PDA

Zobrazit normální verzi : ziadost na COD a klasicke aim servers :NICK : mrtve deti v zivom plote - PRIJATY



Byznis
18-05-13, 22:29
Zdravím
Mal by som záujem robiť u vás admina na klasickych serveroch + COD , poprípade W3.
Najcastejsie hravam na servery COD , ale aj FFA FY podla chuti :D. V minulosti dost casto na W3.
Nick v Hre : mrtve deti v zivom plote ale inak mám prezývku aj Byznis
Moj Steam : STEAM_0:1:52190870
Na tomto portali hravam uz dlho ale aj s prestavkamy. Na fore som nebol aktivny nakolko som mal par adminov na steame a tym som nahlasoval cheaterov. Otom musia povedat nieco admin ktorým som hlásil.
Omne : Volam sa Riso , vek 28 – stary cskar :D . Venujem sa pc , sem tam grafike , sem tam sport. Momentalne po 8 rokoch bez roboty ale nieco sa najde :D. Cs hravam s prestavkamy od zaciatku ako vyslo. Na serveroch som podla mna v norme , sem tam ma vsak vytocili turbodementi ale stymi sa clovek stretava denno denne. Admina som uz robil na 2 portaloch , pravidla teda dobre poznam. A hravam teraz castejsie , nakolko sa mi este nerysuje nova robota. Viac o sebe pripadne otazky namna rad odpoviem.
Riso (mrtve deti v zivom plote)

because
18-05-13, 22:31
S tebou som bol admin uz nejaky ten rok inde, cheaterov mi hlasis, zatial som u teba fail nevidel, takze za mna pro. :)

tyger103
19-05-13, 09:51
Něco jsme si popsali na steamu a jsem PRO

Zoyer
19-05-13, 09:55
PRO ( jedine, kdyz me nebudes zabijet na CODu :D )

Slunicko
19-05-13, 10:17
Mě se na tobě nelíbí jen ten nick, přijde mi takovej no prostě takovej, nic jsem na tebe nenašel, takže asi Pro

Byznis
19-05-13, 10:50
no ten nick je taky morbidny :D to priznavam , ale podla neho ma prave dost ludi pozna , a mam ho uz dost dlho . vsak mozem mat aj nick Byznis

human
19-05-13, 11:46
Ked ti veri Because, tak budem aj ja. Pre

because
19-05-13, 12:13
Ked ti veri Because, tak budem aj ja. Pre

Ked skocim do studne skocis aj ty? :D

Mytrim
19-05-13, 12:15
Koukám, že jsi se už také rozhoupal. Znám tě z CODu a jsi v poho hráč, dá se s tebou mluvit a dokonce i sem tam něco trefíš. :D PRO

slide
19-05-13, 12:45
Poznám ho ešte z časov WAR3FT ... teraz sa sním stretávam aj na CODku, aktívny, skillu ale nemá málo :D.. ten hajzel mi cez steamko balí starú takže PRO :D

Toreto
19-05-13, 12:55
Furt si stojím za tým,že správanie by si mohol zlepšiť.Ale ak ťa pustia chalani z COD ďalej,tak mi to vadiť nebude.

Byznis
19-05-13, 13:00
no spravanie som sem tam mal divne to priznavam , hlavne ked ideme na pivko a potom hram :D a Slide ty dilino nebalim ti staru :D :D

slide
19-05-13, 13:16
no spravanie som sem tam mal divne to priznavam , hlavne ked ideme na pivko a potom hram :D a Slide ty dilino nebalim ti staru :D :D

Sak sranda :D

mirous
20-05-13, 09:31
Na nějakým serveru jsem Tě potkal, a první co mě zarazilo byl Tvůj nick. Říkal jsem si, kolika roční děcko si dá takový nick. A Tobě je osmadvacet. To bych nečekal. Stejně jako tajtrlikovi, ani mě se ten nick nelíbí. Přijde mě dost morbidní a neetický. Ale je to asi jedinej problém a pokud na Tebe nikdo nic nevyštrachá tak PRO. Ale to PRO dávám nicku Byznis, nikoli Mrtvým dětem :D

