PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - kategorie Jump



Volume
18-05-13, 17:43
Ahoj

Chtěl bych požádat o práva na Jump servery (Surf kill, Surf speed, Jump, Bhop a Deathrun). Admini na tyto servery (převážně Surfy) moc často nechodí, takže tam hráči porušují různá pravidla, od přeskakování spawnu, přes kempy na spawnu až po nadávání a občas i aimbot. Pokud tam někdo někoho upozorní že porušuje pravidla tak to bud ignoruje nebo se vysmívá že tam žádný admin není. Cs celkově hraji cca 2 roky, z toho rok u vás.

Něco o mě :
Jmenuji se Petr Sojka, je mi 15 let (za měsíc 16) a bydlím v Praze. Chodím do 9. třídy na ZŠ Campanus. Škola mi jde a žádné problémy s gramatikou nemám :) Mezi mé koníčky patří samozřejmě paření PC her, poslouchání hlasité hudby, chození ven apod.. Jsem klidná povaha a rád se s někým zasměji.

Proč zrovna já ?
To je dobrá otázka.. Na těchto serverech mám zkušenosti již z jiných portálů, takže vím jak fungují atd... Hráči mne na serveru znají a se všemi (téměř) výborně rozumím... S AMX zkušenosti žádné nemám..

Můj nick
Volume *V*

Můj Steam acc
http://steamcommunity.com/id/Volme

Milk
18-05-13, 18:06
Já bych počkal.

vikernes
18-05-13, 19:08
Souhlasím s Milkem.

Mr.Brown
18-05-13, 19:17
Nevím no... Na surf chodival tupelko, ale ted nevím, jestli tam jeste chodi, kazdopádně kdyz sem tam obcas zasel, tak tam byl pořád. Na dr, bhop atd., tam admin potřeba není. Tam jsem já a pořád to tam kalí zoid + hol. Ja bych byl pro maximálně na ten surf.

Mytrim
18-05-13, 19:21
Nevím proč ale mám takové tušení, že by jsi se po týdnu přeorientoval na jb...
Jinak, nevím jak to teď je na surfu a na deathrunu, ale na jumpu, bhopu, atd. není skoro co banovat, občas si zajdu na jump a opravdu tam není co banovat.

E: Zapoměl jsem verdikt, PROTI.

noirbun
18-05-13, 19:22
včera sme tam sifrovali cheatera, chodí tam

Leryx
18-05-13, 19:52
Byli jsme velmi na pochybách dát ti spešla, natož práva. Měl by si ještě nějakou dobu vyčkat. A taky mám to tušení, že by si stejně seděl na JB.

Volume
18-05-13, 20:46
Nevím no... Na surf chodival tupelko, ale ted nevím, jestli tam jeste chodi, kazdopádně kdyz sem tam obcas zasel, tak tam byl pořád. Na dr, bhop atd., tam admin potřeba není. Tam jsem já a pořád to tam kalí zoid + hol. Ja bych byl pro maximálně na ten surf.

Tupel mi psal že ho to tam už nebaví, nebo něco v tom smyslu.. nechci kecat :)


Byli jsme velmi na pochybách dát ti spešla, natož práva. Měl by si ještě nějakou dobu vyčkat. A taky mám to tušení, že by si stejně seděl na JB.

Já vím že si myslíš že jedu nonstop Jail, ale není tomu tak, na surfu jsem dost aktivní..

Tupelko
18-05-13, 22:10
Baví , ale není na to čas a tak dále..Já bych to sním zkusil na tom Surf kill...

Volume
20-05-13, 09:43
Nejake další názory ? :)

Mr.Brown
20-05-13, 15:10
Na jump moc adminů už pak není, takže si počkej, máš to tu teprv pár dní.

mirous
20-05-13, 15:17
Tyhle mody neznám stejně jako uchazeče, takže soudím čistě podle žádosti. Věk je dost nízký, nadruhou stranu žádost je napsaná pěkně a pokud je na tyto servery potřeba admin, pak jsem spíš PRO.

Toreto
20-05-13, 15:31
Ja by som na tvojom mieste počkal.Zídi na chvíľu z očí,nekomentuj každý thread a uvidíš,že ľudia,čo ti teraz dávajú proti ti dajú pro.
+podľa chatlogu sa moc na jump serveroch nezdržiavaš,maximálne pár minút a hned to prehodíš na JB
Nateraz som PROTI

Mr.Hol
20-05-13, 15:46
Mytrim to vystihl :-)

Ja taky si myslim, ze na jump staci to co je. Hlaseni z tama nechodi, max. nadavky apod. Kzhack banuje "anticheat"...
Co se surfu, deathrunu tyce, do toho nevidim

Verdikt? ani PRO ani PROTI (nechal bych to ulezet)

Zoid
25-05-13, 12:43
Na jump a bhop 100% ne... myslím, že to tam s tuplasem zvládáme celkem obstojně, kdyby byl potřeba další admin, měl bych tu 100x lepší zájemce :)

PROTI

noirbun
25-05-13, 13:11
zoid a hol to tam zvladaju, netreba dalsieho admina na jump, aj tak tam väčšinu bamuje anticheat
proti

Volume
15-06-13, 13:22
Okej .. na surf už nechodím. Nemá to tam cenu, už ani takovou aktivitu nemám.
Prosím o LOCK