PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ). - PRIJATA



mija.
21-05-13, 16:50
Ahoj,
týmto žiadam (druhy krát) o práva na servery JB 123.
Niečo o mne:
Moje meno je Miroslava, čiže Mirka. O 2 týždne mám 18 rokov, bývam v Bardejove.
Navštevujem Súkromnú strednú odbornú školu (propagačná grafika) v Bardejove.
Aktívne hrám basketbal.
Cs 1.6 hrám viac než rok.
Spesla mám približne polroka skúsenosti mám a pravidla ovladam.
S adminovaním skúsenosť nemám
Hráči ma poznajú pod nickom Miruska.
SteamID: STEAM_0:0:22408237
To všetko ste si mohli prečítať v mojej predošlej žiadosti ... http://csko.cz/forum/showthread.php?13791-Pr%E1va-na-JB-servery-Dust2
Tak to by malo byť asi všetko, ak by ste mali nejaké otázky, rada na nich odpoviem.
Vopred ďakujem za odpovede.

Tupelko
21-05-13, 16:51
Promin, ale jsem proti.Je tu lepší kandidát(můj názor).

Leryx
21-05-13, 17:15
Já se po včerejšku nebudu nijak moc vyjadřovat radši. Omlouvám se, že jsem tě nazýval čarodějnicí, a třikrát jsme tě jakoby upálili, ovšem pro ti nedám :)

because
21-05-13, 18:04
+ vek
+ chatlog vyzera, ze bez nadavok (jednu nadavku som nasiel ale to sa moze stat kazdemu) :D
Ak na teba nenajdu spinu tak mas Pro.

Leryx
21-05-13, 18:41
Jsme ji chtěli několikrát vzít spešla, je poměrně zázrak, že ho ještě má. Navíc si to dost pokazila tím, že na nějakou dobu šla hrát na ehm..game ehm.. sites. Promiň ale já vidím problém v tom, že si úplný opak Luccy, ta byla skvělá JB adminka, ta se s nikým nesrala, a to bylo dobře :)! Ovšem u tebe jsem na pochybách, zda by si byla schopná své kamarády zabanovat.

Slunicko
23-05-13, 07:10
Jo, to s tima kamaradam zastavam taky, hodnekrat se stalo, ze jsem tam prisel, oni tam hazeli svoje kulisarny ale ty si s tim nic nedelala (pritom vse co ct delali bylo proti pravidlum), kdyz jsem ti napsal proc jim alespon neco nereknes, tak si mi odepsala, k cemu, kdyz jsem tu ja, jako admin? Ale ja jsem zrovna prisel, zase na druhou stranu toho s tebou mam nahrano, odvolano a napisano hodne a myslim si ze jsi v pohode ale netusim, jak to je s tema kamosema, takze zatim nejsme proti ;)

Btw, jsem to ja Slunce, kdybys nemela prehled a abys vedela komu odpovidas :)

mija.
23-05-13, 07:17
Ano viem kto si ale ako si dobre pamätám, tak som vtedy prišla ja možno si prišiel kolo pomne ;)

Slunicko
23-05-13, 08:21
To je možné, já už si to tak přesně nepamatuju, teď jb už nehraju, protože neslyšim mluvit Ctčka po updatu a jsem moc línej na to, abych si to opravil, takže asi tak ale řeknu narovinu, že bych tě v admin teamu chtěl, takže jak jsem psal, nejsem proti..

Toreto
23-05-13, 15:19
Spešl má najdlhšie,šancu si podľa mna zaslúži.Rovnako ako tajtrlik(Slunce) som po update s JB prestal,ale s Mirkou toho máme nahrané dosť.Pamatám si ešte,keď bola prvykrát simon :D
Taktiež niesom proti.

mija.
24-05-13, 07:14
To vyzeralo, nič nebolo rozumiet len smiech. :D

kono159
24-05-13, 07:26
Miruske tecie este mlieko po brade, no, to mlieko asi uz nebude, ale mam taky nazor ako Leryx, kamarada by nezabanovala. Takze zatial proti.

mija.
24-05-13, 08:10
Raz nepresuniem Qečka tak robíte z toho velke halo, ale myslím si že adminpráva je už niečo iné, išlo by viac o hru než o kamarátov. Všetky názory beriem. ;)

kono159
24-05-13, 12:08
ale ide o princip, ty si ho mala, ale nepresunula a velku cast hry sa len presmejes

E: a leryx to s tym Qckom nemyslel asi len tak, asi videl aj niekoho ineho, koho si nechala, ale to nech napise on

mija.
24-05-13, 12:34
kedže to je fun mod, mam zakazane aj smiať sa no... on tam nebol...

kono159
24-05-13, 13:07
nikto ti smiech nezakazuje a ak tam nebol, tak neviem, ale moj nazor sa nemeni.

mija.
24-05-13, 13:14
Dobre, píšem že všetky názory beriem. :)

Tupelko
24-05-13, 13:37
Raz nepresuniem Qečka tak robíte z toho velke halo, ale myslím si že adminpráva je už niečo iné, išlo by viac o hru než o kamarátov. Všetky názory beriem. ;)
Jak jsem říkal já jsem to u ní neviděl jen jednou, ale to jen vy mě neposloucháte na poradě..

mija.
24-05-13, 13:47
A kedy ešte?

