PDA

Zobrazit normální verzi : Mapy na CtF



Eidam
22-05-13, 23:17
Na ctf je málo map a už mi přijdou ohraný.
Navrhuju přidat de_survivor, de_airstrip, de_vertigo, de_storm .. přidal bych alespoň jednu z nich (mě se nejvíc líbí survivor).

Acid
26-05-13, 00:35
Survivor by nebylo od věci zkusit. Já jsem přemýšlel o italy, ale nevím, jestli je úplně vhodná...

Eidam
26-05-13, 23:03
o italy jsem taky přemýšlel ale tam by byl problém 1. s CT vlajkou, není kam dát
2. T by neustále kempili v okně na spawnu

a kdyby to bylo podle mě survivor bych 100% přidal :D vertigo a storm by taky podle mě šlo, na airstrip sem změnil názor, tam je problém, že u T není místo na vlajku.. ale survivor by tam dát mohli :D

Acid
27-05-13, 07:20
No tak ten camp bude vždycky prostě. Myslim, že to nebude o moc horší, než u mapy office.
Ct vlajku bych dal jakoby do tý levý uličky, jak vycházíš z ct spawnu. Dal bych jí za tu zeď, aby to prostě nebylo na dosah z toho okna.

NarutoO
12-11-13, 01:19
Survivor by nebylo od věci zkusit. Já jsem přemýšlel o italy, ale nevím, jestli je úplně vhodná...
Survivor byl a byl zrušený.
~NtO~

RTG
30-01-14, 19:40
navrhuji přidat (pokud tam není, nevšiml jsem si) mapu de_dust4ever2, na CTF velice dobrá
http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/62942/de_dust4ever2.html
pokud by byl zájem, povím vám, kam umístit vlajky (hrál jsem tu mapu na jednom serveru a bylo to výborné)