PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNBAN - Mirous



haxON
16-05-13, 00:12
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 66918)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Brothers hax--^
[AMXBANS] Tvuj nick: Brothers hax--^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:61710378
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:61710378
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.196.116.19
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.196.116.19
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: mirous
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

Rád bych, aby admin dodal demo, ve hře jsem se cheatingu nedopustil, děkuji

mirous
16-05-13, 09:03
Já Tě nenahrával. Zde http://csko.cz/forum/showthread.php?16879-Dal%9A%ED-WH-na-GG&p=184631#post184631 si byl nahlášen. Čekal jsem ještě na vyjádření někoho dalšího z adminů, zatím se nikdo nepodíval. Prokáže-li se že si nezapnul, UB dostaneš. Mě přesvědčily momenty ke konci hry, kola s těžákem, dualkama, s tou broxnou je to taky nějaké divné. U těch dualek máš jasné předstřely, o těch hráčích si nemohl ani v nejmenším vědět a zvuky tam nejsou. To stejné s těžákem, často si kontroluješ skrz zdi a chodíš na jistotu.

Bohužel, od dnes do neděle nebudu u netu. Pokud se tu rozhodne, že cheaty nemáš, prosím tím o Kotla ať Ti dá UB za mě.

haxON
16-05-13, 16:02
Nějaký schopný admin s kterým to můžu probrat?

ZEUS
16-05-13, 20:44
Všichni admini jsou schopní. Nejsi tu jenom ty, tak tě žádáme o trpělivost.

mirous
16-05-13, 21:25
Nějaký schopný admin s kterým to můžu probrat?

Trošku se klidni chlapečku a hezky čekej jako ostatní. Nehledě na to, že si zatím neměl ani snahu něco s někým probírat. Ani si nedal protiargument.

Mr.Hol
16-05-13, 22:58
Zitra to omrknu a dam echo!

haxON
17-05-13, 14:59
Trošku se klidni chlapečku a hezky čekej jako ostatní. Nehledě na to, že si zatím neměl ani snahu něco s někým probírat. Ani si nedal protiargument.

Co si myslíš? že každej ti na tento web leze? já se regl až tehdy jak sem dostal banned tak se zdrž komentů, za to, že nerozeznáš cheating nemůžu ;)

mirous
17-05-13, 15:13
Jestli narážíš na protiargument, tak si to evidentně nepochopil. Zkus se nad tím zamyslet ještě jednou. Když umíš mít debilní kecy, určitě zvládneš i tohle. Jestli si cheatoval nebo ne a jestli dostaneš UB nebo ne je mi srdečně jedno. Koukni se kolik denně rozdám banu a fail mám zatím jen jeden, takže nad nějakým rozeznáváním bych být Tebou moc nespekuloval. A ještě chvíli pokračuj tímto stylem, a spravedlnost začne býti slepou. Ale zase nadruhou stranu, já tu teď dva dny nebudu, takže si tu klidně piš co se Ti zlíbí :). Já se s blbcem hádat nehodlám, na takový výlevy jsem zvyklej a nějak mě to neuráží.

haxON
18-05-13, 22:37
Tak jak??

Kotel
29-05-13, 18:32
Nikde jsem nenasel casy, takze si tipnu:
26:14 - spawnul se tam hrac, ale vypada to divne
30:16 - hrac byl slyset, ale je divny, ze strili jen tak do prazdna, kdyby mel wh, tak bude strilet spis do nej nebo jestli tam neco zahlid
Jinak jsem tam nic moc nevidel.

mirous
30-05-13, 11:14
Zítra večer to vyčasuju. Pár časů tam myslím bylo. Dnes nemůžu. Ale leží to tu 14 dní nebo jak dlouho + týden v hlášení cheaterů, za 3 týdny na to někdo opravdu mohl kouknout.

mirous
31-05-13, 20:16
23:49 prvního hráče viděl, to je jasné, u druhého mám ale pochybnosti. Já tam mám blbý line takže to je těžko vidět, zpomaleně je tam vidět špička zbraně, ve reálném času si nemyslím, že by to postřehl takto rychle.
24:24 trochu divně mu ta broxna střílí
26:05 kouknul přesně přes zeď a hned započal střelbu, spawn slyšet nebyl, možná mohl jen náhodně střílet ale nemyslím si, hráči co náhodně prošívají to udělají několikrát za hru. U něho je to výjimka.
26:15 byl chvíli před tím slyšet spawn, ale já osobně bych si netroufl identifikovat tak přesně místo spawnu - podle zvuku bych spíš typoval spawn v krabici za ním - což je mimochodem jeden z nejčastějsích spawnů na této mapě
30:16 tady začal střílet dřív, než ho viděl..

Jinak koukám, že na divných časech jsme se Kotle shodli, konrétně ten spawn - tam nemohl prostě podle zvuku poznat přesné místo spawnu, navíc tu mapu znám, tam je sakra dost nepravděpodobné, že se tam člověk za hru vůbec narodí. A ten druhý čas, s dualkama, tam bez WH o tom hráči neměl tušení.
Srhnu-li to: když jsem se na to podíval zpomaleně, tak předstřely tam prostě nejsou, kromě těch dvou časů, který nám příjdou divné oboum. U zbytku je otázka, jestli by v reálné rychlosti na to stačil takto reagovat bez WH. Nebyl jsem si jistej od začátku, neměl jsem to vůbec banovat, bohužel se za dva týdny na to nikdo jinej nemrknul. Nadruhou stranu trochu nerozumím tomu, proč se hráč absolutně o UB neangažuje.