Tupelko
24-05-13, 13:50
Sama dobře víš :) nepamatuješ si tryky?Prosimtě nepiš raz když ani nevíš , že tam někdo z adminů je..

mija.
24-05-13, 13:54
Raz toto s Q .... a bol si tam ty..

Tupelko
24-05-13, 13:57
Říkám, že raz to nebolo.Exituje nonsteam kde občas chodíme špehovat na jb kdo co dělá.Dál se už vyjadřovat nebudu svůj názor jsem napsal.
E:Nerejpu jen nelžu a říkám, co jsem viděl.Jestli mě nevěříte je mě to jedno.

Ridik :D
24-05-13, 14:01
tupelko nerejpej :D

jsem pro

mija.
24-05-13, 14:15
Diky Ridiku :)

Leryx
24-05-13, 14:43
tupelko nerejpej :D

jsem pro

Toto miluju, když někdo napíše pro, ale vůbec to nezdůvodní. Naučte se admini sakra argumentovat své mínění, jinak je to úplně na hovno. A ještě horší je, když někdo řekne, že je pro, protože jeho kámoš taky. To se tady děje neustále, ale jak říkám, bylo by fajn, mít nějaké argumenty, jinak to nemá žádnou hodnotu. Nepíšu to vůči ridikovi, který stejně na jb nehraje, ale aby si to uvědomili všichni admini.
Už jsme sakra dost velcí na to, abychom měli svůj názor a uměli ho prosadit.

Ridik :D
24-05-13, 15:04
tichucko leryx pokdu bych nemel duvod tak nepisu

kono159
24-05-13, 18:36
tichucko leryx pokdu bych nemel duvod tak nepisu

tak nam ho napis, mna ten dovod zaujma

Leryx
24-05-13, 19:03
tak nam ho napis, mna ten dovod zaujma

(.)(.) *Boobs* That is the reason...

grEy
24-05-13, 19:16
Myslim ze je spravny cas, aby ste prestali pisat sracky. Hlavne Leryx, ten ma zjavne nejaky komplex, kedze ma neustale potrebu si z Mirusky utahovat a honit si ego na servery pred ostatnymi. Je na kazdeho svedomi, ci jej da ano alebo nie.

Leryx
24-05-13, 19:30
Mi to jen připomnělo Hetsika. Vždy se ji na poradě zastával, ale na otázku proč, nikdy nebyla odpověď. Samozřejmě, že si každý může psát co chce, jen mi to prostě připomíná tu situaci. A na každé sračce je trocha pravdy.

Ridik :D
24-05-13, 23:45
chces duvod ? je to jeden s normalnich lidi na jb vic k tomu nepotrebujes vedet

Hectsssssssss
26-05-13, 11:04
Miruška je v pohodě pokaždé co jsem sni hrál tak sní nebyl žádnej problém ale nedám ti ani pro ni proti je tu lepši adept.

grEy
08-06-13, 12:23
Od 3k a Jerry...

Zdravím, jsem rád že jste tam všichni zmínili to že by nedokázala zabanovat kamárada :D
Tim si asi děláte srandu, protože dokonce pár z vaších řad si od Q , Prasete apod. nechalo denně srát na hlavu dokud to za nich někdo nevyřešil, ale to jsem tahat nebudu ..
To že šla na ten G portal, nemá s žádosti nic společneho a nemuže ji to byt přiděleno jako minus .. Každý si snad muže hrát kde chce ..
Stará je dost na to aby měla nějakej rozum, hraje tam už dost dlouho a až na ty zajimavé začátky sem u ní nějaky problem nenašel.
Ted mě všichni mužete hejtovat za to že jsem 4 měsíce nebyl na JB že vím kulové, ale člověku někdy stačí chvilka a poznat člověka i z jiné stránky a máte na něj svuj obraz.
Vzpomente si třeba na mě začínal jsem jako forum trotl, to si snad každý pamatuje pak jsem dostal práva a už jsem se dával celkem dohromady dokud už toho nebylo moc, ale o tom zas někdy jindy.

Dlouho jsem se k žádné žádosti nevyjadřoval, ale to jak v nějakych žádosti dávate PRO uplně jen z principu hrajem CW a jinde kvuli jednomu malemu problemu se poserete a postavite na hlavu v žadným případě NE už mě začíná celkem štvát..

