PDA

Zobrazit normální verzi : *eA Komrskej Admin?



*eA Komrskej
08-08-11, 15:58
Zdravim lidi chtěl bych si na tomto portálu zažádat o práva, protože už na Kotelně hraju ňákej ten rok :smart:

Něco o mě?

Jmenuju se Aleš, je mi 16 let chodim celý léta za nick *eA Komrskej asi mě už někteří znáte hraju nejvic na DM csko hraju 4 roky, na steamu půl roku STEAM_0:1:38859194 ICQ:580725470
Na Kotelně hraju vlastně od té doby co máme internet, toť vše... Dík předem za podporu :D

Charon35
08-08-11, 16:01
Na akom portále by si chcel byť hlavne?

Trochu ma mrzí, že máš na fóre prvý príspevok :/

chmod a+x /bin/laden
08-08-11, 16:16
Na DM už delší dobu nechodím, hráče neznám.
Na DM serveru se chat už neloguje, ale podle výpisu z JB chatu, co jsem našel tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?1544-Pr%E1va-na-Jailbreak&p=24623&viewfull=1#post24623)na fóru, a podle hodinového BANu za urážky (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=5735) se jeho vyjadřování moc neslučuje s pozicí administrátora.
Předchozí administrátorské zkušenosti neuvedeny, takže předpokládám, že žádné nejsou.
Otázka pro uchazeče i pro ostatní hráče - je na DM potřeba nový admin? Jak často se tam cheatuje?

EDIT: díky karl0s, beru na vědomí, že i na DM běhají v hojném počtu cheateři. Tady na fórum si choděj vyplakávat oči jen kucíí z knajfu :harhar:

vedouci venny
08-08-11, 16:35
Otázka pro uchazeče i pro ostatní hráče - je na DM potřeba nový admin? Jak často se tam cheatuje?


Ne není potřeba novej admin nikdo ani cheatři mi nestíhají v fraghuntu :DDD xD

Karl0s
08-08-11, 16:36
já ho znám , snad i přes 2 roky tušim z DM, za tu dobu vybouchl snad jednou, jinak si furt drbe koule a nestíhá hrát a já ho fraguju :D
nemam s nim žadnej problem takže pro, i když ta žádost a počet příspěvků mě netěší

edit: ladine , celkem často

edit 2 : má nahráno 504 hodin na dm, takže známej je dost
http://csko.cz/stats/sig.php?player_id=93073&background=random (http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=93073)

ZEUS
08-08-11, 16:45
Chybí mi tu Tvé předchozí "zaměstnání" :)

Charon35
08-08-11, 17:16
Sem - tam som ťa videl a nebol žiadny problém so správaním, ale radšej sa zdržím hlasovania. Zatiaľ :)

kashpi
08-08-11, 17:29
Já sem zatím PROTI, známej možná je, ale zkušeností s "lovením" nemá asi moc

hopik
08-08-11, 19:08
byl bych pro..
znam tě dost, na dm jsi furt, docela ti to občas i střílí :) :D

Pt4444k
08-08-11, 19:28
Tak Komera určitě znám :D Je to jak dobrej hráč, tak i dobrej kámoš. Sice mu jednou ujely nervy a měl z toho BAN, ale snad se z něho poučil. Na DM hraje nejmíň rok a určite mu to střílí. Důkazem je jeho rank, ve kterym je čtvrtej. Hrává i na classic serverech, na kterých skillem taky nezaostavá. A kdysi sem s nim odehrál i par CWček. I když je to na adminech, tak za mě PRO!

bones
08-08-11, 19:57
Som zasadne proti. Ak by si dostal teraz prava, uz by si na forum nepachol. Trochu sa musis zoznamit s komunitou, s mechanikou kotelny a az potom si poziadat o prava. Z DM ta mozno hraci poznaju, ale forum je neoddelitelna cast portalu, do ktorej treba prispievat alebo sa o to aspon trochu zaujimat. Chybaju ti tam skusenosti s adminovanim.

Podla prispevkov na fore dokazeme zistit o cloveku viac ako z hry.

