PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na knife



misko9811
18-05-13, 23:01
ahojte , rád by som požiadal o práva na KNIFE
:sadbye:
meno: Michal Mikušík
vek: 14 možno si vravite že som nejaký fagan ale myslím si že mam dosť rozumu
vlastním originálnu hru counter strike .
steam : samozrejme STEAM_0:0:62043799
na vašom servery som mal 1x BAN za vláčik od FAKE ? , dal preklik a nehtiac udelil BAN
mne , sám vám to potvrdi.
na vašom servery som slušný , nenadávam , som ochotný pomáhať ľudom keď ma o to požiadajú a keď majú s niečim problém.
poznam pravidlá dokonale , to by mal každý
nick na servery : miskQ
nick na steame : misko9811
aktivita : denne hrám takych 6 - 9 hodín , ale teraz maximálne 2 hodiny lebo sa stahujeme a nemám internet k dispozíci
(vek) : ja viem , som mladý ale skusiť nieje zakázane :) asponn skusim .

Shamino
18-05-13, 23:24
Na knife se teď přibralo docela dost adminů. Zkus to za 1-2 roky

misko9811
19-05-13, 07:50
no keď som tam ja tak vždycky niekto vlačkuje a neni tam admin , iba DOESA tam vidim tak častejšie (adminov nikdy neni dosť) . si myslím

Slunicko
19-05-13, 09:06
Me by zajimalo, jakto, ze k nekterym zadostem na knife napisete Pro (myslim tim Kacka) a u jinych pisete, ze je adminu na server dost a nikdo tam neni potreba, opravdu mi to vrta hlavou a myslim si, ze mu davate Pro jen z kamaradstvi a vubec nekoukate na to, jakej je,
K zadosti, musim bejt PROTI, prece nebudem podporovat 14ti letyho kluka (nolifera) kterej denne sedi 10 hodin u cska, to byste mu zkazili celej zivot a ty si to taky musis uvedomit, ze existuje take realny svet, ne jen hra, poznas to casem.


U Káčka -

Na knife už sice nechodím, ale podle názorů jiných adminů jsem PRO.

tady -

Na knife se teď přibralo docela dost adminů. Zkus to za 1-2 roky

human
19-05-13, 09:31
Na serveri sa chovas slusne, skill mas a z knife ta poznam uz dost dlho ale nemyslim si, ze ty by si sa hodil na admina. Ty si zivotny ranker a nieco taketo nie je pre teba. Sorry.

misko9811
19-05-13, 19:12
všetkym dakujem za vyjadrenie , aj tebe tajtrlík , no ale myslím si že vy sa mate dívať na váš server a nie na moju realitu ,som mladý a život mam ešte pred sebou . Chcel som vám len pomôcť (vidím tam dosť hráčov ktorý vláčkuju)

zyx
19-05-13, 21:37
Věk mi až tak nevadí, sám jsem dostal práve ve 13 :mml:
Ale je tu lepší kandidát.

misko9811
19-05-13, 22:23
dakujem :) za vyjadrenie :)

misko9811
21-05-13, 14:23
....

Leryx
21-05-13, 14:43
Me by zajimalo, jakto, ze k nekterym zadostem na knife napisete Pro (myslim tim Kacka) a u jinych pisete, ze je adminu na server dost a nikdo tam neni potreba, opravdu mi to vrta hlavou a myslim si, ze mu davate Pro jen z kamaradstvi a vubec nekoukate na to, jakej je,
K zadosti, musim bejt PROTI, prece nebudem podporovat 14ti letyho kluka (nolifera) kterej denne sedi 10 hodin u cska, to byste mu zkazili celej zivot a ty si to taky musis uvedomit, ze existuje take realny svet, ne jen hra, poznas to casem.


U Káčka -


tady -

S prvním odstavcem naprosto souhlasím. Ale to o tom noliferství apod. tak to je jeho věc, taky může s partou krást železo, to ať radši sedí na CSku... a ty taky moc nepiš, sedíš tu taky a je naprosto jedno kolik ti je. Kdyby si byl v důchodu, neřeknu, ale nejsi a tudíž bys taky teoreticky mohl dělat něco prospěšnějšího.

