PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Jailbreak 1,2,3



ImGustak
18-05-13, 19:42
Přeji vám dobré ráno/dobré odpoledne/dobrý večer.
Nick ve hře: ImGustak:)
SteamID: STEAM_0:0:57836081

Takže jsem se rozhodl podat žádost o práva na jailbreak 1,2,3. Counter strike hraji cca. 4-5 let. Ná kotelně hraju nějak asi 2 roky. Žádost jsem si podal z důvodu neschopnosti dozorců, porušování pravidel,spamů. Poslední dobou se tyto problémy na Jailbreaku častěji a častěji objevují. Myslím si že na jb není adminů nikdy dost, protože se to musí pořád hlídat. Jelikož jsem jen spešl tak s tím moc nenadělám.. např. když někdo spamuje tak jediné co mohu udělat je přesunout ho do spectu a tam spamuje dále.
Tak a teď bych napsal něco o mně:)
Moje jméno je Honza. Je mi bohužel 14 let (21. července 15). Bydlím ve městě Písek. Studuji základni školu ZŠ Jana Husa 8. ročník. Moje koníčky jsou: Ježdění na freestyle BMX, Fotbal někdy i nohejbal. Na C.s se také učastním některých gatherů, mixů. Zkušenosti mám a dokonce jsem byl bohužel admin na cs-arene. Chápu že tohle budete řešit hned jako 1. věc. Ale někde zkušenosti musím získat. Jsem klidný a jen tak mě nic nenaštve abych udělat nějakou hloupost.
Zkušenosti:
Zkušenosti s modem na serveru mám velmi dobré. Podmínkou na práva na serveru jb je mít spešla, kterého samozdřejmně mám. Admin jsem byl i na cs-arene což jste si mohli všimnout v předešlém odstavci. Do teď toho lituji, že jsem tam podal žádost o práva. Ná serveru se chovám velmi slušně. Pravidla serveru ovládám. Má aktivita na serveru je vysoká 3-5 hodin denně. S adminama na serveru vycházím dobře. Samozdřejmně si nechám klidně od adminů v čemkoliv poradit. Originální hru vlastním. Bohužel jsem si musel C.S koupit 2x, protože ten 1 učet na steamu mi ukradli. A tak jsem si pořídil po nějaké době opět originální hru s kterou hraji do teď. A mimochodem na forum jsem aktivní (tedy aspoň myslím).
Proč právě já?:
Tak myslím si že bych to mohl být já, protože jsem na serveru dost aktivní a tomuto modu velmi rozumím. A zkušeností s ním mám dost. Tento server hraji už hodně dlouho. A jak už jsem psal skoro na začátku mé žádosti tak si myslím, že každá pomocná ruka se tam vždy hodí. A chtěl bych i pomoct adminům když je hráči volají na server z důvodu neschopnosti/MFK a Nomic. A hlavně trestat ty neschopné a posledni dobou i malé děti na serveru. Myslím si že taký hráčí tohoto druhu by za dozorce měli hrát až když se to naučí. Do té doby by měli hrát za Ts.
E: Ještě bych chtěl vysvětlit proč jsem byl bohužel adminem na CS-arene. Na cs-arenu jsem se dostal kvůli messimu/kroxymu, protože jsme dřív byli dost dobrý přátelé a on to zrovna zakládal a pozval mně. Vím, že to bude hodně ovlivňovat mojí šanci na uspěch. Ještě poté co se teď stalo. Ale doufám, že pochopíte to že někde zkušenosti nabrat musím. A do teď toho lituji, že jsem tam podal žádost. Práva tam jsem měl na starém SID tudíž jsem to sem vůbec psát nemusel. Ale tak aspoň to víte teď a né až by vám to někdo řekl a já bych měl problém, že jsem to sem nenapsal.

Milk
18-05-13, 20:15
Spešla máš myslím čerstvě, jinak si docela v poho, trochu si vyrostl, tak se spíš přikláním k proti. :-)

Slunicko
18-05-13, 20:20
Ne

ImGustak
18-05-13, 20:21
Milku díky za názor
t: Vím, že s tím nic neudělám, ale mohu znát tvůj názor když píšeš ne?

Shinigami
18-05-13, 20:25
Proti.

EDIT: Nevidím na tebe ani jednu výhodu. Inak ty si posielal tu konverzáciu na steame polovici AT s Baronom potom, čo sa zistilo, že to bol Kroxy?

Leryx
18-05-13, 20:26
I přes to, že adminů tam není nikdy dost jak říkáš, tak mám ten dojem že je nás tam tak akorát. Nějak jsme si zvykli že se scházíme v daném počtu a podle mě je to vyhovující. Žádost si napsal hezky a taky proti tobě nic moc nemám, ale nějak si nedokážu zatím představit, že by si tam měl být s náma, jako admin.

ImGustak
18-05-13, 20:33
S: Za to jsem se vše omluvil chápu, že to hodně naštvalo, ale takováhle věc mi nepřipadala jako žert.
L: Díky za názor

Tupelko
18-05-13, 22:07
Jsem proti promin.

ImGustak
18-05-13, 22:10
Tupelko: Dík za názor. Chápu vždyť mam teprve krátce spešla. Jen jsem to zkusil když se otevřel

E: Chtěl bych požádat o vyjádření ostatních adminů. Děkuji

Smooke
19-05-13, 17:50
Už tě nějaký ten čas znám. Vím o tobě, že jsi na svůj věk rozumný. Bohužel jak už tu bylo psáno, a psal jsi to i ty sám. Spesl máš krátce.

Proti

ImGustak
20-05-13, 13:50
Díky za názor.
Prosím o Lock zkusím to za pár měsíců :) To už to snad vyjde