PDA

Zobrazit normální verzi : Inferno Only



slepice
19-05-13, 16:48
Čau,
Něco málo o mě.
Tak jmenuji se Lukáš Bartoň. Chodím na mezinárodní školu v cizině.
Momentálně bydlím v Itálii.
Je mi 16 let.
Chodím do Prváku.

Zkušenosti s Hrou a Amx.
Amx umím.
Vím jak dát ban,kick,slap,slay,atd.
Vím i jak zapnout menu což by mohlo i stačit.
Counter-strike Hraji asi od roku 2009 ba né li dřív. Dlouhou dobu jsem hral Nonsteam a pak jsem si musle kuli nemalé nepříjemnosti pořídit steam, kterej už mám od roku 2009 ale neměl jsem na něm zakoupený csko.
Z toho vyplívá že Couter hraji asi 4 roky z toho na kotelně asi 3. Když si hodíte můj SID do Google ukáže se vám tam nemylá záležitost neboli Vac Ban.
Vac ban není na Counter-strike nýbrž na CoD 6.
Ten vám ovšem hned vysvětlím: Došlo k tomu tak že v tu dobu jsem měl ještě pomalejší počítač a tak jsem používal takový ten program na zrychlení systému
asi to budete znát jestli ne nevadí no a Anti-cheat se o to nezajímal až po nějakym updatu mi to jendou napsal Cheat detected a dostal sem Vac.
Psal jsem jim i na Support klidně vám pošlu odkaz.
Bohužel mi řekli že Ban dal anti-cheat takže se s tím nedá nic dělat.

SiD: STEAM_0:1:29133382
Nick ve hře : $lepiska
Práva žádám na serveru Inferno only protože tam v poslední době často hraju.
Vlastně Counter-strike Jsem začal uplně poprvý hrát ne Classic ale Deathrun který jsem hrál asi půl roku z toho sem přešel na Hide N Seek který jsem hrál taky asi půl roku.
Z toho mě jednou jedna hráčka možná jí znáte Hanča přivedla na Jailbreak a tak jsem hrál celkem dlouhou dobu Jailbreak. Potom mi ukradli počítač takže jsem asi půl roku nehrál vůbec.
Po půl roce co jsem si opatřil nový jsem zašel skoro hned na kotelnu na jailbreak ale nějak se to změnilo ( Jiný lidi, Admini, Pravidla, Prostě vše) A tak jsem si začal hledat nějaký jiný mod co by mě bavil.
Začal jsem na DM FFA a na DM FFA Only HS. Někdy jsem zašel i na Dethmach. Ale jednou když jsem byl afk tak mě to přesunulo na server Inferno only. Ze začátku se mi ta mapa vůbec nelíbila ale po chvíli co sem to hrál tak jsem si
jí celkem oblíbil a od té doby jsem hrál tam. V tudle dobo hraji nejvíce asi na těchto serverech : Inf Only, Dethmach, Aim,DM FFA only HS, a občas si ještě skočim na HnS nebo Jailbreak.
Dřiv jsem i adminoval na menším portálu ale nakonec po restartu serverů moje adminování skončilo
TeĎ jsem asi 2 a půl týdne csko vynechal tak se kdyžtak nedivte za chvilnou neaktivitu na Inf only.
Mimochodem už jsem tu o práva žádal ale ne na kategorii Aim ale Na Jailbreak jak si můžete všimnout tak mi to nevyšlo.Už je to celkem dlouhá doba co jsem tu žádal o práva.

Ještě takový malý edit adminem jsem byl tady (http://kopacka.mzf.cz/news.php) chvíli. Ale po restartu serverů se to nějak rozpadlo či co takže tak .


Tak předem díky za odpovědi.

Charon35
05-06-13, 20:54
Človeče asi to nevíde. Na ferno môže prísť hociaký admin zo strielacích a tak veľa hráčov, aby tam bol stály admin, tam nie je. Na fóre nahlásení tuším traja, jeden dokonca clear. :/

slepice
05-06-13, 21:49
Já se vždycky snažil nehlásit na fóru pokaždý když jsem hlásil Cheatera tak jsem se snažil aby sem někoho sehnal přes forum je to moc práce pro všechny. Jo 1 byl clear ale to je chyba matise protože vždycky když nahlásím cheatera a chytne se toho matis tak je vždy clear.
Matis mi nosí smůlu :D

Edit: tak se poptej adminů já hlásim přes steam nebo občas i přes !.

Charon35
05-06-13, 22:26
Ja nebudem písať každému adminovi, či mu ten a ten a henten žiadateľ nehlásil cheaterov. Napíš im ak chceš ty. Ale pokiaľ sa doteraz nikto ani len nevyjdaril, veľké šance ti nedávam.

Milk
05-06-13, 22:41
Hlásil mi asi 5 cheaterů, jednoho sem myslím zabanoval a na ostatní sem prostě neměl čas :mrgreen: Nejsem si u něho jistý

matis
06-06-13, 07:03
Já se vždycky snažil nehlásit na fóru pokaždý když jsem hlásil Cheatera tak jsem se snažil aby sem někoho sehnal přes forum je to moc práce pro všechny. Jo 1 byl clear ale to je chyba matise protože vždycky když nahlásím cheatera a chytne se toho matis tak je vždy clear.
Matis mi nosí smůlu :D

Edit: tak se poptej adminů já hlásim přes steam nebo občas i přes !.

co dodat? :D:D

noirbun
06-06-13, 17:24
ma vac bam

http://forfairplay.com/STEAM_0:1:29133382

kono159
06-06-13, 18:04
ma vac bam

citaj lepsie, uz pisal za co ho ma

Charon35
06-06-13, 19:03
inferno only 06-06-2013 15:26:06 STEAM_0:1:29133382

Asi by nehral cs, keby tam mal ban. heh

BTW neviem kto zo zabanovaných šmudlov to hodil na fóre do chatu, ale teraz mu to nevyšlo :)

slepice
06-06-13, 19:07
Tupelko ten vac je vysvětlený v žádosti a už sem ti to psal i na steamu.

human
06-06-13, 19:42
Zopar cheaterov mi nahlasil a vsetko banned. 4 alebo 5 banov.

Tupelko
06-06-13, 20:08
Tupelko ten vac je vysvětlený v žádosti a už sem ti to psal i na steamu.
Jo však v klidu..Četl jsem to :)

Charon35
01-08-13, 17:53
Skús neskôr. Čisto na ferno netreba.