E: Bude u toho sedět s právama nebo bez. To už by bylo lepší, kdybychom tam měli admina 10 hodin denně.

misko9811
21-05-13, 16:38
:) dik za vyjadrenie :))

hofy
21-05-13, 20:53
Me by zajimalo, jakto, ze k nekterym zadostem na knife napisete Pro (myslim tim Kacka) a u jinych pisete, ze je adminu na server dost a nikdo tam neni potreba, opravdu mi to vrta hlavou a myslim si, ze mu davate Pro jen z kamaradstvi a vubec nekoukate na to, jakej je.

Nevím, jak často YellowStar hraje na knife, já jsem tam tento nick snad nikdy neviděl (sorry, pokud používáš jiný), aby mohl objektivně posoudit, jestli tam je potřeba admin, nebo ne. Podle mého názoru tam potřeba je. Admin je tam potřeba na každou mapu s acerem. Káčka vidím jako lepšího kandidáta, proto jsem mu dal pro.

Jinak nejsem ani pro, ani proti. Souhlasím s Jolem i Zyxem. Momentálně je tu lepší kandidát.

misko9811
22-05-13, 16:34
dakujem :) za vyjadrenie .

Slunicko
23-05-13, 08:32
S prvním odstavcem naprosto souhlasím. Ale to o tom noliferství apod. tak to je jeho věc, taky může s partou krást železo, to ať radši sedí na CSku... a ty taky moc nepiš, sedíš tu taky a je naprosto jedno kolik ti je. Kdyby si byl v důchodu, neřeknu, ale nejsi a tudíž bys taky teoreticky mohl dělat něco prospěšnějšího.

E: Bude u toho sedět s právama nebo bez. To už by bylo lepší, kdybychom tam měli admina 10 hodin denně.

asi takto - 16.0 h v minulých 2 týdnech :D a to z toho bylo asi 9 hodin ligy a gaytherů
Jinak tu jsem prakticky 24 hodin denně ale z toho 23 hodin na mobilu, ten mam zaplej furt a mám tam automaticky facebook a tohle forko :)
A když si to vemeš kolem a kolem, tak já chodim do práce, chodim do školy, chodim do posilky, chodim za holkou, takže mi tolik času nezbejvá abych tu byl furt ne?
Mě nevadí, že je nolifer, já mu to přeju, když se mu takovej životní styl líbí, já já jsem napsal jen můj názor :)



Nevím, jak často YellowStar hraje na knife, já jsem tam tento nick snad nikdy neviděl (sorry, pokud používáš jiný), aby mohl objektivně posoudit, jestli tam je potřeba admin, nebo ne. Podle mého názoru tam potřeba je. Admin je tam potřeba na každou mapu s acerem. Káčka vidím jako lepšího kandidáta, proto jsem mu dal pro.

Jinak nejsem ani pro, ani proti. Souhlasím s Jolem i Zyxem. Momentálně je tu lepší kandidát.


Psal to i fake, proto jsem na to reagoval, někde tam v žádosti napsal, že se teď nabral další admin (asi ty, netušim teď kdo) a že další te´d neni potřeba a káčkovi napíše, že pro, prostě jsem to nepochopil, myslim si, že nejsem jedinej

misko9811
23-05-13, 20:19
sak v poho :) dik za vyjadrenie .

zyx
23-05-13, 20:22
Vem si to takhle. Kačko má ve "všech" bodech větší plus, než tady miskQ a to celkem ovlivňuje naše rozhodnutí.
Je pravda, že jsme tam teď na knifech 4 admini, ale to neznamená ani dostatek a ani nedostatek. Kdybychom měli dávat práva každému hráčovi, který splňuje nějaké body, dopadlo by to tu jako na GS.

Charon35
25-06-13, 18:15
Knife 19-06-2013 13:39:14 STEAM_0:0:62043799 178.41.240.207 TubOrG. tvoja mama



aktivita : denne hrám takych 6 - 9 hodín , ale teraz maximálne 2 hodiny lebo sa stahujeme a nemám internet k dispozíci
(vek) : ja viem , som mladý ale skusiť nieje zakázane :) asponn skusim .
Mne nejde o to, že by si bol debil v tvojom veku. Poznám 60 ročných a správajú sa jak magori. Ale tlačiť kraviny, že tu hráš denne 9 hodín to si nechaj na večer pre mladšiu sestru ak nejakú máš. A keď nemáš net, tak 2 hodiny? WTF. Keď dozreješ, daj vedieť. Daj tomu aspoň rok, dva, tridsať...

Nie.