PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Jailbreak 1, 2, 3 - PRIJATY



Toy
21-05-13, 15:30
Čaute všichni,
tímhle postem bych si chtěl zažádat o admin práva na servery Jailbreak 1, 2, 3

Myslím si, že v poslední době, se na tyto fun servery začíná pojit spousty nových hráčů, a ti ať už vědomě či nevědomě porušují pravidla málokdo si totiž při prvním připojení na tento server napíše do chatu /menu a přečte si pravidla, tím však nechci říct, že hráči, kteří tento mod hrají delší dobu je neporušují. Zkrátka, na Jailbreaku se daná pravidla porušují vcelku dost často, bugování mapy, nadávky, mačkání CT čudlíků za vězně apod. Podle mě se pomocná ruka na Jailu hodí vždy. Porušování pravidel se mi prostě nelíbí, dost to dokáže ovlivnit chod hry i náladu hráčů, netvrdím, že je třeba hned vše co nejpřisněji banovat, admin má vcelku dost možností jak hráče ‘‘ uklidnit ‘‘ mute, kick, slap, slay.


V poslední době má aktivita nebyla bůhvíjak velká, jsem si toho vědom, to musím prostě uznat sám, měl jsem nějáké zdravotní problémy. Ale teď už je vše více či méně v pořádku, a tak mám v plánu se opět vrátit do starých kolejí a být aktivní jako předtím úrazem. Takže se ani nebudu moc divit, když k tomuhle přihlídnete tak, že je to důvod proč dát proti.

Na serverech se chovám vcelku slušně, někdy i docela vstřícně si myslím. Ale s každým nemůžu vycházet na 100 % dobře a bejt s ním nej kamík žejo :D, každopádně nemám potřebu do někoho jen tak rejpat nebo ho urážet.


Něco málo o mně:
Je mi 19 let, bydlím ve východních čechách, nedaleko Krkonoš ve městě jménem Trutnov. Absolvoval jsem úspěšně 3 letý středoškolský obor – Elektrikář silnoproud (příští rok nastupuju na nádstavbu :D ), vzhledem k tomu, že máme rodinnou firmu věnující se tomuto odvětví, tak se věnuju práci týkající se mého dosaženého vzdělání. Mám vcelku dost koníčků, mezi ty hlavní patří auta, motorky, beatmaking (MPC 500), streetball a v neposlední řadě i Csko.

SID: STEAM_0:0:63258592

Steam nemám až tak dlouho, na nsku mám odehraných hodin nespočetně, csko hraju přibližně od roku 2009 a na Kotelně hraju odhadem 10 až 11 měsíců.
Zkušenosti s AMX nemám prakticky žádné, ale v tomhle bych moc velký problém neviděl, vzhledem k tomu, že mám pár kámošů na pozici admina, za pár dnů bych to plně ovládal si myslím.

Předem díky za přečtení mé žádosti a rovněž za vaše ohlasy, ať už pozitivní nebo negativní.

S pozdravem Jiří

vikernes
21-05-13, 15:32
Jiří je v pohodě sice dlouho nehrál ale v hlavě to má srovnané a ví co a jak dávám PRO

hofy
21-05-13, 15:50
Zpráva od Esa:


Jiriho poznám približne 6 mesiacov a za tú dobu som stihol zistiť že je to fajn týpek ktorý vie čo chce a ku veciam pristupuje zodpovedne. Na jailu je dosť aktívny, vie si tam spraviť poriadok a vychádzať s hráčmi. Určite by si tie práva zaslúžil takže dávam mu moje PRO

Tupelko
21-05-13, 16:23
I když tu teď nebyl (kvůli té nemocnici) tak ti dávám velké pro. Než se to stalo tak tam měl nejvíc nahrano. Chová se slušně a pravidla umí což je velmi profesionální. Jestli tu mám nějaké chyby tak sorry píšu
to z mobilu.

vikernes
21-05-13, 16:45
Od Volumeho:



Od Volumeho

Jiří je fajn kluk, práva by si zasloužil. Před tím úrazem tam byl téměř 24/7. Vždy když jsem přišel, byl tam.. K lidem se chová slušně a každý problém s nima dokáže v klidu vyřešit. Znám ho od té doby co jail hraji, a snad nikdy jsem ho neviděl porušit pravidla. Dávám mu své velké, ale bezvýznamné PRO ! :)

hofy
21-05-13, 16:47
Zpráva od ^Q.:


Jb už nehrám, no je to jediný možný kandidát na post admina na jb. Keď tak pozerám na tie žiadosti, nikto iný z doterajších spešl nemá nato, aby adminoval (okrem jiriho). Jasné pro. Gl.

