PDA

Zobrazit normální verzi : unban



ZeMi7
19-05-13, 17:16
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 67439)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): ZeMi7
[AMXBANS] Tvuj nick: ZeMi7
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1238082888
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1238082888
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.24.83.115
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.24.83.115
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Pepik
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (ak_47)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

AHoj, nechci tu jak všichni nadávat a brečet, jen bych poprosil o DEMO :)

Flash
19-05-13, 17:31
O wallhack tam nejde, banoval sem za AB... http://csko.cz/dema/upload/dir/zemi7.dem prvni dva fragy a posledni. Tahle se AK nechova, je tam videt ten autoaim.

ZeMi7
19-05-13, 17:44
prvni dva fragy a posledni. Tahle se AK nechova, je tam videt ten autoaim.

První dva fragy mi přijdou v poho ne? Vždycky tam koukam, a ten první mi tam vběhnul, ten druhý ani hlavu nedostal...
A posledni kill taky nebyla hlava, a prostě když mě kropil ze zadu, tak vyskočim, a otočim se , a kropim to...

No nic, poprosil bych, jestli by ses na to nekouknul ještě jednou....

Flash
19-05-13, 17:50
At na to koukne nekdo jinej :) je toho dost malo a ted me to sere... zpomalene je ale videt, ze prvni strelou trefis, pak ti cross vyjede, coz je normalni ale na treti ranu se zas vrati na hlavu a neprijde mi, ze bys to delal rukou. Mozna sem uz ale tezce paranoidni, tak at to po me radsi zkoukne nekdo dalsi.

E: dostanes unban, je toho malo... akorat chvili pockej, nemuzu se dostat do banlistu, kazdopadne sorry

ZeMi7
19-05-13, 17:59
Jojo, já vim, že tu píšu s čistym svědomim, takže poho :)
Sice toto vám se píše každej chápu, takže mi nemůžete věřit... Doufam, že pravda vyjde najevo... Ale tak uvidíme, jestli jsou ostatní admini stejného názoru jako ty...

Flashi, kdyžtak vim, že to není tvojí poviností, jen zkus si stáhnout třeba nějaké hltv..řikal mi to i brácha, ale tak to je jedno.. :D
prostě když střílim, tak ak kope jak svině, a mě vždycky jezdí cross dostrany... ale tak to už sou zas jenom moje kecy...

No... nic s tim asi nenadělam..holt si počkam, až se na to ještě někdo koukne :)

(btw..flashi...nic proti tobě nemam, ale banovat na základě jednoho killu? nevim ani jak sem to dal, nijak si to nepamatuju, ale tak to už je teď jedno)

human
19-05-13, 18:31
Mne to ako AB nepride. Trha mu to, ked ide do ducku jak blazen ale inak to je ciste.

Flash
19-05-13, 18:34
Mas unban, viz. edit vys. muzete to zamknout a este jednou sorry, bylo to moc na rychlo .)

ZeMi7
19-05-13, 20:12
V pohode ... Jsem rad, ze jsi aspon slusny a omluvis se... Taky dekuju Humanovi, ze na to kouknul.... Jojo, v pohode, klidne staci zitra, jen mi slo o to, abych mohl hrat vubec jeste...

A dekuju za unban :*