72 Virgins
08-08-11, 20:17
Jsem proti. Já ho znám a je to kvalitní hráč avšak má problém s udržením chladné hlavy + To co napsal bones

hopik
08-08-11, 22:44
ptáku tk ranky jsou spíš o počtu killech, než o skillu :D na to mam zase důkaz ten, že balfas je první a to nehraje ani z poloviny tak dobře jako lidi pod nim :D

Pt4444k
08-08-11, 22:53
Mam vic killů, než Balfas a první nejsem. A ani nechci :D je to o tom, jak jsi tam často.

vedouci venny
08-08-11, 23:26
Mam vic killů, než Balfas a první nejsem. A ani nechci :D je to o tom, jak jsi tam často.

Je to o tom kdo najde lepší místo na kemp aby měl eff pořádnou

Pt4444k
09-08-11, 01:15
Taky mi to občas tak příjde, ale já se snažim kempit co nejmíň a v ranku jsem takovej, jakej jsem.

vedouci venny
09-08-11, 01:47
Každého problém..

hopik
09-08-11, 02:21
prostě je to nějaký jeblý a v ranku jsou TOP ti, co by TOP rank mít neměli :D

foxik
09-08-11, 11:36
V pohode typek len skusenosti asi nie su. Neviem jak to chodi tu ale na vacsine portalov tak ze hlavny admin mu posle par dem a on povie ktore ciste a ktore wh. Tu by sa ten system na 100% hodil gays.

Charon35
09-08-11, 15:50
Som zasadne proti. Ak by si dostal teraz prava, uz by si na forum nepachol. Trochu sa musis zoznamit s komunitou, s mechanikou kotelny a az potom si poziadat o prava. Z DM ta mozno hraci poznaju, ale forum je neoddelitelna cast portalu, do ktorej treba prispievat alebo sa o to aspon trochu zaujimat. Chybaju ti tam skusenosti s adminovanim.

Podla prispevkov na fore dokazeme zistit o cloveku viac ako z hry.

Tak tak. A tá aktivita na fóre, okrem jedného príspevku a to žiadosti, je nulová.
sry bro. NIE

Rada: Popíš dačo rozumné na fóre (nie blbosti odveci v OffTopicoch:D )a skús o mesiac-dva. ;)

MARTiii
09-08-11, 18:13
Furt se tu ohanite aktivitou na foru ale ta muze prijit s pravami.
Kdyz sem zadal ja, mel sem na konte 2-3 prispevky. ;-D

Charon35
10-08-11, 00:04
Furt se tu ohanite aktivitou na foru ale ta muze prijit s pravami.
Kdyz sem zadal ja, mel sem na konte 2-3 prispevky. ;-D
Ale ty si prípad sám o sebe. :D Ty máš na čele vytetované inventárne číslo z Kotelna - Classic. "Since 2008, number 0000001". Keď niekoho nepoznám z hry, tak ho chcem spoznať aspoň z fóra (čo som ho pár krát videl na classe je málo na posúdenie, či by nevybuchol pri prvom strete s blbom :D ).

btw z 543 príspevkov máš minimálne 500 "ZADOST SE ZAMITA" asi:gg:

72 Virgins
10-08-11, 02:05
Mam vic killů, než Balfas a první nejsem. A ani nechci :D je to o tom, jak jsi tam často.

Ne je to jinak je to i podle smrti. Totiž kdyz tě často zabíjejí slabší hráči berou ti body. Takže ve finále i když budete mít stejně kilů a stejně smrtí, stejně můžete mít každej jinej počet bodů. Dám příklad, když zabiju nováčka moc bodů nedostanu když zabiju tebe dostanu jich mraky. Proto když seš nahoře body se sbírají hůř, než když začínáš. Balfas má míň smrtí a to je ten podstatný rozdíl.
Jinak tahle tvoje hypotéza je mylná už jen proto, že ty hraješ dýl než on podle času a stejně je před tebou.

vedouci venny
10-08-11, 02:38
Ono to dopadá vždy tak že z 90% tě zabije někdo low s fun zbraní protože drží a ty hlavy mu prostě padají ani neví jak a když k tomu nemá hlavu tak nikdy nemůžeš být nejlepší :D

apach29
10-08-11, 03:38
Furt se tu ohanite aktivitou na foru ale ta muze prijit s pravami.
Kdyz sem zadal ja, mel sem na konte 2-3 prispevky. ;-D

Ja jsem sice celkem vzato NIKDO, ale myslim, ze jsem te celkem dost podporil. A ne, neni to jen ze znamosti. Jsi v poho clovek a znas "city". Proto jsi mel mou plnou podporu.