Leryx
21-05-13, 17:00
Na jirku jsem úplně zapomněl, když jsem říkal, že tam nikoho vhodného nemáme. Omlouvám se. Ano samozřejmě že jsem PRO, v tomto případě to ani jinak nejde.

Milk
21-05-13, 17:42
Určitě PRO, na jb umíš zabavit, vymýšlet stále nové atrakce, a si pro ostatní hrdina.

Toy
21-05-13, 18:55
Až takhle pozitivní ohlasy jsem vůbec nečekal, každopádně díky moc všem za názory zatím :)

E: Milku ? . . hrdina ? :DD

noirbun
21-05-13, 20:14
ja som pre, je to fetak, hrat to vie, je v pohode a hlavne ma v hlave v poriadku

Zoid
21-05-13, 22:12
Ach jo, po tom jaký si udělal ve 3 ráno na zemi ve zbrojce na wardenu bordel se zbraněma ... nevím nevím... :D

Dal bych ti ne, ale mě tu nikdo neposlouchá :D takže ti dám asi ano :D

wosk ^^

Mr.Brown
21-05-13, 22:15
Pro

Ejo
21-05-13, 23:25
Kedze som ta s Tupelkom navrhoval na spešla, tak sa stale drzim svojho pozitivneho nazoru...PRO

vikernes
22-05-13, 15:25
Od Foloweda:



Ahoj sice si na jb nebyl ale mel si k tomu svoje duvody... Jinak si fajn typek. Vymyslis stale nove trtave atrakce a je s tebou sranda. Nic to neovlivni ale ode mě : PRO :)

Toy
23-05-13, 10:24
Tak jo, díky moc za názory a více či méně za podporu, vážím si toho.

Wosku ? :D mám takovej pocit, že ty sis tam taky jednu hodil . . Nebo ne ? :D

Noirbune, ti dám feťáka, tě roztrhnu jak listek do cirkusu :D ty heroine jeden :D

Lallinka
23-05-13, 11:12
Za ten lístek do cirkusu máš ode mě pro :D

E: dobře kecám :D .. myslím si, že to je rozumný člověk, chová se slušně, tak proč ne :)

Toy
23-05-13, 11:40
Dobře :D . . . Ne, diky moc hele :)

Toreto
23-05-13, 15:20
Hodíš sa nato.Pro

Toy
23-05-13, 16:23
Díky Toreto

Zoid
25-05-13, 12:40
Zas si tu budeme půl roku psát o tom jak se na admina hodí, jak to má v hlavě ok a bla bla bla? :D

Kotle dej už mu ty práva :D

Toy
25-05-13, 21:38
dík za důvěru :D ale myslím si, že je to předčasné, zatim se all admini nevyjádřili, se neboj, já si počkám :)

Shinigami
26-05-13, 00:31
Rýchlo zoberte Jiriho a tým je JB uzavretý zas na nejaký čas. Dnes som s ním hral a totálna pohoda. Celú mapu u CT dostával a nevzdal to. Prišiel mi slušný a rozumný, ale mohol si si priznať, že ku koncu si už mal nervy. :tongue:

Toy
26-05-13, 00:37
díky, cením si toho, ale nervy jsem fakt neměl, kdyby jo, tak to vypadá jinak :D ale byl jsem spíš otravenej tou neschopností spoluhráčů, furt dokola ty stejné chyby :D

Hectsssssssss
26-05-13, 10:59
Jiřího znám už dlouho je to v pohodě hráč nikdy jsem sním nemel problémy za mě má PRO

Toy
26-05-13, 11:31
Díky moc ;)

Shamino
26-05-13, 12:26
Pohodový slušný hráč PRO. A má moc seksi kamarádku :D

Tupelko
26-05-13, 16:08
Od Sliza:Pozdě ale přece tady máš mé bezvýznamné PRO :)

kono159
26-05-13, 16:33
bukbuk
uz by si mohol tie prava dostat

Toy
26-05-13, 19:27
bukbuk
uz by si mohol tie prava dostat

No eště to chybí vyjádření pár adminů z Jailu myslím

Milk
27-05-13, 07:52
Úpně všichni se ti tu zřejmě nevyjádří, zatím stačí počkat na charona, pokud se ti bude líbit, tak pak počkáš na kotla.

