PDA

Zobrazit normální verzi : GunGame 1,2



heilig
18-05-13, 20:20
Zdravím csko.cz,

Na začiatok sa predstavím volám sa Ondrej (heilig) mám 25 rokou a bývam v Močenku kde aj pracujem v Pekárni csko hrám od vzniku 1.6 čo sa mi zá že je 14 rokou ale kto si to pametá presne :) !!!

Nick: Heilig [Jailbreak]
Steam ID: STEAM_0:0:62970478

A priamo k žiadosti:

Chcel by som podať žiadosť na admina pre serveri GunGame 1,2 nakolko tam hrávam z väčšej časti v noci (som tu aj cez deň no záleží kedy prídem z práce) a už ma fakt nebavý furt hladať nejakého admina čo vlastne ani nenajdem alebo kým tam nejaký príde, cheater sa premiestni na iný server !!!

Moje skúsenosti ohladom amx sú celkom slúšne nakolko som ako mladý spravoval asi cca. 13 serverou na už nefunkčnom portáli GameCenter (ikeĎ to už bolo roky dozadu no to sa podla mna nedá zabudnúť)

viem že ma tu asi vela ludí nepozná no už tu mám nejakých známich z ktorími sa mi fakt super hrá :D :D :D

Ďakujem za spracovanie mojej žiadosti a prajem csko.cz vela skillerou a žiadnich cheaterou na serveroch :) z pozdravom heilig

because
19-05-13, 11:22
Nepaci sa mi velmi co pises na serveri

GunGame 18-05-2013 16:20:43 STEAM_0:0:62970478 91.226.113.21 Heilig [Jailbreak] omg dvaja kkti
GunGame 18-05-2013 16:20:20 STEAM_0:0:62970478 91.226.113.21 Heilig [Jailbreak] omg jak kempia lami
GunGame 18-05-2013 16:18:33 STEAM_0:0:62970478 91.226.113.21 Heilig [Jailbreak] omg kemperi
GunGame 18-05-2013 16:16:46 STEAM_0:0:62970478 91.226.113.21 Heilig [Jailbreak] kmeperi
GunGame 18-05-2013 16:14:50 STEAM_0:0:62970478 91.226.113.21 Heilig [Jailbreak] boze
GunGame 18-05-2013 16:14:39 STEAM_0:0:62970478 91.226.113.21 Heilig [Jailbreak] kkt
GunGame 18-05-2013 17:00:40 STEAM_0:0:62970478 91.226.113.21 Heilig [Jailbreak] pici pisem kreten
GunGame 18-05-2013 00:17:06 STEAM_0:0:62970478 91.226.113.21 Heilig [Jailbreak] kokoooooot

Na tvoju IP mi naslo tieto bany:
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=58191
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=61128

Je mozne ze ani jeden neni tvoj ale mohol by si sa pripojit na ns prosim ta? Potom sem poslat vypis z konzole (alebo poslat mi ho do spravy) . Chcem mat istotu, ze to nie si ty. Aj ked za ten chatlog, ti budem musiet dat proti.

heilig
19-05-13, 15:23
tenchat log ano uvedomujem si že to písať by som nemal a už som to riešil raz a obmedzujem to až nakoniec už sa to neobjaví :) moja jediná chyba + tie bany určite niesu moje a už som to tu aj riešil kôli čomu som si vlastne kupoval aj steam aby som tu mohol hrať priložím to !!!

vípis z conzoli nevyskočil mi ban ale skopiroval som valve ID heilig [Jailbreak] VALVE_0:0:125668531 91.226.113.21 SK

unabn čo som riešil najtede tu http://csko.cz/forum/showthread.php?13990-heilig-Only-Terror&highlight=heilig

a ešte k tým banom hrám len na GG1,2 a raz za dlhí čas sa prihlásim na JB server

EDIT: to vyjadrenie obmedzím tak či tak no ako obhajobu použijem že stále sa vyjadrujem lepšie než vela iných :)

because
19-05-13, 15:58
Obmedz to vyjadrovanie a moze byt aj pro.

