PDA

Zobrazit normální verzi : Ovečky



Jimmyhumunukunapa
22-05-13, 21:23
Už delší dobu mě strašně rozčilujou lidi, kteří nemaj vlastní názor a jsou prostě celkově vadní a snadno ovlivnitelní. Jako příklad si dáme smajlíky ";)". Kurevsky se to rozšířilo v posledních letech, lidé to píšou je fejsbůku, twitru, foru.. a kdekoliv jinde. Na tom není nic špatnýho, ale častokrát to píšou tam, kde se to prostě nehodí a smajlik ztrácí pointu. A teď, proč to lidé píšou? Protože jsou tupé ovečky a chcou vypadat kůl na fejsíčku a podobnejch hovadinách. Je to stejné, jako se slovem "swag", taky se to rozmohlo na FB a začal to každý neustále používat, aby šel s modou a neodlišoval se od ostatních. Mohl bych dát klidně i názorné ukázky z tohodle fora, ale tenhle topic není o hádkách.

Jaký názor na to máte vy? Taky vám to leze na nervy, nebo jste jen "ovečky", které to používají/píšou jak se nemá? Nebo máte sudy na hlavě?

AlternativníPravda
22-05-13, 21:27
Tento článek má swáž. Souhlasím s tebou, že se někteří ( většina, ano občas i já) chováme jak stádo/ovečky. Někdy je to ale lepší, než mít vlastní názor.

Jimmyhumunukunapa
22-05-13, 21:27
psal jsem si mezitim s par lidma, sledoval shoutbox, poslouchal hudbu a jedl. A bylo to presne 35 minut, tak klidek zly chlapce.

Jimmyhumunukunapa
22-05-13, 21:31
Jo, nekdy se sice vyhnes konfliktu, ale chovat se jako ostatni.. jen proto, ze je to kůl mi prijde na hlavu. Kazdopadne, delej jak myslis.

J3ZUsSs*
22-05-13, 21:32
Presne tak nemám rád ludí čo nemajú vlastný názor a žiju názorom druhých. Sú to ovce ktoré sa krmia rečami ostatných.

AlternativníPravda
22-05-13, 21:37
Jo, nekdy se sice vyhnes konfliktu, ale chovat se jako ostatni.. jen proto, ze je to kůl mi prijde na hlavu. Kazdopadne, delej jak myslis.
Asi si mě špatně pochopil. Mám stejný názor většinou protože lepší názor už mít nejde nebo, jak píšeš, se chci vyhnout konfliktu, ale abych byl kůl o to mi nikdy nepůjde. Mám svůj stajl a ten je nej.

Giussepe
22-05-13, 21:44
SWAG ;))



no ok, teď vážně. Dnešní doba je hnus. Mě tito lidé přijdou prostě k smíchu. Jak říkáš nemají svůj vlastní názor a jen aby zapadli mezi další pochybné existence a aby vypadali kůl, tak prostě nosí rovné kšilty, kalhoty ke kolenům apod. SWAG... Co to je? už párkrát jsem se na to lidí ptal a nikdo mi nebyl schopný odpovědět. Hlavně, že to používají v každé třetí větě. Ale to není jen otázka sociálních sítí.
Teď začíná léto a já nemůžu z těch super mega cool lidí jak nosí ty brejle z 90. nebo 80. let. nvm. Jim nevadí, že v tom vypadají jako idioti, hlavně že zapadnou mezi další kůl lidi, který mají stejně pěkný brejličky. Stejně tak ty ulízaný patky. to je na ránu. Ale to prostě teď frčí a jsi in.
No, chtěl jsem se rozepsat trochu víc, ale už nevim jak mam zformulovat myšlenky, takže to zakončím asi tím, že byť mám třeba hnusnej xicht, odstaty uši a nejsem idol dívčích srdcí, jsem za to furt radši než byt taková vyplachnutá hlava.