Toy
27-05-13, 17:47
jo, ok teda, počkám si :)

Johny Pampeliska
28-05-13, 22:16
Vypadá, že už mu neni 11 a docela mu to myslí viď Jiří, nevim jak válčí na jailu s kidama, ikdyž se divim že chce zrovna práva tam, ale za mě jo :o)

Toy
28-05-13, 23:28
Dík, Pampeliško :) hele, upřímně ? Jail mě vcelku baví, když se sejde parta správných lidí tak je to vcelku sranda . . . uvažoval jsem dost o tom, že si zažádám o práva na D2, ale musím uznat sám, že na to v tuhle chvíli prostě ještě nemám, možná třeba za nějákej ten rok bych to zkusil, ale v tuhle chvíli na to nemám zkušenosti, nemá smysl si žádat o práva tam, kde bych se mohl dopouštěť nějákejch failů, to si radši nějákej ten čas počkám, naberu zkušenosti, a pak by to možná přicházelo v úvahu . . V tuhle chvíli bych se plně spokojil s právama na ty JailBreaky :)

Ale jinak si cením tvůj názor, eště jednou dík !

Johny Pampeliska
29-05-13, 12:30
Ale jooo v pohodě, .....když se člověk dostane do admin teamu, už neni pak složitý říct Kotlovi o rozšíření práv, každýmu z nás vyjde vždycky vstříc, takhle to fungovalo i u mě, taky jsem měl práva zezačátku na jeden server :o)

Toy
01-06-13, 12:52
Dobře, dík za info, snad se teda mezi vás dostanu :)

E: Tak mně teďka došlo, že jsem dostal na jednom portálu perma ban, dostal jsem ho na NS, je to cca. 2, 3 roky zpět, v banlistu jsem se už tam nenašel, kdyby něco tak název portálu klidně pošlu PMkou, nebylo to za cheating, dostal jsem to za spawn camp, prostě a jednoduše admin neunesl to, že jsem se na D2 vyspawnoval za Tčka a vždy jsem do dal ze spawnu wipem když se snažil dát rush na mid. Nevím jestli to tu hraje nějákou roli, ale i tak to sem radši píšu.

noirbun
06-06-13, 15:09
uz ho treba zobrat, nervy nema a nevydava zlu energiu

J3ZUsSs*
15-06-13, 13:13
Jak tak čítam tak je to skuseny hráč :) dávam ti moje bezvýznamne Pro :) ..

Volume
15-06-13, 13:20
Tak už mu je dáte ? Zatím tu nebylo žádné proti :)

Zoid
15-06-13, 15:21
Celou dobu jsme čekali na tvoje a volumeho pro... ^^ bez toho jsme ho prostě vzít nemohli ;)

Eust.
15-06-13, 16:49
PRO..Rozumu má hodně, vězně dokáže zabavit. Nejlepší kandidát na JB. :-)

Zoid
15-06-13, 17:52
Jen hatuju to, že sem vůbec můžete psát, neber si to osobně ^^

Despe
15-06-13, 20:28
PRO!:) (Důvodů je hodně)

kono159
15-06-13, 22:28
nechapem co riesite, admini mu napisali pro... kotel si to len musi vsimnut.
moze mu dat 999 ludi pro ale pokial si to kotel nevsimne, tak sa nepohneme ani o nanometer

Johny Pampeliska
18-06-13, 18:43
nechapem co riesite, admini mu napisali pro... kotel si to len musi vsimnut.
moze mu dat 999 ludi pro ale pokial si to kotel nevsimne, tak sa nepohneme ani o nanometer se neboj, on si toho všimne, přehled tu má daleko větší než kdo jinej :o)

kono159
18-06-13, 21:44
se neboj, on si toho všimne, přehled tu má daleko větší než kdo jinej :o)

ahaaa, tak preto ma tolko prispevkov :D

human
19-06-13, 09:13
Par x som s nim zahral gather. V hlave to ma v poriadku. Pre.

Toy
19-06-13, 09:57
Díky Jolo :)

Charon35
24-06-13, 18:24
Tak asi OK.

Zbytočne ešte na teba niečo hladať. Toľko palcov tu dlho nikto nemal. By ma zaspamovali do zeme keby som dal Proti.:vava:

Toy
24-06-13, 18:34
:D . . ok, dík Charone :)

vikernes
24-06-13, 19:48
Hej paráda :)

Toy
01-07-13, 16:04
Žádost prosím lockněte, omlouvám se všem těm, které jsem mojí žádostí obral o čas, rozhodně jsem toto nechtěl, nebylo to plánované, ale každopádně všem díky moc za podporu, cením si toho. Je tu víc nejspíš i vhodnějších kandidátů, takže gl vy ostatní :)

noirbun
01-07-13, 16:06
ty si robíš srandu? Musí si to všimnúť kotel, tak vydrž

Toy
01-07-13, 16:07
Však já vím, tu nejde o čas, nebo o to, že bych se bál , že ty práva nedostanu.

noirbun
01-07-13, 16:10
Takze to uz nechces?

vikernes
01-07-13, 16:13
Proboha neblbni hej ....

