05-13, 19:28
Nocturm iba machruje...

Sior
17-05-13, 19:56
Ja som za zrusenie mikraku... Kazdeho to otravuje a ja,... raz puknem z tych nateplenych hlasov a nesustredim sa...