PDA

Zobrazit normální verzi : Jain Break



Pinokio :D
08-08-11, 13:15
Kotelno chci se zeptat jestli Saimon rekne nehýbejte se a ja si koupim flash granát a on me zabije oplne bey duvodu myšou jsem ani nepohl a on me zabije klavesnicou taky jsem se nepohl a on me zabije chci důvod proč me zabij bez důvodu . Děkuji prosím rychlou odpoved

Smile
08-08-11, 13:18
Och, to je zase jednou kupa nesmyslů..Ale v jednom má tenhle chlapec pravdu, tenhle příkaz co všici aktivisti říkaj na začátku kola "pusťte klávesnicu a myš" by se měl zakázat, zaprvé, zdrží se tím takovejch 30 sekund uplně zbytečně a pokud je simon nějakej loupak, stihne se odehrát za mapu jen pár kol a zadruhé, taky se mi stalo, ještě když tam bylo to menu se zvonem, že sem si ho koupil a když mi naskočilo, tak mě ct zabil a na tohle se vymlouval a to mi příjde jako demence, asi stejný, jak kdyby mi nařizoval, abych se šel navečeřet...

Pinokio :D
08-08-11, 13:21
Diký za odpověd .

grEy
08-08-11, 14:11
Pustite klavesnicu a mys - zakazanie vsetkych pohybov ako su skakanie, cupenie, boxovanie a celkovo hybanie sa vratane otacania mysky. Je to len skratene a ten, kto to bere doslovne, tak dostane v najblizsej dobe pravdepodobne zakaz.

PeZoPetrik
08-08-11, 14:14
:D:D Nuda -Banned :D:D

grEy
08-08-11, 14:14
To bol on?

PeZoPetrik
08-08-11, 14:37
nie :D ja nevm ..to som len tak sem hodil :P

grEy
08-08-11, 14:42
Tak nehadz. :P

anonymereal
08-08-11, 16:57
ja banned niesom :D

Fro
08-08-11, 20:54
A Pinokio ten server sa nevolá JAin Break, ale Jail Break alebo Jailbreak.

Pinokio :D
08-08-11, 22:20
Preklep chyba sry

killer-savage
09-08-11, 00:06
Pustite klavesnicu a mys - zakazanie vsetkych pohybov ako su skakanie, cupenie, boxovanie a celkovo hybanie sa vratane otacania mysky. Je to len skratene a ten, kto to bere doslovne, tak dostane v najblizsej dobe pravdepodobne zakaz.
ak mame pustit klavesnicu a mys tak ako mame pisat ked sa nas simon pita? tie hry na jailoch je pekna ptakovina. nikoho to nebavi a este aj FK + bany + FD nedostane nikdo aj ked bol obetou FK. kebyze aspom daj vsetkim FD alebo hrat futbalek s tim pluginom na jail-fotbal.
Aspom kebyze sa simon vyjadri presnejsie napr: nehybajte sa alebo pohyb a kill. je to tak tazke?

chmod a+x /bin/laden
09-08-11, 07:20
tie hry na jailoch je pekna ptakovina. nikoho to nebavi...
pochopím že to nebaví ty hráče, kteří neumí gramatiku, malou násobilku a hlavní města evropských států...

grEy
09-08-11, 10:10
ak mame pustit klavesnicu a mys tak ako mame pisat ked sa nas simon pita? tie hry na jailoch je pekna ptakovina. nikoho to nebavi a este aj FK + bany + FD nedostane nikdo aj ked bol obetou FK. kebyze aspom daj vsetkim FD alebo hrat futbalek s tim pluginom na jail-fotbal.
Aspom kebyze sa simon vyjadri presnejsie napr: nehybajte sa alebo pohyb a kill. je to tak tazke?
Prikaz rusi zakaz, to je zakladna vec, ktoru musi clovek na jailbreaku ovladat. Ked simon zakaze skakat a potom povie skocte, tak jednoducho skocis aj napriek tomu, ze to zakazal, pretoze potom to prikazal. Samozrejme nesmies skakat, pokial to nepovedal, inak ma pravo zabit ta.