Zoid
01-07-13, 16:42
Locknete to at uz sem nepise... nebo si to jeste rozmysli a zrusi zadost, to by byla skoda...

Zoid
01-07-13, 16:50
Asi jsme prisli o jedneho z nejlepsich jb adminu jakeho jsme mohli mit... :cray:

Toy
01-07-13, 17:06
Jednou chci napsat k někomu do žádosti o práva, a na druhej den jsou moje posty fuč, reason OT ? to jsem tam popisoval postup k výrobě Karlovarských knedlíků ? Prostě jsem napsal něco, co bylo k věci prostě, napíšu svůj momentální myšlenkovej pochod jak vidím danou věc a hned delete ? A s takovýmto člověkem bych měl být v nějákem teamu ? Dá ne a za par hodin je jeho názor uplně jiný ? Vím, že 90 % lidí by to kvůli právům klidně překouslo, ale já teda určitě ne. Nechtěl jsem to tu psát, nepotřebuju být za toho co má potřebu rozjíždět furt nějákej hate.

E: vím, že se tu na palečky nehraje ale odkdy OT posty mají 8 likes ?

Toreto
01-07-13, 17:59
Jednou chci napsat k někomu do žádosti o práva, a na druhej den jsou moje posty fuč, reason OT ? to jsem tam popisoval postup k výrobě Karlovarských knedlíků ? Prostě jsem napsal něco, co bylo k věci prostě, napíšu svůj momentální myšlenkovej pochod jak vidím danou věc a hned delete ? A s takovýmto člověkem bych měl být v nějákem teamu ? Dá ne a za par hodin je jeho názor uplně jiný ? Vím, že 90 % lidí by to kvůli právům klidně překouslo, ale já teda určitě ne. Nechtěl jsem to tu psát, nepotřebuju být za toho co má potřebu rozjíždět furt nějákej hate.

E: vím, že se tu na palečky nehraje ale odkdy OT posty mají 8 likes ?
Nedá sa vychádzať s každým.To,že kvoli tomu zrušíš žiadosť je chyba.Len si prečítaj tie reakcie na žiadosť,rozhliadni sa a zistíš,že tu nie je jediný človek,ktorý by ťa v AT nechcel.Neblázni,Jb ťa potrebuje.

Toy
01-07-13, 18:19
Nedá sa vychádzať s každým.To,že kvoli tomu zrušíš žiadosť je chyba.Len si prečítaj tie reakcie na žiadosť,rozhliadni sa a zistíš,že tu nie je jediný človek,ktorý by ťa v AT nechcel.Neblázni,Jb ťa potrebuje.


Toreto, s každým za dobře být nejde, to vím dobře, víš to nejspíš i ty, v podstatě to ví skoro každý, ale mně jde jen o to, že se tu neměří stejným metrem, v jeden den dá velké ne, napišu k žádosti něco v tom smyslu, že Zoid není objektivní, načež druhý den je Zombie pro, a aby toho nebylo málo tak mi smaže moje posty ? Tak co to je za chování ? Kdyby to psal někdo z Jb adminů, tak držím hubu a krok, navíc je to člověk co nemá o JB ani tušení . . Jak jsem psal, Mirušce práva přeju, dokonce i víc než sobě, bez debat, zaslouží si je, ale jen mi vadí to chování některých lidí, ten kdo mě zná, tak ví, že nemám potřebu se v něčem rejpat nebo hledat problémy apod., jen mám rád když jsou věci fér a hlavně ať je to upřímný. Já to všechno vidím, hodně lidí mi ty práva přeje a podporuje mě v tom, ale já se prostě přes faleš nedokážu přenést a dělat, že je vše v pořádku, když pravda je úplně jinde. Vždyť tahle situace je je jednoduchá jak facka, myslím, že 90% lidí snad tuší o co mi tu jde.

Btw: O ty práva stojím, ale rozhodně ne za každou cenu.

Zoid
01-07-13, 18:25
Myslím, že je hovadina končit kvůli někomu, koho na serveru nikdy nepotkáš a na fóru ho možná občas zahlídneš online.

Nikdo tě nenutí se tu s někým bavit, když ti prostě ten dotyčný nesedne, tak si ho nebudeš všímat...

Charon35
01-07-13, 18:50
Môžeš mi napísať do PM o čo vlastne ide?

