PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNBAN - Human



JerichoRKO
15-05-13, 22:17
Dobrý den, dneska cca kolem 18H se připojuji na server Zombie2 a dostal jsem kicked, napsalo mě to že mám BAN + mám zkontrolovat kozoli. Na tomto portálu (Kotelně) hraju dost dlouho a dávám si pozor abych nedostal BAN za jedinou blbost. Jinak každý měsíc si kupuji VIP. Jak jsem otevřel konzoli koukám jak puk za co jsem BAN mám vůbec to nechápu, protože v svým počítači žádný cheaty/scripty a podobné hlouposti nemám! Jsem si stoprocentně jistý, že to bude nedorozumění a proto si žádám o UNBAN. Přeji příjemný den.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 65426)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): stenolon
[AMXBANS] Tvuj nick: JerichoRKO
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1913631275
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:200573426
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.113.166.90
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.113.166.90
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Jolo
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Předem děkuji za pozitivní odpovědi. JerichoRKO... :-))

hofy
15-05-13, 22:17
Ahoj,


tvoje IP adresa je bohužel sdílená s cheaterem. V těchto případech unban dát nemůžeme, neboť by se připojil i cheater.


Jedinou možností je zakoupit si legální hru přes Steam (http://store.steampowered.com/app/10/), kde se banům při sdílené IP vyhneš.

Pokud máš DIP, mělo by stačit restartovat modem/router, případně kontaktovat poskytovatele internetu a požádat ho o změnu IP, což může být za poplatek a vyplatí se tedy koupit raději hru na Steamu. Tam se již nekontroluje IP, ale pouze jedinečné SteamID. Bezdak ho tu prodává za 100 Kč s platbou převodem, takže pokud bys chtěl, můžeš ho zde na fóru kontaktovat.

JerichoRKO
15-05-13, 22:27
Dobře uvidím, ale poslední dobou penízky využiju na důležitější věci. Proto doteď nemám STEAM, ale časem si hodlám pořídit jinak vážně netuším kdy bude to časem. Cs 1.6 hraju ze zábavy a když mám volný čas, ale toho volnýho času už taky moc nemám. Jinak vše co jsi/jste mě tu napsal vyskouším, protože Kotelna je nejlepší portál. Předem děkuju za odpověd...

slide
15-05-13, 22:40
Dobře uvidím, ale poslední dobou penízky využiju na důležitější věci. Proto doteď nemám STEAM, ale časem si hodlám pořídit jinak vážně netuším kdy bude to časem. Cs 1.6 hraju ze zábavy a když mám volný čas, ale toho volnýho času už taky moc nemám. Jinak vše co jsi/jste mě tu napsal vyskouším, protože Kotelna je nejlepší portál. Předem děkuju za odpověd...

Krása normálny človek ... zamiloval som sa :wub:

JerichoRKO
15-05-13, 22:45
Doufám, že se to nějak vyřídí jinak STEAM se budu snažit koupit do nejbližší doby, ale zatím s tím nějak nepočítám :-)) Ale jinak děkuju za rychlé odepsání, pomoc a vstřícnost adminů...

slide
15-05-13, 22:48
Doufám, že se to nějak vyřídí jinak STEAM se budu snažit koupit do nejbližší doby, ale zatím s tím nějak nepočítám :-)) Ale jinak děkuju za rychlé odepsání, pomoc a vstřícnost adminů...

nieje začo radi ťa znova uvidíme na serveroch :)

JerichoRKO
15-05-13, 22:52
Ale je za co !!! At už si zase zahraju. Pár hodin a už mě to chybí si jít zahrát server s fajn lidma, pobavit se a mít ten dobrý pocit ze hry... :-))