Takže:
+
Věk
Délka hraní na JB
Spešl
No - liferka to csko ani nevypne
Znalost pravidel
-
Občas trošku podrážděna a nervní, ale to se nemužete divit když ju tam každej pindik slapuje ..
Doufám že muj nazor tu má aspon malou hodnotu a jestli s něčím nesouhlasíte klidně mě hodte PMku :)

3k a Jerry

Ejo
09-06-13, 23:33
Ked je Jerry pro tak nemam byt preco proti:) pro:)

Zoid
09-06-13, 23:43
Protože dobře snáší sprosté zprávy a buzeraci na steamu, a taky protože džery vyrůstal ve vinném sklepě, máš pro.

Charon35
10-06-13, 22:10
souhlasím s Jerrym.. (hraju s ním, je dobrej, dávám pro... a ostatní už pak dávají symbolicky pro, ptž to dal jejich kolega a nebo s ním také hrajou. Ani se pak nekoukáte na to, že má teprve jeden příspěvek na foře). Třeba u Britny, tam jste hned narazili na první příspěvek na foře.
A tu zase u Miruš někteří vyberou co se jim hodí aby ty práva nedostala. Někdo v nějakým UB z vás adminů psal (když je plnej server, tak admin nevidí vše). A když je plnej server na JB, tak spešl také neví do detailů o všem. :P
Někteří admini požadují na JB spešla a ona ho má nějakej ten pátek. Spešla dáváte jen lidem, kteří se vyznají na jb :P
S právama jí může naučit kdokoliv. To bych taky nebral jako mínus.

7

Ja sa ešte nevyjadrujem.

noirbun
11-06-13, 06:19
Som tiež pre, spesla ma dlho, to je plus
O tom vylete na gs sa nebudem vyjadrovať, ale je v podstate pravda, ze si môžeš hrať ked chceš
Ale inak je to v pohode človek a to ze nepresúva svojich "kamarátov" som ešte nevidel

dtr
14-06-13, 07:25
FFP status banned na 2 roky za cheating. Myslím, že takhle by správný admin vypadat neměl. A je mi jedno, jestli ten steam už zabanovanej koupila. Proti.

Slunicko
14-06-13, 07:53
Ona uz ma ale novej steam ;)

Aha, tak prej nema? Tak to je muj fail, myslel jsem, ze si uz poridila novej, kazdopadne je to uplne jedno, ja ji znam uz dyl a vim, ze to takhle koupila, kdyz to beret takhle, tak rovnou vemte prava dexterovi, kdyz ma taky perma a vite, ze to on nebyl..

bones
14-06-13, 14:21
JB sice nehram, ale hral som s nu na DM, GG aj knife a co ju poznam aspon odtial, tak nemam vyhrady... chova sa na urovni, chatlog ma cisty bez vulgarnosti a nemyslim, ze by si vylievala teenagerske komplexy na hracoch.. Ak ma uz dlho spesl, hrava tam casto a ma na to, aby sa tam o to starala, tak v tom nevidim sebemensi problem...

ohladom banu na FFP, (ktory neni ani jej) pokial nema prava na strielacich serveroch, tak by som to nejako neriesil.. ziada len na JB a aspon co tak citam, tak na JB by ste potrebovali nejaku pomocnu ruku

edit 29.6.// kedze nie som JB admin len som vyjadril svoj nazor na danu hracku, ako ju vnimam z inych serveroch (snad na to pravo mam) tie negativne/pozitivne hlasy docela nechapem, kedze som nezanechal ziadne pro ani proti, ale haters gonna hate :)

Mr.Brown
14-06-13, 18:09
Znám jí dlouho, snad se nezmění, (jako spešl asi bez výhrady) pro

Volume
15-06-13, 13:12
Dávám bezvýznamné PRO. Aktivitu má, nikdy jsem ji neviděl zneužívat práva spešlice nebo dělat blbosti.

Charon35
24-06-13, 18:39
Ani to celé nečitam. Ani nič nehľadám. Teba tu každý pozná. Tu ide len o každého subjektívny pocit.

Za pokus by to stálo.

OK.

mija.
25-06-13, 07:55
Díky. O:)

Leryx
25-06-13, 16:04
Vidím, že to nemá cenu se do žádostí vyjadřovat, když většina adminů co tam hraje napíše proti, a stejně to dostane. Ten systém žádostí je úplně na hovno, když náborář napíše, že to ani celé nečetl. U Jirky jsme byli všichni pro, a vyřízení trvalo bezmála měsíc... V tomhle se nedá hledat spravedlnost, jen mě mrzí, že se to tady vůbec nezměnilo.

Zoid
25-06-13, 16:11
Leryx asi nemá kamarády, tak ho sere, že musí všechny přesouvat :D

V tomhle zastávám názor greye a v podstatě je to jedniný důvod, který se u proti objevil.

