PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina



KolimanCz
20-05-13, 18:03
Dobrý den...jsem trošku víc naštvanej... nějaký admin jménem morabakanasarajbahanan mi dal ban na vlastní žádost a já si žádnou žádost nedal...hrál jsem JailBrak a byl jsem u Ct a dělal jsem na žádost hráčů prohlídku mikrofonů...zrovna jsem byl u tohoto admina a řekl jsem mu, jestli nepromluví do pěti vteřin dám mu ban..Nic, tak jsem ho zabil a on mi dal ban na tři dny, prosím udělejte ss tím něco..Děkuji.

Milk
20-05-13, 18:07
Vydával ses tim pádem za admina, ban je namístě.

KolimanCz
20-05-13, 18:08
toto je vydávání se za admina? Tak to tam napíšu a ne na vlastní přání..

Leryx
20-05-13, 18:11
:) nenenene, ty si říkal, že pokud jsem admin, ať ti dám ban, no tak jsem ti ho tam šoupl. Nemáš vtipkovat. Navíc šlo o to, že jsem nijak nenarušoval hru a dělal jsem přesně co si říkal, a to že nemám mikrofon, není simonova starost. Simon může zabít ct, pokud nějak narušuje hru či ho neposlouchá, což ovšem v tomto případě neplatilo. Doplatil si na svou drzost :)

KolimanCz
20-05-13, 18:13
Ok..moje chyba:D to je druhej ban za moji debilitu:D Sorry Leryxi..počám si ty dři dny a omlouvám se...příště si dám větší pozor:)

Leryx
20-05-13, 18:15
Ano, jde o to, že jsem chtěl, aby sis dával bacha na hubu, nikdy nevíš, kdo ten hráč je :) Samozřejmě ti to změním jen na zákaz k CT, když ses omluvil a že to jsi ty :) Ale bacha na to!

KolimanCz
20-05-13, 18:17
Nemusíš...to by zas bylo obcházení banu ne? Jestli jo tak radši nech bejt...ale jinak dík viď:)

Leryx
20-05-13, 18:17
Dáme to na dnešek a normal ban. Ikarosis mě nasral více, tys zas tak moc neudělal. Konečný verdikt :D

slide
20-05-13, 18:32
Aj na mňa budeš taký dobrý Leryx ? :D

Maly Buu
23-05-13, 04:22
lock