PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o onban - annmn. - Lazik



AnNmN
18-05-13, 23:06
ahoj,
je to už rok(pokud dobře počítám), co mám ban a chtěl bych se opět podívat zpět na kotelnu.
Prvotně si Vás dovolím jaksi "zasvětit" do té události, co se jednoho dne stala.
začal bych tím, že si dovolím si zabrousit trochu do minulosti, toho osudného dne, kdy se to stalo. Jednoho rána cca kolem 10 hodiny jsem hrál na vašem serveru HnS.
Hrál jsem jako vždy, nic zvláštního, až potom, co jsem specoval hráče Lukassssssssss (jeho nick si už přesně nepamatuju), kterého jsem znal jen ze hry, ale nikdy jsme se spolu nějak moc nebavily ("ale oba sme se tak nějak znali").
Jak jsem ho tak specoval, všiml jsem si, že dělá dost "nestandartní" sgs - stand up ground strafes (spíš pro hráče hns)
Tak jsem mu napsal něco ve smyslu : co to je? :D to je nějaký divný
Chvíly mi nechtěl nic říct, ale po chvíli jsem to z něj dostal.
Bylo to jakýsi, nazval bych to "homemade" hack.
Jeho fci popsal následovně :
- když používáš autobhop s bindem bind "space" "+jump" tak to samo skáče, bez toho aniž bych musel mačkat, stačilo jen držet
- ale když ten bind změníš na bind "space" "+duck" tak to začne dělat tento nestandartní SGS, kde se SGS-prestrafe pohybovalo okolo 270 (normální běh je ve hře "ohodnocen" číslem 250, a nevím jakých jednotek :D )
Takže jsem to samozřejmě taky musel hned zkusit, ale věděl jsem, že tento "hack" nebude mít nikdy "normální" využití (tzn. nikdy bych to ani nemohl používat)
Přesto jsem to hrál, dokud nedošel, nejsem si jistý, možná to byl Trey
Když jsem viděl, jak hráč Lukassssssssss dostal ban za "kzh" tak jsem zpanikařil a odešel.
Ten den jsem měl špatné svědomí, ale kotelnu jsem měl rád a chtěl jsem jít zpět.
Což jsem taky udělal.
Pamatuji si ten okamžik, kdy se mě někdo na mapě hns floppytown pro ptal na to, jestli jsem hacker, načež jsem napsal, že jsem to měl, a v zápětí jsem dostal ban.
Pak je docela možné, že někdo dojde s tím, že jsem obešel ban, což je pravda.
Ale nakonec jsem se stejně přiznal, nechápu, proč jsem to udělal.
Je mi to líto, snad jsem se již po roční "nedobrovolné pauze" napravil, ale pochopím příspěvky tipu : "jednou hacker, navždy hacker!", nebo "za mě ne"
Je to jeden rok, a rád bych si už jen tak 4fun zahrál.

Děkuji všem za odpovědi.
Annmn :)

+ k výpisu z konzole, pokud bude nutný, dodám snad v průběhu zítřka.

because
19-05-13, 09:01
Krasny pribeh, ale obavam sa ze to najdolezitejsie si nedodal

AnNmN
19-05-13, 14:17
Dodávám slíbený výpis :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45076)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): CR# Pff. :D^
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:709451051
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:709451051
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.11.21
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Lazik
[AMXBANS] Server: Kotelna - Hide N Seek | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

Mr.Brown
19-05-13, 17:01
No jó! tebe si pamatuju, ann :D. Nevim jestli to byl teda rok, ale ten moment si přesně pamatuju. To spíš zaleží na adminech, kteří ti dali ban.(+ ještě to nesmyslný obcházení). Já bych ti snad ten unban dal, ale obavám se,že to nepůjde. Kup si steam. Doufám, že ten steam zvažíš!

AnNmN
19-05-13, 17:02
máš pravdu, to obcházení mi opravdu moc nepomohlo, nicméně diky :) pane hnědýýýý :D

Mr.Brown
19-05-13, 17:09
Počkej ještě na jejich vyjádření. Myslim, že to byl Zoid a za to obchazení to byl lazik. Ale nemyslím si, že máš šanci na Ub. steam pomuže :-)

AnNmN
19-05-13, 17:12
uvidíme, třeba ho nebudu potřebovat. :)

AnNmN
23-05-13, 18:26
Bude se tedy něco dít?

Lazik
23-05-13, 19:06
Nejako rychlo ti ubehol ten rok, kedze v skutocnosti ten ban ma polroka... Ten prvy ban ti nedal ani Trey ani Zoid ale Bia Fz.. Unban ti nedam..

AnNmN
24-05-13, 16:28
Aha, dobře, máš pravdu, je to půl rok.

Tak tedy poníženě děkuji.