PDA

Zobrazit normální verzi : War3FT 2 a war3ultimate



_AnGeL_
18-05-13, 17:56
Ahoj

Toreto
18-05-13, 19:19
1.žiadosť- http://csko.cz/forum/showthread.php?8081-Superhero-1-a-2-)&highlight=Angel
2.žiadosť- http://csko.cz/forum/showthread.php?4558-%8Eiados%26%23357%3B-o-post-quot-admina-quot&highlight=Angel
Silou mocou chceš byť niekde admin.U Kroxyho ti to nevyšlo(portál zanikol),tak si prišiel opať žiadať sem ?
Prepáč,ale nemyslím si,že si vyzrel natoľko,aby sa ti zverili práva na strielacie servery a na práva vobec.

_AnGeL_
18-05-13, 19:28
1.žiadosť- http://csko.cz/forum/showthread.php?8081-Superhero-1-a-2-)&highlight=Angel
2.žiadosť- http://csko.cz/forum/showthread.php?4558-%8Eiados%26%23357%3B-o-post-quot-admina-quot&highlight=Angel
Silou mocou chceš byť niekde admin.U Kroxyho ti to nevyšlo(portál zanikol),tak si prišiel opať žiadať sem ?
Prepáč,ale nemyslím si,že si vyzrel natoľko,aby sa ti zverili práva na strielacie servery a na práva vobec.

Pokiaľ vám ide iba o minulosť a nie o skúsenosti, tak to hneď locknite.

Zoyer
18-05-13, 19:49
Oprav mne pokud se pletu, ale na ultimate si začal hrát, jak začala ta soutěž ne ?

_AnGeL_
18-05-13, 19:51
Oprav mne pokud se pletu, ale na ultimate si začal hrát, jak začala ta soutěž ne ?

Nie, hral som tam už dlhšie, ešte aj na starom STEAME čo má teraz brat bol asi lvl 42

Slunicko
18-05-13, 19:54
Znal jsem ho z w3ft pamatuju si na něj jako na slušnýho, né moc vystupujícího hráče, skill je takovej no, co si budem povídat, je mizernej, ty 2 minulé žádosti jsou snad nejvíc vyfailované žádosti, když si teprve v 1. zjistil, že tu hrajou také cheateři, takže když si to shrnu tak promiň ale proti

_AnGeL_
18-05-13, 19:57
Znal jsem ho z w3ft pamatuju si na něj jako na slušnýho, né moc vystupujícího hráče, skill je takovej no, co si budem povídat, je mizernej, ty 2 minulé žádosti jsou snad nejvíc vyfailované žádosti, když si teprve v 1. zjistil, že tu hrajou také cheateři, takže když si to shrnu tak promiň ale proti

Už som sa zlepšil a keď som hral väčšinou som mal FPS 15-20 (kvôli nastaveniu :D ) a teraz mám 40 a ide to lepšie.

E: Nechápal som čo je haxor. :D A neskôr som sa od kamaráta dozvedel, že je to cheater.

_AnGeL_
26-05-13, 15:30
Sorry, za double post, ale chcel by som počuť názory ďalších adminov. Viem, že si budete myslieť, že som netrpezlivý, ale keď môžete odpovedať na novšie témy, tak môžte aj tu. :)

Flopsaid
26-05-13, 18:52
Ne

_AnGeL_
26-05-13, 20:29
Mohol by som vedieť dôvod?

Flopsaid
27-05-13, 09:50
no skill no life...navíc já si nepamatuju, že by jsi MI někdy něco nahlásil....

slide
27-05-13, 10:11
Nič mi nenahlásil... neviem si ťa predstaviť ako by si adminoval.... Môže sa vyjadriť admin, ktorý dostal od neho upozornenie na cheatera?

_AnGeL_
27-05-13, 10:43
Slide, hlásil som matisovy, fiurovy a obrijahoda prišiel na hlásenie, ale hráč bol akurát afk a potom ho odpojilo. A ešte si pamätám, že som hlásil haxora cez ! A akurát bol na servery because volal sa bratranec nejak tak a ten haxor sa volal kraso tuším a odišiel na war3FT2 a tam dostal ban od Kaspiho.

E: Lakaj prišiel tiež, tuším to bolo na war3FT-e.

Zoyer
27-05-13, 14:38
S tím hlášením potvrzuji. Můj verdikt ještě nenapíši. Ještě počkám, jestli někdo něco nenajde atd.

ObriJahoda
27-05-13, 21:55
Cheatery hlasi :-) , prisel jsem videl jsem , zabanoval jsem :-)

nejsem proti

_AnGeL_
28-05-13, 08:48
Cheatery hlasi :-) , prisel jsem videl jsem , zabanoval jsem :-)

nejsem proti

Ďakujem za vyjadrenie.

ObriJahoda
09-06-13, 10:31
OD pajda:

Angela znám už delší dobu , myslím že cheating pozná , sice není nějak moc skill ale někdy se na tom W3ft vážně za fraguje , umí také i pobavit
a) + Chatlog
b) + Věk
c) + Zkušenosti

Sice si žádal na jiném portálu o práva , chce pomoct Kotelne

Na W3ft 2 chodí málo adminů (Paradoxx , někdy tam zajde Kasphi , Slide a Tajtrlik[Sluníčko] )

Dávám sve bezcené PRO

Flopsaid
09-06-13, 11:01
Omg proč sem třeba nenapíše něco kono ? kterej tam hraje často ...je fajn že noví admini ti dávaj pro ale chtělo by to názor někoho dalšího a hlavně staršíhoo ;)

jiank já názor nezměnil za mě NE

_AnGeL_
09-06-13, 11:39
Ďakujem Pajda. A Flopsaid, kono sa možno ešte nechce vyjadriť. :) A chápem, že nezmeníš tvoje nie.

