PDA

Zobrazit normální verzi : Wh - aim



Trindi
16-05-13, 21:27
Nick: juuj
ID: VALVE_0:0:423419917
IP: 194.228.20.94
demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/juuuj.dem
demo je trošku dlhšie ale jasne sa na konci odhalil

Toy
16-05-13, 22:17
už jsem ho hlásil přes ! . . http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=67035

Trindi
16-05-13, 22:37
Lenže som ho dal skôr hlásil som cez ! Písal na steame adminom .... A nikto nic

Toy
16-05-13, 22:40
Hold musíš pochopit, že admini nemaj čas dojít na server když ty si napíšeš přes ! hned do pár minut, maj spoustu práce po celej den, myslím že do hlášení jim toho chodí spousta, a o spamování jejich steamů ani nemluvím, ale to je fuk, hlavně, že je ten koder banned :)

Trindi
16-05-13, 22:54
Ja to plné chápem...

andreas2012
16-05-13, 22:56
Hold musíš pochopit, že admini nemaj čas dojít na server když ty si napíšeš přes ! hned do pár minut, maj spoustu práce po celej den, myslím že do hlášení jim toho chodí spousta, a o spamování jejich steamů ani nemluvím, ale to je fuk, hlavně, že je ten koder banned :)

:D:D:D naivni dětsky povídačky...
Ono se blbě banuje když to hrani tak moc vtahuje:D:D

Toy
16-05-13, 22:58
:D:D:D naivni dětsky povídačky...
Ono se blbě banuje když to hrani tak moc vtahuje:D:D

Ty si zase chytrý jak televize Nova

E: Já když vidím na serveru kodera a napíšu přes ! tak v 99 % vždy admin přijde. . .

MaTTy
16-05-13, 23:19
Ty si zase chytrý jak televize Nova

E: Já když vidím na serveru kodera a napíšu přes ! tak v 99 % vždy admin přijde. . .

No tak teraz ťa musim uzemniť.Ja som dosť krát nahlasil cez "!" a ani raz nikdo neprišiel až ked som to natočil.Ano chapem že maju dosť povinnosti ale tych adminov je podla mňa dosť a nie každy niečo robi takže si može najsť čas aby sa dotrepal na server ta minuta ho nezabije.Ale je to ich vec ked niekdo podporuje Hackerstvo. Česť vynimkam :)

Eso./digl
16-05-13, 23:29
Ja som mal uz aj taku situaciu ze som zavolal admina cez ! a kym prisiel stihol som cheatera natocit a este napisat cez ! uz chodit nemusite, stihol odist... :D takze asi tak.

andreas2012
17-05-13, 01:03
Ty si zase chytrý jak televize Nova

E: Já když vidím na serveru kodera a napíšu přes ! tak v 99 % vždy admin přijde. . .

Jsou i chytřejši :D
Kde hraješ?Kolik toho nahlasiš? Jinak adminum rozumim v zasadě bez hraču straci server prestyž a poctivcu je čim dal tim min.
moji zkušenosti je třeba muj ban na Ns bez dema jen kvuli několika prustřelum v mapě assault_lol.-Stačilo to
Ale teď se hledaj 3 situace..Proč?

Eso./digl
17-05-13, 09:15
Jsou i chytřejši :D
Kde hraješ?Kolik toho nahlasiš? Jinak adminum rozumim v zasadě bez hraču straci server prestyž a poctivcu je čim dal tim min.
moji zkušenosti je třeba muj ban na Ns bez dema jen kvuli několika prustřelum v mapě assault_lol.-Stačilo to
Ale teď se hledaj 3 situace..Proč?

Vies vobec o jakych dolezitych veciach pises? Kazdy kto zabije niekoho cez stenu ma dostat ban? Kolko krat sa mi podaril totalny luck a povedal som si ze to davam ako s wh a pritom som ho nemal v zivote nikdy ani v PC.

matis
17-05-13, 09:22
Rieste si to cez PM

vyriesene LOCK

andreas2012
17-05-13, 12:29
Vies vobec o jakych dolezitych veciach pises? Kazdy kto zabije niekoho cez stenu ma dostat ban? Kolko krat sa mi podaril totalny luck a povedal som si ze to davam ako s wh a pritom som ho nemal v zivote nikdy ani v PC.

ale však pravě že nema dostat ban a už vubec ne bez dema
viz: toto http://csko.cz/forum/showthread.php?7024-%9Eadost-o-unban-ZASE-MALY-BUU-p%26%23345%3Behlid/page2
a lock byl vlastně s duvodu že už něvěděly jak mi to dokazat když banujici admin se ani nevyjadřil..Jo ještě tam nějak blbě pochopily co jsem napsal a usoudily ze jsem se prozradil :D

matis
17-05-13, 13:07
ale však pravě že nema dostat ban a už vubec ne bez dema
viz: toto http://csko.cz/forum/showthread.php?7024-%9Eadost-o-unban-ZASE-MALY-BUU-p%26%23345%3Behlid/page2
a lock byl vlastně s duvodu že už něvěděly jak mi to dokazat když banujici admin se ani nevyjadřil..Jo ještě tam nějak blbě pochopily co jsem napsal a usoudily ze jsem se prozradil :D

o com tocis? naco demo, ked ten ban si dostal za obchadzanie uz ineho perma banu....uz tu nepis, lebo pises kraviny...

andreas2012
17-05-13, 19:51
o com tocis? naco demo, ked ten ban si dostal za obchadzanie uz ineho perma banu....uz tu nepis, lebo pises kraviny...
za obchazeni banu kterej nebyl doložený v žadosti o unban..Kraviny asi nepišu ja..

Acid
17-05-13, 20:39
E: Já když vidím na serveru kodera a napíšu přes ! tak v 99 % vždy admin přijde. . .


Aha, to já můžu jak kokot a nikdo nikde.

because
17-05-13, 23:20
Lock.