PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UnBan - kotel



BlueD
21-05-13, 20:33
Zdravím , rád bych požádal o unban z důvodu "náhodného" hacku . Přejdu k vysvětlení - Asi víte že je nový update na steamu (CS1.6) sním jsem však nebyl spokojen byli tam různé chyby , nemohl jsem např. hrát na JailBreaku a tak pod. tak hledal jsem možnosti jak navrátit na zpět update . Našel jsem tu možnost a hned jsem to dal na zpět . Měl jsem chuť si opět zahrát na HNS (Hide N Seek) . Připojil jsem se a po pár sekundách jsem měl BAN z důvodu Trawka Hack. Absolutně jsem netušil za co . Pak jsem otevřel konzoli a byl tam Trawka Hack :fyou: . Tento BAN mám jen u vás za Trawka Hack . Doufám že to pochopíte .
Z toho liknu jsem to stahoval : http://adf.ly/PLeMJ

Výpis z konzole :
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 60247)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: ' Trawka Hack(5)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): BlueD?!
[AMXBANS] Tvuj nick: BlueD
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:49778372
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:49778372
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 164.215.124.254
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 164.215.124.254
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [ANTICHEAT]
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide & Seek (hns_play4fun)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

Zoyer
30-05-13, 00:27
Asi tak :

Trawka hack je cheat, ktery se spousti pred spustenim cs. Je to samostatne exe, takze bys musel vedet, zes neco zapinal navic. Zatim se nestalo, ze by se anticheat spletl a ani pro to nema duvod. Detekuje jen funkcni promenne, ktere jsou aktivni jen pri zapnutem hacku.

E: Poslední aktivita 23-05-13 08:54 - vidím, že o UB asi nemáš zájem.

Kotel
30-05-13, 09:24
Stahnu a zjistim, jestli tam je opravdu ten hack.

Kotel
05-06-13, 19:48
Stejný patch už tu někdo měl a taky mu to hlásilo trawka hack, ale proč to nehlásí mě nechápu. V těch knihovnách žádný hack není.

kashpi
05-06-13, 20:35
no asi tam není, ale oni ho tam dodávají :)

Kotel
06-06-13, 16:18
Musel bych to sledovat třeba z teamvieweru, že opravdu nespouští žádný hack navíc.

Krispo
09-06-13, 14:23
Tak tady je asi dořešeno, poslední aktivita uživatele BlueD 23-05-13 08:54..