kono159
09-06-13, 12:23
ani ja si nepamatam kedy si mi nahlasil nejakeho citra, mozno to bolo moc davno, na warefte je viac citrov nez na w3u, ale tiez by som to nechal ulezat, pockat nejaky mesiac, 2.
hlas citrov, bud aktivny.
zatial mas odo mna proti, nechaj tomu cas

_AnGeL_
09-06-13, 12:25
ani ja si nepamatam kedy si mi nahlasil nejakeho citra, mozno to bolo moc davno, na warefte je viac citrov nez na w3u, ale tiez by som to nechal ulezat, pockat nejaky mesiac, 2.
hlas citrov, bud aktivny.
zatial mas odo mna proti, nechaj tomu cas

Ďakujem za odpoveď a cheatrov hlásim, keď vidím,ale väčšinou na steam. :)

Zoyer
09-06-13, 13:50
Na steam mi cheatry hlásí a co sem ve hře viděl, tak hráče upozorňuje ať se chovají normálně atd. nejsem proti

E:
Ďakujem. A mohli by sme si už niekedy dať 1 on 1 :D

1v1 moc nehraju, protoze mi nema kdo radit a chytam nervy jak.. :D

_AnGeL_
09-06-13, 13:54
Na steam mi cheatry hlásí a co sem ve hře viděl, tak hráče upozorňuje ať se chovají normálně atd. nejsem proti

Ďakujem. A mohli by sme si už niekedy dať 1 on 1 :D

Ridik :D
09-06-13, 20:19
je to v pohode kluk ja bych byl i pro :)

_AnGeL_
09-06-13, 20:41
je to v pohode kluk ja bych byl i pro :)

Ďakujem. :)

Mr.Brown
10-06-13, 09:39
Jediný minus je, že toho moc nenahlásil. Jinak s ním občas hraju na war3u a je v pohodě. Znám ho fakt dlouho a myslím si, že je rozumnej. Na to jak hraje dlouho by měl cheatra poznat, ale fakt. Nahlas někoho a moje pro ti dám trochu vetší. :-)

_AnGeL_
10-06-13, 09:49
Jediný minus je, že toho moc nenahlásil. Jinak s ním občas hraju na war3u a je v pohodě. Znám ho fakt dlouho a myslím si, že je rozumnej. Na to jak hraje dlouho by měl cheatra poznat, ale fakt. Nahlas někoho a moje pro ti dám trochu vetší. :-)

Ďakujem a ja naschvál hlásim všetko fiurovy.

514Pro
10-06-13, 16:58
Jelikoz si hlaseni od tohoto hrace moc nepamatuji, mozna jedno dve,jeho hru si vybavuju jen matne a nenapada me zadne velke pozitivum proc ano, tak musim volit druhou volbu, pac zodpovedne nedokazu rict Ano, ten muze delat admina.

Za me NE

_AnGeL_
10-06-13, 17:00
Jelikoz si hlaseni od tohoto hrace moc nepamatuji, mozna jedno dve,jeho hru si vybavuju jen matne a nenapada me zadne velke pozitivum proc ano, tak musim volit druhou volbu, pac zodpovedne nedokazu rict Ano, ten muze delat admina.

Za me NE

Nevadí. :) A ďakujem za vyjadrenie.

E: Haxorov odo mňa si nemôžeš pamätať, keďže ich hlásim na STEAM.

Slunicko
10-06-13, 19:13
Nevadí. :) A ďakujem za vyjadrenie.

E: Haxorov odo mňa si nemôžeš pamätať, keďže ich hlásim na STEAM.
Komu je hlásíš? Napsal tu asi jen 1 člověk, že mu hlásíš ale když jich tolik hlásíš po steamu, tak mi tu chybí vyjádření tich adminů

_AnGeL_
10-06-13, 19:26
Komu je hlásíš? Napsal tu asi jen 1 člověk, že mu hlásíš ale když jich tolik hlásíš po steamu, tak mi tu chybí vyjádření tich adminů

V poslednú dobu som hlásil fjurovy a aj matisovy som už nahlásil. A pokiaľ ide o ! čo veľmi nevyužívam (nie vždy príde admin), tak som volal admina a prišiel Lakaj, ale mohlo prísť viac hlásení na tohto hráča ( takže neviem na či je hlásenie prišiel, ale hlásil som aj ja) a Obrijahoda.

E: Bolo to asi včera, keď som Ridikovy napísal, že warlock bol niekdy, kde nemal byť a ešte pred niekoľkými dňami som napísal in-game Ridikovy o hráčovi čo bol na txt.

matis
19-06-13, 19:37
Angel hlasi obcas cheaterov aj mne a myslim, ze skoro vsetko banned...

_AnGeL_
19-06-13, 20:48
Angel hlasi obcas cheaterov aj mne a myslim, ze skoro vsetko banned...

Ďakujem za vyjadrenie.

Toreto
31-07-13, 21:06
Byť tebou,tak skusim spešl na Jb a neskor prava tam.

_AnGeL_
31-07-13, 21:26
Byť tebou,tak skusim spešl na Jb a neskor prava tam.

Chápem, ale ja na JB chodím, ak mi to nejde na strieľacích.

E: Niekedy zájdem na JB kvôli nálade, pretože sa stáva, že mám blbú náladu a po niekoľkých gatheroch sa mi nechce už riadne strieľať.

ZombieBot
05-08-13, 10:00
Lock na žádost žadatele.