PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva admina na Knife - Káčko - PRIJATY



Kacko
18-05-13, 19:58
Dobjéj!

Pár chlapců z knifu mě vyhecovalo, abych taky zkusil štěstí, tak zkouším a uvidíme, co z toho vyleze. Chtěl bych si tímto požádat o admin práva na váš (a můj milovanej) server Knife. Důvod žádosti je jednoduchý, už mnohokrát se stalo, že admini z nějakého důvodu nestíhají/nejsou k dispozici a padají na tomto serveru mnohdy velmi silná slova, onehdy se zas hraje dost nefér a slušné hráče hra brzo omrzí. Kromě toho rád vypomůžu klukům z Knifu, kteří toho mnohdy mají viditelně plný cvičky.

Jmenuju se Tomáš, jsem už nějakou chvíli plnoletej, bydlim poblíž Mladý Boleslavi (to je to smradlavý město, kde vyráběj Octavie, ehm). Pracuju v oboru logistiky, v poměrně osobnostně bohatém týmu lidí, nevadí mi tedy se do jiného týmu přidat a přizpůsobit se jeho podmínkám. Co se týče dřívějších zkušeností s adminováním: dělám již přes rok global admina na portálu soe.cz, dále jsem dělal na pozici řadového a později i vedoucího admina na portálu skob.cz, který před rokem zanikl. Poskytoval také knife server, který byl jedním z prvních svého druhu v ČR. Na tomto portále se mi také podařilo zorganizovat několik online a jeden offline knife turnaj. (2009, 5/2010, 11/2010 a offline v roce 2011)

Náplni knife admina tedy rozumím, vím, za co trestat, jsem ochoten o trestech přemýšlet a trestat adekvátně s co největší efektivitou, o čemž jsem schopen a ochoten i diskutovat (http://csko.cz/forum/showthread.php?8798-Nap%26%23367%3Bl-st%ED%9Enost-nap%26%23367%3Bl-udivenost). Dle mého názoru je cílem trestu nikoli hráči co nejvíce uškodit, ale spíše ho upozornit, že dělá co nemá a že to nemá dělat příště.

Hříšníky hlásím spíše přes steam, může doložit does, zyx, bezdak a jolo.

Ohledně mého "skillu" a stráveného času na kotelně - knife admini budou vědět, že už se v oboru nějakou dobu pohybuju a že celkem vím, jak Knife hrát. Na Kotelně hraju více než rok, ověřit si to můžete například screenshoty na mém steam profilu (první screen (http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=30534893) pochází ze září 2011). Poznal jsem zde mnoho fajn lidí, které jsem se snažil "ulovit" do skupiny přátel, nazvané Káčkova knife garda (http://steamcommunity.com/groups/kackovaknifegarda#members), skupina je teda taková polomrtvá, ale vím, že všichni její členové jsou fajn lidi (díky za podporu, kucí) :-)

E: Ještě jsem zapomněl na komunikaci přes TS, se kterou v případě zájmu taky nebudu mít problém.

Pro případný kontakt zde nabídnu steam (http://steamcommunity.com/id/kacko), snad to bude stačit. Případné dotazy rád zodpovím a za podporu se odměním v naturáliích :-)
Ještě jednou díky za případnou podporu.

human
18-05-13, 20:08
Jedno velke PRE

Kacka poznam z knifu ako admina zo skobu, kde som im narobil pekne problemy heh a ako admina zo soe. Bol jednym z tych, ktory ma donutili kupit si steam. Urcite by bol velkym prinosom. Vek aj rozum ma a skusenosti s knife tak isto.

hofy
18-05-13, 20:09
Z knife serverů tě znám dlouhou dobu, jak píšeš problémy na serveru mi na Steam hlásíš a určitě bys byl velkým přínosem pro tento portál. Žádost sepsána suprově. PRO

Lallinka
18-05-13, 20:26
Jsem taky PRO, ještě když jsem smrděla na knifu byl tam pořád, je bezproblémový, rozum taky má a knife adminů není nikdy dost :)