heilig
19-05-13, 16:03
dakujem za názor :)

Toreto
19-05-13, 20:30
Heilig [Jailbreak] ? Čo ten nick ? Si si istý,že vieš kde chceš práva ?
-ten chatlog je hrozný,gramatika tiež
-nahlásil si niečo na fóre ?
-z hry ťa ale nepoznám,zatiaľ som skor proti

Slunicko
19-05-13, 20:31
Neeeeeeeeee, lock okamžite a zakázat toto xD


Za 1. slovník
Za 2. nick
Za 3. nevěřim, že to hraješ 14 let protože skill na to rozhodně nemáš a Steamko taky nemáš moc dlouho podle SID
Za 4. jsou na tebe stále stížnosti tím myslím zejména forko, to že tu zaspamuješ celé forum ti větší šance nedá, za mě to zkus později :ú

heilig
19-05-13, 20:52
toreto ak nechodíš na GG server tak ako ma môžeš poznať !!! a ten slovník k tomu som sa už vyjadroval asi začen robiť scrreny adminou ako sa tu vyjadrujú a bude sranda :)

tajtrlik ty máš čo hovoriť o nicku ... o tom ako dlho hrám cs neklamem nemám to zapodreby a dokazovať ti to nemusím (je len na tebe či veríš či nie ) a steam mám nové ano bo to čo som mal pred rokmy som zabudol heslo a kto vie čo s ním je a k fórku viem len o jednom spame čo ja za spam nepovažujem vyjadroval som sa k danej téme len niečo po polroku ale k veci :) za čo som aj dostal upozornenie :) a na forko málokedy niečo napíšem väčšinou v chate

ale ajtak dakujem za vyjadrenie svojho názoru :)

PS: ešte k tomu skillu by som dodal že status si dosť sledujem a rýchlo stúpam hore + som prvý v zabití knifom http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=weaponinfo&weapon=knife&game=gungame
takže skill určite mám ;-)

EDIT: jo a k tomu nahláseniu keĎ už tak som hlásil do cheatu na forku jedno temo som sem tiež hodil ale väčšinou hovorím že hrám v noci kôli práci a čakám hlavne na vyjadrenie mirousa ktorému som už hlásil pár cheaterou ale ten príde asi až zajtra

Slunicko
19-05-13, 20:58
toreto ak nechodíš na GG server tak ako ma môžeš poznať !!! a ten slovník k tomu som sa už vyjadroval asi začen robiť scrreny adminou ako sa tu vyjadrujú a bude sranda :)

tajtrlik ty máš čo hovoriť o nicku ... o tom ako dlho hrám cs neklamem nemám to zapodreby a dokazovať ti to nemusím (je len na tebe či veríš či nie ) a steam mám nové ano bo to čo som mal pred rokmy som zabudol heslo a kto vie čo s ním je a k fórku viem len o jednom spame čo ja za spam nepovažujem vyjadroval som sa k danej téme len niečo po polroku ale k veci :) za čo som aj dostal upozornenie :) a na forko málokedy niečo napíšem väčšinou v chate

ale ajtak dakujem za vyjadrenie svojho názoru :)

PS: ešte k tomu skillu by som dodal že status si dosť sledujem a rýchlo stúpam hore + som prvý v zabití knifom http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=weaponinfo&weapon=knife&game=gungame
takže skill určite mám ;-)

Mě dokazovat opravdu nic nemusíš, já jsem napsal, že tě v admin teamu nechci, já mám nick alespoň slušný, tvůj mi něco poněkud připomína, proto jsem to napsal a tvoje arogantní chování mě sere, že prej skill určitě mám, běž si vyhrát nějakou soutěž na ESLko a pak říkej že máš skill, musíš si uvědomit, že tu hraješ proti začínajícím a mírně pokročilým hráčům takže tak a máš jen tak mimochodem 1.5 killu na smrt, což je opravdu skill jako hovado, doufám že o mém skill use bavit nebudeme, já neříkam, že jsem skill ale mám v přepočtu 4 killi na smrt, tak se s timhle moc nevytahuj, já řekl svůj názor, nic víc nic míň :)

heilig
19-05-13, 21:14
ja som len reagoval na to čo ste tam písali žiadna aroganica to že ma nepoznáš a to že mám 1.5 killu na smrť je moja chyba lebo z väčšej časti sa snažím dať knife no jak si spomínal začiatočníci a menej pokročilý jasnačka strielajú čo im málokedy pomôže ale ničí mi to killy ale hehrám to aby som niekomu niečo dokazoval už som z toho virástol niesom malé dieťatko ktoré musí dokazovať aký je dobrý proste hrám tam lebo sú tam super ludia z ktorými sa dá zahrať ..... a žiadosť dávam preto lebo niektorý asi neznášajú prehru a kazia nám tu hru z cheatmy a nakolko tu v nočních hodinách nebýva žiaden admin a jeden známi mi navrhol že však nech si dám žiadosť tak som ju sem dal že prečo to nevyskúšať aspoň bude o pár cheaterou na serveri menej :)

mirous
19-05-13, 22:44
Jelikož Gungame považuji za svůj ,,domovský" server a Heiliga znám ze serveru, tak se Ti k tomu vyjádřím. Od přírody jsem upřímný, takže pokud si mě doposud zdravil a celkem jsme vycházeli, tak se to asi teď změní. Napíšu to stručně aby to bylo čtivé i pro ostatní.

- Tvoje vyjadřování: to co sem postnul because děláš neustále. Díky tomuto občas nevypadáš na 25 let. Sám jsem Ti za to dal mute, kick a psal jsem Ti ať o zklidníš
- na GG jsem prakticky jen já, sem tam někdy se tam střídá pár stejných adminů, tudíž bych čekal, že mě budeš, nebo alespoň tady na forku, hlásit cheatery. Co si pamatuju, hlásil si mi jednoho a byl čistej
+ znáš mapy, hraješ celkem slušně (akorát to Tvoje knifování mě vytáčí, ale dělám to taky) a poměrně dlouho.
+ přes vše si jeden z mála, se kterým se dá občas i během hry pokecat.

Srhnuto podtrženo: Je Ti 25, ale občas mám pocit, že je Ti 15 (věk dokazovat fakt nechci, vím, že chodíš makat). Alespoň se podle toho na serveru chováš. Cheatery buď nehlásíš a nebo velmi zřídka. Takže v Tvém případě bych tomu dal čas. Sklidnil se, choval se víc jako dospělý. U hráčů bys teď neměl respekt. Hlaš přes hlášní cheatery, pokud tam nejsem :). Mimochodem, na Tvůj nick se mi spousta lidí ptalo, jestli je tak úplně normální. Já proti němu nic nemám, ale někdo třeba ano :).
Momentálně jsem tedy PROTI. Sorry Heiligu, snad to pochopíš.

heilig
19-05-13, 23:00
jasne mirousi na našom (takzvanom )kamarádstve sa nič nemení tak ako proti nim nič nemám tak isto ani proti tebe vaše názori rešpektujem a k tomu veku sa možte presvedčiť na fb moc tam nechodím ale budiš : facebook.com/ondrej.noga

a nick ten jailbreak jj chcel som to zmeniť ale prišiel by som o rank proste si ho nechcem zničiť a "heilig" ten som získal od kamaráta z DK cca. pred 3 rokmy od vtedy ho všade používam

akurát túto žiadosŤ som na tvoje odporúčanie dával vravel som ti málo ludí ma tu pozná ..... ty na to že však sa uvidí inač by ma to ani nenapadlo !!!!
a čo sa týka toho vyjadrovania už som hovoril že sa to skludnuje a snažím sa nepísať hovadiny

ďakujem mirous za tvoj názor čakal som niečo iné ale vážim si hlavne tvoju úprimnosť :)

mirous
20-05-13, 08:57
Jestli ses mi někdy ptal na podání žádosti, tak to si už nepamatuju, protože je Vás víc, co se mě na to ptalo. A každému říkám, že šance je vždy a za pokus se nic nedá. V Tvém případě jsem dnes proti, za půl roku to může být jinak. Důvody viz.výše a jsou to důvody, o kterých si myslím, že na nich můžeš zapracovat, především se krotit a zklidnit hormony, nikdo neříká abys ve hře nepsal, ale ne spamoval Tvoje výlevy :) a pak aktivita v hlášení cheaterů. To je dá se říci podmínka, kterou prostě nesplňuješ.

A jen tak mimo soutěž, řešíte tady skill, ale zrovna K:D bych řekl, že je vypovídající na klasických serverech, ale ne na GG, kde jsou často ,,jatka" místo hry.

Zoyer
21-05-13, 00:11
GunGame | 20-05-2013 23:23:47 | STEAM_0:0:62970478 | 91.226.113.21 | Heilig [Jailbreak] : very uz to vipni
GunGame | 20-05-2013 23:17:38 | STEAM_0:0:62970478 | 91.226.113.21 | Heilig [Jailbreak] : very vipni to
to by si každému cheatrovi nejdřív řekl a až potom by si ho začal natáčet ? + to tvé chování na serveru se mi také nelíbí.

Milk
21-05-13, 08:57
GunGame | 20-05-2013 23:23:47 | STEAM_0:0:62970478 | 91.226.113.21 | Heilig [Jailbreak] : very uz to vipni
GunGame | 20-05-2013 23:17:38 | STEAM_0:0:62970478 | 91.226.113.21 | Heilig [Jailbreak] : very vipni to
to by si každému cheatrovi nejdřív řekl a až potom by si ho začal natáčet ? + to tvé chování na serveru se mi také nelíbí.

PROTI, spíše se nauč gramatiku :)

Leryx
21-05-13, 14:36
Tobě je pětadvacet? No to mě teda překvapilo. Spíš proti, ten věk ti hraje velké +, ale když se na to tak nechováš, tak je to stejně jedno. Tudíž proti.

heilig
27-05-13, 10:10
Stále nechápem čo tu potíte že sa nesprávam na svoj vek však som na hernom portáli (ano z tými nadávkamy som to prehal to už sa nestane) nie niekde v práci alebo banke alebo ja nvm kde až taký velký prehrešok som nespravil zadalšie som zodpovedný a pracovitý ale nebudem vás presviečať o zmene názoru ajtak nakonec všetko závisí od kotla !!!!

Nepodal som žiadosť aby si si tu riešil komplexi ale aby som sa staral o poriadok na serveri a halvne o cheaterou nakolo na GG to je asi najväčší problém

mirous
27-05-13, 10:22
Myslím, že trochu děláš z komára velblouda. Zas takový problém to není, navíc tam jsem skoro furt a vím ještě o minimálně dvou adminech, kteří tam chodí. Kdyby to byl takový problém, proč je tedy nehlásíš? od podání žádosti sem neviděl od Tebe jediného nahlášeného tady na forku. Jediná Tvá aktivita se projevila v tom, že si tu reagoval v tématech rok a více starých, neaktuálních jen abys nasbíral příspěvky.

heilig
27-05-13, 17:25
http://csko.cz/forum/showthread.php?17198-GunGame-1
http://csko.cz/forum/showthread.php?17174-GunGame-1

miro asi si zle pozeral :)

E.: ale nechcem sa tu hádať však keď kotel nechce nemusí mi dať admina hlásiť číterou ajtak budem dalej :)

E2.: ja som nič také nepovedal že nezáleží na názore adminou tak neviem o čom hovoríš :) a každý jeden komentár čo tu niekto dal berem aj ja osobne navedomie nikto nieje dokonalí a chyby čo tu boli spomenuté tak určite napravím

Toreto
27-05-13, 17:37
Si na omyle,ak si myslíš,že na názoroch adminov nezáleží.

mirous
28-05-13, 08:55
Ok Heiligu, beru zpět a sorry, vážně jsem si nevšiml.

Charon35
03-07-13, 20:37
Hlás ďalej cheaterov, skludni slovník a douč sa s manželkou gramatiku. Teraz Nie. Je to také malé Nie, tak keď odstrániš nedostatky, tak možno potom.