ZombieBot
01-07-13, 22:28
Môžeš mi napísať do PM o čo vlastne ide?

Vysvětlím - jak jsem tam psal o té mirušce, tak začal menší flame, tak jsem to tam promazal. Všechno, co bylo okolo toho, aby tam nebyl bordel. O to asi jde.

E: Potvrď mě na steamu JiRi.

Flash
01-07-13, 22:52
Nejak presne nevim, o co slo, sice jsem to nejak zbezne cetl ale uz si to primo nevybavuju, kdo byl na ci strane a o cem to vlastne cely bylo ale musim rict, ze jestli mas jeste aspon trochu chut tu adminovat, tak mas moje pro. Ze hry se nezname, JB jde vicemene mimo me ale je videt, ze si clovek s charakterem, tenhle postoj je mi neuveritelne sympatickej... do zadosti sem nikomu nenapsal, jak je rok dlouhej ale tohle me vazne prekvapilo a potesilo zaroven. Takovych lidi, co maji svuj nazor a stojej si za tim, at se stane, co se stane, moc neni, proto by byla skoda te nechat jen tak odejit. Zkus si to jeste rozmyslet. :)

Toy
02-07-13, 15:48
Flashhi, sice se neznáme ani trošku, ale díky moc, tvůj názor si cením.

Ok, vše dořešeno a vysvětleno na steamu, o práva bych měl tedy zájem i nadále, tím však nechci říct to, že si za tím co jsem napsal nestojím, to rozhodně né, spíš naopak . . to konečné dořešení na steamu mě v těch věcích spíš utvrdilo, každopádně já se do toho míchat už nebudu, je to vaše věc, vaše vztahy co máte mezi sebou, jen chci říct, že z toho moc dobrej pocit nemám, pokud práva dostanu tak si budu dělat pouze to co by bylo v mojí kompetenci, když vidím jak to v AT chodí, tím ale nechci říct, že celej AT je uplně na nic, to rozhodně ne, jen mě dost zarazilo chování, ovlivňování a smýšlení některých lidí, myslel jsem, že to chodí alespoň o trošku lépe.

PS : Pokud se tímto u někoho změnil názor na mě tak mi je to vcelku líto, ale už s tím nehnu, dělal jsem to co jsem v danou situaci cítil jako nejvhodnější.

Britny
02-07-13, 16:16
Pro Jirku jsem určitě PRO :)

Toy
02-07-13, 16:32
Děkuju pěkně Britny :)

mirous
02-07-13, 16:50
Asi by byla velká náhoda, kdyby sis při tak velké skupině lidí sednul s každým. Co člověk, to originál. Nemusíš s někým souhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím naděláš. Tak to chodí i v životě. Jsou zde admini - kolegové, se kterýma si rád pokecám a komunikuji s nimi více, pak je tu i pár adminů, se kterýma jsem ještě neměl ani tu příležitost a třeba o jejich názorech si taky myslím své. Ale není zas takový problém někoho vypustit, či ignorovat. Přeci jen, za počítačem to jde lépe, než v životě. Na druhou stranu mám pocit, že pokud jde o něco vážného, tak víceméně celý AT drží při sobě. Za ten půl rok, co tu adminuju, jsem se osobně shledal vůči mé osobě ze strany ostatních adminů spíš s více než kladným přístupem, resp.negativní jsem žádnej nezaznamenal. Nehledě na to, že se spoustou adminů se ani na serveru nepotkáš. Takže jde o to, aby ses mezi námi cítil dobře a jednotlivce, kteří Ti vadí, si myslím, že nebudeš mít problém vyčlenit :).

Charon35
02-07-13, 17:42
Koľko ľudí, toľko chutí. Je nonsens aby si si sadol s každým. Pozri sa len na najbližšiu rodinu a určite nezdielaš názory všetkých.

Tupelko
03-07-13, 11:16
Cggggggggggggggggggggggggggg Jirkaa z Krnova :D

Mr.Brown
03-07-13, 11:17
Gratulace :-)

Zoid
03-07-13, 11:22
Modr1 j1ri... pekne nam to tu ztucnel0 :D cg kamo

Toy
03-07-13, 11:37
Tupelo, dík moc, face2face, dík, pane Hnědý . . podpisy kdyžtak až ve sprchách :D

Tupelko
03-07-13, 11:38
Tupelo, dík moc, face2face, dík, pane Hnědý . . podpisy kdyžtak až ve sprchách :D
Jak dojedeš tak si jeden vezmu :D

hofy
03-07-13, 11:43
Gratuluji ;)