Kacko
18-05-13, 21:55
Všem děkuji za pozitivní odpovědi, vážím si toho :-)

Zoyer
18-05-13, 22:37
Sice na knife nechodím, ale podle toho, co tu píšeš a co tu píší ostatní admini, tak za mě máš PRO

Shamino
18-05-13, 23:26
Na knife už sice nechodím, ale podle názorů jiných adminů jsem PRO.

fake?
19-05-13, 09:35
Jsem také PRO. Na knifu hraješ už nějakej ten rok , zkušenosti máš , chováš se v pohodě a nepíšeš blbosti jak někteří ostatní hráči.

because
19-05-13, 12:15
Pro

zyx
19-05-13, 21:32
Je to lama, ale jsem pro.

slide
19-05-13, 22:44
Tiež nechodím na knife ale máš dobré ohlasy a na knife server treba adminov ako soľ... za mňa bezvýznamné PRO

Kacko
24-05-13, 16:11
Díky, pánové :-) Jak jsou na tom s názory ostatní? :-)

bones
24-05-13, 16:34
dat Kackovi proti je jak hadzat si granat pod nohy.. som za, nech sa mu daju prava co najskor, tu nie je nad cim rozmyslat

human
24-05-13, 16:37
Uz len cakat na Charona aku spinu na teab najde :D

mirous
24-05-13, 16:38
Na knife nechodím, ale hlášení z něj chodí často, takže by to tam si někoho chtělo. Žádosti se nedá nic vytknout, vypadáš na rozumného člověka, takže PRO.

Kacko
23-06-13, 12:09
Bump. (já jen, abyste viděli, že jsem na žádost nezapomněl a že sleduju reakce téměř každej den)
Další reakce určitě uvítám.

Tupelko
23-06-13, 12:56
Ahoj od Pukyho:Knife hram aktívne cca 3 mesiace a za dobu môjho hrania si oxidoval na servery každý deň :D Je vidieť že brain máš , už iba podľa žiadosti a podľa toho ako sa chovaš , vyjadruješ na servery. Vek je ideálny. Ako hovorí slide , na knife treba admina jak soľ , lebo je to najproblemovejši server na kotelne a 3 adminy naň stačiť nebudú ( dufam že kotel urobí aj knife 3 ) :D Vyjadril by som sa ti do žiadosti skôr ale nevšimol som si ju ,lebo zapadla prachom :D Tak maš moje bezvýznamne pre , nech ti to víde , budeš určite prínosom..

bones
23-06-13, 13:52
request
Kacka ala Mr. K poznám zo Skobu a spolu sme tam nie len hrali, ale aj adminovali, takže vám ho určite odporúčam a mal by dostať práva lebo je to naozaj veľmi dobrý admin. Takže za mňa jedno veľké PRO

Charon35
25-06-13, 17:40
Bump. (já jen, abyste viděli, že jsem na žádost nezapomněl a že sleduju reakce téměř každej den)
Další reakce určitě uvítám.
Fórum sleduješ, ale hráš? Nejak ťa podľa SID chatlog nemôže nájsť. O.o

Kacko
25-06-13, 18:11
V posledních pár dnech je moje hra trochu na ústupu, máme v práci největší fofr z celýho roku. Je to ale záležitost posledního cca. tejdne, předtím jsem tam byl každý den. Na server se po opadnutí předprázdninové špičky zase vrátím.

Charon35
25-06-13, 18:17
To sedí.

OK.

Počkaj, zabudol som obrázok. Inak by mi zas frflali, že som ho nedal.
heh
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4271695_700b.jpg

Kacko
29-06-13, 20:18
Just FYI, na serveru jsem opět aktivní, takže z mé strany práva už nic neblokuje. Samozřejmě budu vděčnej za vyřízení, už teď mi mezi prstama proklouzává dost pitomců, který zatim nemá smysl banovat. Ostatní samozřejmě porůznu hlásím například Bezdakovi.

Charon35
30-06-13, 11:35
Musíš počkať na Kotla.

hofy
03-07-13, 11:45
Gratuluji a ať se daří ;)

Kacko
03-07-13, 12:17
Všem díky.