AlternativníPravda
22-05-13, 22:02
Je to nejaka zkratka kde posledni pismenko znamena gay

Lynviy
22-05-13, 22:06
Můžete si vybrat mezi pár významy.. "Sex Weed Alcohol Girls", "Secretly We Are Gays", "She Wants A Gentleman", ale nejčastěji se to používá jako "máš styl", "seš kůl" a tak.

K tématu... záleží jak se na to díváš, buď hold někomu lezou do zadku a nebo jak bylo zmíněno výše, lidé můžou mít společný názor, ať už proto, že není lepší nebo nechtějí mít konflikt.

Na smajlíky sral pes, ať si je píše kdo chce kam chce, mě to nijak neovlivní, to už ke dnešku patří, sám je někdy užívám, ale ne 100x v každé větě.

vedouci venny
22-05-13, 23:29
so cool ovce jsou potreba to by pak tady nebyla takova sranda a na to aby si neco zmenil nemas dostatecny swagaz lebo deti v dnesni dobe nikdo nemlati a to taky neni dost swagazove takze tak

Flash
22-05-13, 23:31
ja mam na hlave ten sud takze tak

vedouci venny
22-05-13, 23:32
uplne OT ban

Flash
22-05-13, 23:33
ok, pisem si admin venny

vedouci venny
22-05-13, 23:34
A pak budem spravna ovca a postnu svoji tucnou fotku♥ a budem hejtovat a psat jako admin ze jaky jsou vsichni kokoti lebo so cool

Flash
22-05-13, 23:36
daj sa na workout a pak postni fotku, do ty doby nikoho picovat nesmis lebo ban

vedouci venny
22-05-13, 23:38
dajaky online hera ovce vyhejtujem nejakeho random nuba pak zalozim nejake tema a bude to super pak si pozadam o prava a budem modry pic0b ako je letadlo nakonec az zjistim jak jsem super si zalozim vlastni portal protozoe nejsem ovce a taky pisem bo bo to je cool stejne me pak vsichni dojedou zabit protoze vsichni delaji box a maji 90kg cisteho svalu :)))))

Slunicko
23-05-13, 06:59
Ye, je to dobrej thread, pro uvedomeni a pro zjisteni toho, proc to vlastne delas.
Ja napr. nedelam nic ale fakt nic kvuli nekomu (okrem rodicu, protoze k tem mam proste respekt i kdyz je nejak zrovna poslouchat nemusim a driv jsem to ani nedelal ale ted jsem do toho dorostl a proste to jsou jedny z nejdulezitejsich osob tu, takze se to da asi pochopit).
Se swagem nemam nic spolecnyho, popravde ani nevim co to je, jen to, ze tu chodi pak 40ti kilovi kluci po meste, na hlave maj okruky, v botach rybu, zeleno ruzovy kalhoty a 15ti barevny tricko, jestli jsem to pochopil, tak to je swag a ne dekuju, nechci.
Smajlik mi prijde jako spatnej priklad pro vysvetleni t/ho, co myslis protoze kazdej to mame v hlave jinak, takze nekomu treba prijde veprostred vety neco vtipneho, tak tam hodi :D ty to pak ctes a cumis proc se tomu smeje? Vzdyt je to pitchovina.
Mozna nekdy napisu neco, co jsem videl a prislo mi to hrozne vycoolovany ale ne kvuli tomu, ze bych nekoho poslouchhal a chtel bejt jako on, kazdej jsme jedinecnej, kdyz se narodime ale malo lidi takhle umre (to je jedna z veci, kterou uz jsem nekde videl ale je to pravdivej citat, takze na zaver je to asi tak, ze mam stejnej nazor jako ty.
Pro aviatika, tenhle post jsem psal presne 7 minut a na mobilu, jsem vetsi frajer jak on?!

AlternativníPravda
23-05-13, 07:01
http://www.q3.cz/images/5250360dff1d41c876970001.jpg (http://www.q3.cz/view.php?filename=5250360dff1d41c876970001.jpg)