PDA

Zobrazit normální verzi : Un Ban



rudo3
08-08-11, 22:45
Nick: [R]ambo [P]arka
IP: 85.216.251.59

Dostal som ban za WH ale chcem vas Poprosit aby ste mi dali Un ban lebo to hral moj Brat ja viem ze je debil ze dostal na Naj servery Ban :( . Mal som tu aj VIP stale som Hraval na Zombie a dost mi to Chyba . Prosim vas abi ste mi dali Un ban. Zase si budem kupovat VIP :P a hrat ako Pretym. Tu je aj moj Skype :rudo44441 keby ste mi nechceli uverit to s Bratom :) A ja vam Slubujem ze ked mi date Un ban tak Moj brat si tu Uz nezahra :P . Vopred dakuje :)

vedouci venny
08-08-11, 22:49
Sliby nejsou všechno jak ti asi dojde unban nebude tvůj brácha je borec že cheatuje za tebe :)

rudo3
08-08-11, 22:55
Ne on uz nebude Hrat ja som mu to uz Riadne vysvetlil :) Ja uz len cem ten Un ban :( Lebo nemam ani gde hrat :(

Fro
08-08-11, 23:12
Poviem ti to za ostatných.

Táto historka je už ochodená. Viac by zožrali keby si povedal, že hral pes. Kúp si STEAM a napojíš sa. A vieš nie je to preto, že by ti ten unban ani nehceli dať, ale keby dali tebe tak tu zajtra príde 1 000 000 kidov a budú hovoriť to isté. A hneď by sa stažovali, že tebe UNBAN dali a im nechcú. Tak asi tak.

bones
08-08-11, 23:19
A ja vam Slubujem ze ked mi date Un ban tak Moj brat si tu Uz nezahra

My ani ten unban nemusime davat a tvoj brat si tu aj tak nezahra, cize je to pre nas win-win.

rudo3
08-08-11, 23:45
Bozee ale ja zato nemozem ze moj brat tu hral jak debil s WH mg ja teraz ani nemam gde hrat dpc ked nie na Kotelny :( Jak cete jeb** nato.............

vedouci venny
09-08-11, 00:06
Pravda je že přežijí jen nejsilnější ale taky platí nějaká pravidla a někdo bez skillu s wh s ohranou historkou.. Kdyby si řekl že si byl zhoubovanej a hrál to mrtvej děda by bylo jiné..