PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na JailBreake (1,2,3)



''Rumcajs''
21-05-13, 20:45
Zdravím vás,

V tomto tágu se pokusím o práva na JailBreake (1,2,3)... Takže se do toho pustíme.
Mé jméno na Counter-strike je Ten, co mu rikaji ''Rumcajs'' ip: STEAM_0:1:51397959 je mi 13 (tohle mé vyhlídky hodně zhorší :/)
Všechny 3 podmínky splňuju, mám originální hru CS 1.6, hraju na tomto portálu již 1 rok, cheatera poznat není žádný problém

Proč vybrat zrovna mě?

Jsem u NĚKTERÝCH hráčů oblíbený- jako admin proti mím návrhům nebudou mít žádné námitky

Skušenost s adminováním- Již dlouho (nejdéle) hraji na JB 3 a sledováním práce adminů jsem také něco pochitil

Simonovaní není problém- simonování mám tzv. na háku, ale i ten FK si dokážu přiznat a dám zasloužené VD

Vulgarita- vulgarita u dnešních "dětí" je neuvěřitelná, proto bych tomu chtěl udělat přítrž :)

No MIC, MFK a nedání HVD, neohlašování módu atd.- toto je také velmi závažný problém u hráčů, kteří se dostanou k CT, a pak dělají bordel

Bugování- bugování je věc, kterou hráči velmi často využívají; třeba jail_minikule_v1, tam začne kolo, a už se v horním patře lidi cpou sami na sebe aby se bugly do zbrojnice ... Hrůza

Za všechny názory dopředu děkuji, a prozatím nashle a držte mi palce :)

Tupelko
21-05-13, 20:52
Proti.
E:Steam si koupil kvůli právům. csko.cz/forum/showthread.php?17062-Steam-Voicecc
E:Jak má někdo problém stím , že jsem napsal větu nahoře tak se omlouvám.

Leryx
21-05-13, 20:52
Lock :D

because
21-05-13, 20:53
je mi 13 (tohle mé vyhlídky hodně zhorší :/)


vulgarita u dnešních "dětí" je neuvěřitelná, proto bych tomu chtěl udělat přítrž :)

Aj ty si dieta ak sa nemylim

Chatlog prazdny, podla neho si sa ani raz k nam nepripojil.
Vek nizky. Proti..

''Rumcajs''
21-05-13, 21:03
Děkuji, a máte pravdu, koupil sem si ho kvůli právům, a respektuji vás, děkuji a nashle

human
21-05-13, 21:05
V com je problem, ze si ho kupil kvoli pravam?

Leryx
22-05-13, 15:45
Problém vůbec není v tom, jak dlouho máš steam. To je poměrně zanedbatelné. Tady jde o to, že u nás nehraješ. O to, že ta žádost je ubohá. O to, že ti je 13 a o to, že to vypadá, jako bys neměl ani ponětí o čem mluvíš. O to tady jde.

human
22-05-13, 15:47
Ak tymto reagujes na mna, tak ja vobec nereagujem na jeho ziadost ani na neho ale nechapem, co tu ludom vadi na tom, ze si kupil steam prave kvoli pravam. Pride mi to nezmyselne.


Problém vůbec není v tom, jak dlouho máš steam. To je poměrně zanedbatelné. Tady jde o to, že u nás nehraješ. O to, že ta žádost je ubohá. O to, že ti je 13 a o to, že to vypadá, jako bys neměl ani ponětí o čem mluvíš. O to tady jde.

Leryx
22-05-13, 15:50
Nene, já se taky jen přidávám k tomu, aby si tady pan Rumcajs uvědomil, že ho nechceme vzít z důvodu jiného, než že má steam krátce, a chtěl jsem mu vypsat důvody, aby pochopil o co konkrétně jde.

''Rumcajs''
22-05-13, 17:23
Ale to na steam, já sem do teď hrál přes Valve od csko.cz :)

''Rumcajs''
22-05-13, 17:26
Ok, já adminy respektuju, děkuji všem za váš názor, a omlouvám se za to, že sem vás obral o čas... Nashle

Ridik :D
23-05-13, 11:48
stim steamem sis to totalne posral :D

Charon35
25-05-13, 10:29
Ak tymto reagujes na mna, tak ja vobec nereagujem na jeho ziadost ani na neho ale nechapem, co tu ludom vadi na tom, ze si kupil steam prave kvoli pravam. Pride mi to nezmyselne.

Chatlog sa mazal, preto nič nemáte ...asi.
Steam dokazuje pár vecí, hlavne pri nábore. Samozrejme ich sem nevypíšem.

Skús inokedy. Píšeš lepšie ako niektorí o 10 rokov starší od teba.