Charon35
25-06-13, 16:39
FFP status banned na 2 roky za cheating. Myslím, že takhle by správný admin vypadat neměl. A je mi jedno, jestli ten steam už zabanovanej koupila. Proti.

Ide len o JB. Hrá tu určite viac hráčov so zabanovaným steamom niekde inde. A to, že je admin neznamená, že ju niekto nemôže natočiť a hodiť na fórum ak sa jej nepozdáva štýl hrania. Admini nemajú imunitu, že si tu môžu cheatovať.

@ divné nálady: Je to baba. Má svoje potreby. Vygooglite si to, alebo opýtajte sa mamky. Niektorí z vás ani nemusia mať ženské telesné pochody a správajú sa ešte horšie. :P

Charon35
28-06-13, 18:04
1. steam má kúpený, to sme riešili ešte pri minulej žiadosti.
2. nadržuje....nie je anjel, ale kto je...nebudem menovať, ale tiež všetkých hráčov na JB nemeriate jedným metrom.
3. či má gule zabanovať kamošov, to sa uvidí potom
4. hrala inde? To je zakázané? Pozrite sa na iné žiadosti, kreténi čo tu robili bordel, exoti čo majú zacheatovaný steam, ale tu zrazu vadí, že hrala inde...
5. Tu ide skôr o váš postoj k nej ako osobe, nie ako normálnemu žiadateľovi. Takže kto chce, dôvod na áno/nie si pri nej každý nájde.

= preto som sa rozhodol, dať jej šancu. Dostali ste ju aj vy a väčšina z vás nebola tiež trhák n1 medzi žiadateľmi. Grey to tu celkom vysvetlil.

P.S. zoberte si takú Lalinku. Mala tu nick .... teraz si nespomeniem aký, všetci ju totálne zp***ovali v žiadosti. Zmenila si nick, nevyjdrovala sa nikde a zrazu nikomu nevadila, dostala práva..... zaujímavé, že?! A teraz je tu s nami už asi rok a všetko v pohode, dokonca bola s nami na zraze (pričom vy ste si našli hneď 100 dôvodov prečo neísť)... Takže nech sa každý chytí za gule a zamyslí sa...

BTW ide LEN o JB. Keby išlo o strielacie bol by som proti, ale JB pozná dobre.

Charon35
28-06-13, 18:51
Keď vám vadí ten zabanovaný steam. Nech sa lúbi:
Ide o tohto: http://www.undzwei.eu/?option=player&id_player=123501309 - muž 19 rokov
http://www.playzone.cz/user/146482/view/gameid - muž 19 rokov.
Jeho iné SID z PZ http://www.playzone.cz/user/146482/view/gameid
http://forfairplay.com/STEAM_0:0:35272326 - banned
Poslední přístup: 27.02.2012

Od neho ho má. Keďže sa jedná o JB, môže to byť jedno. Aj iný tu majú banned steam a to vám nevadí.

Dexter.Morgan
29-06-13, 03:25
Rozhodně bych jí dal tu šanci.Přece jenom tam už nějaký ten pátek hraje a ví co a jak.Jestli se nemýlím, tak má ze všech nejdýl spešla...

grEy
29-06-13, 15:12
Nebudem sa rozpisovat o tom, kto vsetko z vas, co tu pisete je uplne mimo. Je vas urcite viac ako polovica.

Ten, kto si mysli, ze adminovi s povahou ako ma Miruska (naladovy typ) prava do ruky nepatria je mimo. Minimalne ja a Lucca sme v tomto rovnaky a dokazeme sa rychlo nastvat pre hlupost, co ale neznamena, ze nedokazeme situaciu vyriesit korektne.

ZombieBot
30-06-13, 19:44
Fajn, jsem pro.

mirous
01-07-13, 10:50
Nedávno někdo v nějaké žádosti psal, že by se admini neměli vyjadřovat k žádostem na serverech, na které nemají práva / nebo na nich nehrají, neb jen v případě, že hráče znají. S tím naprosto souhlasím.

Tudíž se nevyjadřuji k JB, ale k Mirušce jakožto hráčce, kterou občas vídám na GG. Rozhodně s ní nikdy na serveru nebyl žádnej problém a patří k lidem, kteří do chatu napíší i něco normálního. Nepíšu tedy PRO ani PROTI, jelikož se mě JB netýká, ale určitě by mě nevadilo jí mí v AT.

Britny
01-07-13, 11:43
Já jsem také PRO Vždy když jsem s ní hrála, tak to tam uměla srovnat a spešla nezneužívá. Teď by akorát dostala úplné práva, aby mohla banovat, což by bylo fajn :)

mija.
01-07-13, 11:46
Díky. (:

Toreto
12-07-13, 16:39
cg miri

mija.
12-07-13, 18:34
Diky Torí. (: