PDA

Zobrazit normální verzi : Práva, dust2only



lynx
19-05-13, 20:09
Ahoj, tak som si povedal, že to skúsim :o)

Nick: lynx
Vek: 24
Steam ID: STEAM_0:1:37162374
Kde ma nájdete hrať: dust2only, deathmatche (hs, ffa, classic), občas gun game.
Herné skúsenosti: Tak celkovo herné skúsenosti neviem presne ako dlho už hrám, ale určite to bude už cez 9+ rokov, v ligách odohrané asi tak 2-3. S AMX som už kedysi jedno obdobie pracoval, na jednom serveri (školskom) kde som bol vlastne aj adminom :).
Hobby/Iné skillz: Venujem aj tvorbe máp do cs KLIK (http://gamebanana.com/members/1279218)(s tím súvisiaca tvorba zvukov, textúr, modelov, spritov) a chvíľu som sa šprtal aj v sony vegas, ale fakt len chvíľku KLIK (http://www.youtube.com/watch?v=CRKhhl8_cSU):D. Ďalej ak sa nájde čas niečo načmáram KLIK (http://matuszdinak.daportfolio.com/gallery/196329), alebo sa učím v html/php (odkaz na web pre istotu nepridám :D).

Tak a aby som vyložil úplne všetky karty na stôl, v jednej nemenovanej lige (snad staci skratka sft) som kedysi dostal ban za WH. Nič som však nikdy nemal, a ban mi bol udelený neprávom, ak si dobre pamätám bol mi udelený za presne 31 minút, od odovzdania dema (Pričom sa v tej lige protesty riešili aj vyše týždňa). A za tento rekordný čas vraj väčšina admin teamu stihla stiahnuť demo, zhliadnuť ho celé (cca 45-50 minút záznamu), a udeliť mi ban. Bolo mi jasné, že to nebude celkom podľa kostolného poriadku, napriek tomu som to skúšal a podával protest asi 3x, kontaktoval som ešte dvoch rôznych adminov/cheathunterov, no ostal som odignorovaný (resp. v jednom prípade mi CHH povedal, že podľa toho dema sa nedá povedať či tam niečo je, a druhý, že sa to bude riešiť no ban dodnes ostal.) Takže ak bude treba, mám (pre istotu) dodnes zachovanú celú mailovú komunikáciu aj demo.

Nakoniec, práva by som chcel na server dust2only, pretože tam som napojený najčastejšie, a občas je to tam teda poriadny "záhul" čo sa cheaterov týka:).

cFc|Lu!z
19-05-13, 20:16
Nejde říct ne, jeden z lepších hráčů na tomto serveru. Rozhodně ano.

Saintpepo
20-05-13, 12:07
Pekna ziadost, mozno by nebolo zle keby si tu dal to demo, potom to editnem.

E: PRO

mirous
20-05-13, 12:53
lynxe potkávám na Gungame. Nikdy s ním nebyl žádnej problém, prostě hraje a je v pohodě. Pravda je, že na dust2 se to podvodníčkama jenom hemží. Nevím jak to máš s hlášením cheaterů, ale pokud hlásíš a pokud pravdivě říkáš, že si si cheaty neměl, tak jsem PRO.

lynx
20-05-13, 14:39
Tu je demo z ktorého som dostal ten ban. (Na začiatku sa to dost seka, mal som dost lagy, wifi... ).
demo (http://www.sendspace.com/file/2imjhg)


konverzácia.
link na zápas, už je nefunkčný, takže nemôžem skopírovať veci ako texty protestov, ich 'časy' a vyjadrenia v komentároch.

Ja:
Zdravím, píšem ohľadom môjho banu (Tento člen je zabanován od admina: F00S), ktorý som dostal dňa 10.7.2012 za pre mňa dosť podivných skutočností. Zápas sa odohral 8.7.2012 proti teamu own2k. Bližšie detaily v linku ( dnes už nefunkčný link ).Napriek tomu, že som demo dodal, a na každý jeden čas, ktorý sa protihráčom zdal podozrivý som podal racionálne a pravdivé vysvetlenie, sa v ďalej v deme nenachádza ani jedna podozrivá situácia. Podozrivé bolo naopak mne, že ban mi bol udelený za 37 minút od podania protestu od protihráča na mňa za cheating. Za tých 37 minút (to už aj celková dlžka zápasu bola dlhšia), si demo vraj stihla pozrieť väčšina CHH teamu. ("Nikdo to přešetřovat nebude ,řešil to poměrně celý CHH team.." "fithit".) Na toto nespravodlivé vyjadrenie a verdikt boli podané ešte 3 protesty, všetky v rámci maximálnej slušnosti a ochoty riešiť a spolupracovať pri unbane. Odmenení sme však boli ako klan len dvoma nezmyselnými protestami a "pre mňa vyhrážkou" (" Poprosím aby ste nepodávali protesty lebo sa to bude riešiť inak.Ja sa na to kuknem ešte raz a keď to bude clear dám unban ak nie nedám takže ešte jeden protest a vyrješim to ručne stručne dúfam že sme sa pochopili.S pozdravom Dfxw"). Odvtedy sa ohľadom môjho unbanu neriešilo úplne nič a preto píšem touto cestou, (email). Za dlhé rokov hrania tejto hry som už zažil veľa, ale toto mi príde ako nejaké spiknutie hráčov s niekoľkými adminmi proti mne. Nechcem tu riešiť svoje urazené ego (ak sa to tak dá nazvať), ale otázku či je možné niečo robiť s touto situáciou a či sa na tejto lige ešté dá dovolať spravodlivosti. Som ochotný a otvorený spolupráci s celým CHH teamom.
PS: Kedže na stránke s detailami zápasu je už nefunkčný link na stiahnutie IE dema, prikladám demo.

Odpoveď:
Omlouvam se ale demo neni v takove kvalite aby se dalo posoudit zda jste byl opravdu clear. Je to trhane nejspise kvuli vasi latency. Tudiz BAN ostava na prislusnou delku.

Ja:
Áno, je to trhané prave kôli latency (moj internet v ten den, jedna velka katastrofa). Na vašu odpoveď vám však musím odpovedať otázkou. Vtedy bolo demo v takej kvalite aby sa dalo posudiť, že nie som clear? (za spomínaných 37 minut od podania protestu?). Demo je stále to isté. Naďalej trvám na tom, že v deme nieje žiadna situácia ani zďaleka podobná wallhacku. (pri každej sa dalo predvídať, kde enemy je, alebo ich bolo jednoducho počuť). Takže z tejto vašej odpovede som vyrozumel, že ban som dostal teda za ping?.
A teda vás naďalej slušne prosím, nájdite si čas a pozrite si to demo celé, poradťe sa. Za deväť rokov ma spoznalo a videlo ma hrať aj osobne hafo ľudí, že ja žiadne cheaty k zábave, a nejakému tomu "dmgu" na cw naozaj nepotrebujem. Ak vám nieje jasná akákoľvek situácia, som k dispozícii na maily, aj na steame. Kedže som nevinný, a v práve, chcem sa len slušne a podľa pravidiel brániť.
Za skorú odpoveď ďakujem,

Odpoveď:
Ja osobne bych ban za todle nedal. Ale neni v me kompetenci udelovat unbany, o kterych nic newim. Doporucuji vam zkopirovat si sve zpravy ktere jste zaslal me a preposlat je hlavnimu ligovimu cheat-hunterovi ser-ikovi. Upozornim ho na tento problem a on s vami danou vec probere.

....a tak som to teda celé preposlal hlavnému ligovému CHH:

Odpoveď:
Ahoj. Pozriem to demo a ozvem sa ti ;)

................................
A tím to celé zhaslo, bez akéhokoľvek riešenia, odpoveďe. Ďalej som to už neriešil, vlastne mi bola celá tá ich liga s takým admin teamom a prístupom ukradnutá, a jednak sa mi nechcelo čakať týžden na odpoveď za každým napísaným mailom.

mirous
20-05-13, 15:21
To je dobrý přístup z jejich strany :D. Je vidět, že jsi slušný člověk, tím spíš jsem PRO.

tyger103
20-05-13, 15:48
Pro.

lynx
23-05-13, 21:39
menší "bump", 4x pro... zatiaľ vďaka za podporu :O), + chcelo by to asi ešte nejaké ďalšie vyjadrenia.

Shamino
23-05-13, 21:55
pro

Ridik :D
24-05-13, 03:15
PRo

Charon35
31-05-13, 11:18
Daj si verejný steam profil.

Divné, že chatlog nič nenašiel ani na IP, ani ID.

Ako tak pozerám, z tých nahlásených dém na teba by si si mohol urobiť moviečko.
[AMXBans] Pro unban jdi na @ www.C-Strike.cz [AMXBans] Tve SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 37162374 ' [AMXBans] Tva IP : ' 85.248.148.29 ' - nejde otvoriť
https://www.shifters.eu/forum/dev/2911.htm - asi ten čo si spomínal
http://tvorbamap.cz/forum/viewthread.php?thread_id=852&pid=7178 - UB

Charon35
05-06-13, 21:17
Človeče, nikde o tebe ani zmienka v chatlogu. Ak začneš znovu hrať, tak mi napíš PM.

Charon35
25-06-13, 18:09
Hmmm, napíš PM ak by si sa tu objavil.