PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Zrušení Zákazu Dozorce=Jb



Yellow And Flash
19-05-13, 16:51
Dobrý den ja bych chtel poprosit o zruseni Trestu=zakazu hrani za dozorce= já si myslím že jsem ho dostal neprávem a myslí si to vice jak polovina lidí na serveru... jako za to že jsem se zeptal Ctcka na mikrofon a 2x ho boxnul dostat 3 tydny zakaz dozorce to je trochu moc ne leryxi kdyz jsem ti to chtel vysvetlit tak si me bezduvodne kicknul !... -s pozdravem Yellow and PRECLIK

Edit: ---- 19-05-2013 - 16:43 --- _Kb] Yellow And Preclik --- ramabajadahan ---- [zakaz k CT] Opetovna demence, neustale uzivani slova zid, ucis hrace ze simon je vsemohouci, ale neuvedomujes si, ---- 30240 minut


Edit.c.2: Nevim kdy jsme rekl slovo ZID nikdo to tam neslysel,opetovna demence - tak to je tvuj problem ze si tohle myslis... , a jsem zvedavej jak je ucim ze simon je vsemohouci prosim te o vysvetleni

hofy
19-05-13, 16:53
Když už sem píšeš, mohl bys taky přestat psát nesmysly do hlášení.

E: Konkrétně už nevím, ale často mi tam od tebe vyskakují nějaké vtípky, nebo něco, co s hlášením porušení pravidel na serveru nemá nic společného. Nemohl jsem si pomoci nenapsat to sem, když jsem viděl tvůj nick.

Yellow And Flash
19-05-13, 16:57
jake nesmysli do hlášení ? já tam píšu jen když někdo dá MFK a nechce dat HVD ikdyž to všichni CT ostatní říkají atd...

Yellow And Flash
19-05-13, 17:01
Jdu ven, doufám že tu budu mít vysvětlení, než příjdu..

Mr.Brown
19-05-13, 17:04
Krása. Leryx dal reason uplně jinej, než prohřešek, kterej si napsal ty. (zeptání se simona na mikrak). On by nebanoval neprávem, takže nedoufej.

Leryx
19-05-13, 17:15
To bude asi po mě. Vyjádřím se zde ke každému z bodů, které si zmínil.

To že si tam po mě začal něco řvát do mikráku, tomu říkáš vysvětlování? To s hovadinama do hlášení je pravda, to naprosto souhlasím.

..."Myslí si to více jak polovina lidí na serveru."... Kámo z tebe by byl dobrej sociolog, koukneš na skupinu lidí a už máš jasno, co si každý z nich myslí. Pokud si někdo z nich myslí, že si dostal ban neprávem, prosím, ať mi to napíšou do PM a podepíšou se.

To je taková píčovina, asi jako když v reklamě slyším: 9 z 10 žen doporučuje na svou vagínu chilli gel. Takže o statistikách radši nic neříkej.

Opětovná demence znamená, že už po několikáté máš ban v historii za demenci a nezlepšilo se to.

Slovo žid tam užívá více hráčů, nejen ty, ale děláš to taky. A podle mě je ta nadávka rasistická.

Proč jsem ti dal ban? Nemluvě o tom že si tam neustále hraješ na pána, kterému to patří, tak šlo o následující. Na základě podnětu od anonymního hráče, který udával, že se chováš k hráčům neuctivě, jsem se vydal na průzkum. Změnil nick a šel k ct. Během prvního kola si pobídl simona, aby mě zabil, protože....NVM? protože si tam ten nick nikdy neviděl? Takto se k novým hráčům nechováme. To, že nemám mic, to není vaše starost, nemáte ani jeden z vás co jste tam byli admin ani spešl práva. Čekal jsem, zda někdo nenapíše do !, namísto toho jsi vzal spravedlnost do svých rukou. Což mě utvrdilo v tom, že co jsem slyšel je pravda.

Myslím, že jsem se vyjádřil naprosto jasně a pokud má někdo co dodat tak prosím.

Smooke
19-05-13, 18:25
Něco bych k tomu měl ... Good Job, udělal bych to samé :happy:

Yellow And Flash
19-05-13, 18:52
Na základě podnětu od anonymního hráče, který udával, že se chováš k hráčům neuctivě, jsem se vydal na průzkum. Změnil nick a šel k ct. Během prvního kola si pobídl simona, aby mě zabil, protože....NVM? protože si tam ten nick nikdy neviděl? Takto se k novým hráčům nechováme
Já 100% věděl že jsi to ty no neva důvod si mi podal ja si počkám na zkončení ikdyž o te ''DEMENCI'' si myslím opak

Yellow And Flash
19-05-13, 18:52
a k tomu zabítí=to mě taky pobídl jeden hráč.
EDIT:up

hofy
19-05-13, 19:22
Zprávička od Zobase:


Ahoj,Tvůj způsob chování vůči ostatním hráčům je ti celkově jedno, divím se tedy proč admini s tebou mají strpení.
Pokud-li se nemílím tak máš na svém kontě 10 banů na JB a to je sakra dost. Za ban by jsi se měl poučit a nedělat to, kvůly čemu jsi ho dostal, ale ty děláš přesný opak.


Tvůj přístup vůči začátečníkům je asi ta 2. největší vada co na tobě je.
Upřesním situaci: Nováček věku pohybujícího se 11 až 13 let (tipuji) dal FK. Následně se omluvil a ty co uděláš? Začneš na něj řvát tipu. TY JSI DEBIL, KRETÉNE KDYBY TU BYL ADMIN MÁŠ BAN.


Ještě bych chtěl podotknout že na serveru si před ostatníma říkal že chceš "spešla" a že Volume je žid, protože ho dostal on místo tebe.


Peace out.

Leryx
19-05-13, 19:31
Děkuji, že se vyjádřili i jiní. Alespoň je vidět, že si to tu na tebe nevymýšlím. A ty 3 týdny máš proto, že máš tak tučnou historii. Příští ban už bude perma, protože to už nikoho nebaví řešit. Na dnešní poradě jsme se na tom defakto shodli. (defakto proto, že zbytek adminů navrhoval permu ihned)

vikernes
19-05-13, 19:44
Poradím ti jedno zkroť své emoce....a začni se chovat jako člověk!Měl jsi dostat 3 týdny normal ne jenom k CT.Možná by sis to už konečně uvědomil.