Giussepe
20-05-13, 12:46
Nick je sice morbidní, ale já černý humor rád a tohle mě celkem pobavilo :D
Jinak můj příspěvek bude takřka totožný s mirousem, někde jsem tě potkal špatnej dojem si neudělal, to bych si pamatoval. Dle tvé žádosti si byl admin na dvou portálech tak zkušenosti tam asi budou, takže když náborář nevyšťourá nějakou špínu, nebyl bych proti aby si zapadl do našeho kolektivu.

mirous
20-05-13, 14:39
Mě se zdá neetický ten nick s ohledem na to, že tu hrajou i děti ( i když možná že něco takového je pro ně slabý odvar), ale pravda je, že mě pobavil taky ale hlavně je originální. Už jen ten nápad..:D

Byznis
23-05-13, 08:18
no ja som mal tento nick hlavne kvoli tej originalite :D nechcem snim urcite nikoho urazit , a mnoho ludi pobavil . Ale aj tak diki za vyjadrenia :beer:

Zoyer
25-05-13, 12:47
něco od jezuse :


Takže je to v pohode chalan "dedo" .. :) ..
Cheaterov hlási adminom , vek je jeho Plus , admina už robil
Za mňa má (bezvýznamné) PRO :)

Zoid
26-05-13, 00:52
Mě se zdá neetický ten nick s ohledem na to, že tu hrajou i děti ( i když možná že něco takového je pro ně slabý odvar), ale pravda je, že mě pobavil taky ale hlavně je originální. Už jen ten nápad..:D

No.. myslím že pokud jsou mi dnešní deti schopný poslat matku do pi*i a přát mi smrt celý rodinky i se psem a poslat mě šu*at koně, nebude je tenhle nick nijak výrazně kazit...

Byznis
02-06-13, 16:23
No.. myslím že pokud jsou mi dnešní deti schopný poslat matku do pi*i a přát mi smrt celý rodinky i se psem a poslat mě šu*at koně, nebude je tenhle nick nijak výrazně kazit...

No tak to si presne vystihol , je to skor 4FUN nick , podla mna az tak neuraza , s porovnanim co casto napisu na serveroch niektory ludia resp. niektore deti a individua :D

matis
03-06-13, 15:04
Chalan vyzera byt v pohode, cheaterov hlasi aj mne a zatial ziaden fail....myslim, ze by to v pohode zvladol...

za mna ANO

Byznis
03-06-13, 19:52
Chalan vyzera byt v pohode, cheaterov hlasi aj mne a zatial ziaden fail....myslim, ze by to v pohode zvladol...

za mna ANO

Dikes Matis :D

Tupelko
16-06-13, 11:14
Taky jsem PRO.

Mr.Hol
16-06-13, 12:15
Vcera sem s nim chvilku hral, vypada fajn!

Takze taky PRO

Beat
16-06-13, 12:37
Mŕtveho stretávam každý deň na code, aktívny je, skill má, nevidel som u neho žiaden vulgarizmus PRO.

Mr.Brown
16-06-13, 13:43
Jsem pro hral jsem s ním, je v pohodě, něco nahlásil, why not.

Acid
16-06-13, 14:34
Na serveru jsem ho viděl. Skill má, brain taky. Pro.

Byznis
18-06-13, 05:32
dikes moc chalani :thanks::bye:

Byznis
21-06-13, 22:07
trosku mi to pripada ze tu sa dostat k pravam je jak v somalsku cakat na bravcovy rezen :D asi budem hlasit cez ! .... alebo steam

human
22-06-13, 09:04
Upravim svoje PRE. Bolo nezmyselne. Tak dedo vyzera byt rozumny a spravne udereny, tak ze by urcite zapadol. Skill ma a vek je tak isto +

Byznis
22-06-13, 12:57
dikes za podporu Human :drinks:

Charon35
25-06-13, 18:04
Prečo už nerobíš admina tam kde si robil?

Byznis
25-06-13, 18:09
napisem ti do PM aby som nerobil aj reklamu

Charon35
25-06-13, 18:28
OK.

Ale asi by bolo vhodné dať práva na nick Byznis. Tento ma v hre pobavil jak hovado keď som ho zbadal, ale blbo by to vyzeralo keby sme mali v admin teame Mrtve deti... :D

Byznis
25-06-13, 18:40
:thumsup4: no to by vyzeralo ze admin team posobi na patologii :D :D v pohode ja sa prisposobim , a dik za vyjadrenie :D

Tupelko
12-07-13, 16:23
CG a nakolena .... :D

Toreto
12-07-13, 16:37
haah :D cg