PDA

Zobrazit normální verzi : unban na nick louskacek - Lucca



slePIC
23-05-13, 10:01
Luciko :D koukni na hltv - nauc se lepe rozpoznavat AB ... jsi beztak nesla ani do spectu ... PS: clovek si zmeni nick a hned takove problemy :D

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Luciko
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1790945446'
[AMXBANS] Tvoje IP: '147.229.212.242'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

EDIT: jaaaaj to je Luccy :D :D :D

EDIT: :D :D :D :D jaaaaaj vždyť už víš, že jses švihla ...

EDIT: sry to byl bot BAF :P - to tu mate dobře ocheckované

Zoyer
23-05-13, 11:04
pockej na banujiciho admina a neapamuj

kashpi
23-05-13, 11:17
9:55 si dostal ban od Luccy za AB
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=67864

10:47 si jen tak náhodou obešel ban
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=67866

tady se není ani o čem bavit. Místo toho aby si přišel požádat o unban, tak si obcházel ban...

baf
23-05-13, 11:17
njn za blbost se plati

slePIC
23-05-13, 12:52
Ano, dostal jsem ban a hned jsem tady dal žádost na unban - stačí se kouknout na čas prvního postu. Ban jsem neobcházel - bydlím na koleji a notes spolubydly je registrovaný jako jiný uživatel, vzhledem k serveru - jiné PC, jiné IP, jiná MAC, jiný NICK, čili ban třetí osobě - ne mě... nevěděl jsem, že nonsteam má stejné ID :D. Navíc to bylo o hodinu později bez reakce ze strany Luccy, která se půl hodiny předtím odpojila ze serveru a ani nezkontrolovala reakce za její udělené tresty :/ . PS: Nikdy jsem nepoužil jediný hack, stačí se zeptat kohokoli z deathmatche, nebo z DM FFA only HS - hraju pořád stejně, projděte si HLTV, nebo co já vím... musel jsem pak valit na zkoušku, při CS si člověk dobře zarelaxuje :D a ten BAN mě celkem irituje, kvůli toho, že mi ho dala Luccy bez jakéhokoli upozornění a ještě chybně. Takže tady k tomu se nevyjadřujte - já chci vědět od L. kde byla chyba, která vedla k banu ;-). (stejně si myslím, že jses ani nepodívala :D)


===============================
Jinak jsem spokojený s tím, že tady ten "anticheat" funguje tak dobře, proto permu nechci :D - člověk si tady dobře zahraje... jinak bych se tak nepral.

baf
23-05-13, 12:57
Ona te varovat opravdu nemusi vedel si ze si dostal stejne si sel znova na server.

because
23-05-13, 12:58
Dalsi hrac co si mysli, ze ked si admin mysli ze ma hack tak mame ho ,,upozornit,,.

slePIC
23-05-13, 13:04
Nemusí upozorňovat? Aha - to jsem nevěděl, první BAN ... tak to beru zpět ;-) .

Ridik :D
23-05-13, 13:06
to je to same jako by jsi mel doma 5 pc a kdyz dostanes ban na jednom tak prostep jdu na dalsi zadnej ban 3osobe to neni

tebe admin nemusi upozornovat ty nemas vubec co zapinat

slePIC
23-05-13, 13:09
Dobře, dobře - už chápu, říkám, že s BANama nemám zkušenosti... nevěděl jsem, jak to funguje.

Střelte mi tam třeba BAN na den, nebo několik za to druhe PC - ať to pak třeba tady nezkoušejí prckové jestli si to četli. Uznávám, mohlo mě to napadnout (a taky mě to riziko napadlo - přiznávám :D) a při tomhle množstí tu nějaké principy musí být... Ale ten AB BAN - fuj fuj :)

PS: Asi bych měl upozornit i třetího bydlu, že teď na kotelnu nemá lozit - předpokládám, že má IP následující hned po mě...

Flash
23-05-13, 13:20
Valite tu do nej bezduvodne... zdrzte se komentaru, diky. Na serveru sem ve chvili, kdy dostal ban, byl, a rozhodne mi neprislo, ze by neco mel. Tohle se zatim neda pocitat jako obchazeni banu... sice sel hrat i kdyz ho dostal ale jestli bude cistej, tak se mu ani nedivim. Navic me osobne taky prislo, ze Lucca celou dobu hrala, protoze ji skore nabihalo a najednou dostal ban. Nekdo to tam psal i v chatu, ze nespectovala, na to sem sice odpovedel, at nepise, kdyz nevi, jaky sou moznosti invisible specu ale stejne sem si nebyl moc jistej, ze na nej fakt koukala.

tl;dr pockejte na demo a nevyjadrujte se... imo by ste se na jeho miste nezachovali jinak, kdyby to bylo bezduvodne... pokud bude mit Lucca pravdu, tak si tu do nej rejpejte, do ty doby na to nemate pravo

kashpi
23-05-13, 13:24
ok, možná ti uvěřím...tady je demo ještě sem ho neviděl
http://csko.cz/hltv/27020/27020-1305230944-de_dust2.zip

btw. já furt proč mi je ta IP tak povědomá. Na jakých seš kolejích? Listovky? Purkyně? Palačák? nebo jiné?

slePIC
23-05-13, 13:27
Palec :D :D
Na čem jsi byl?

mirous
23-05-13, 13:31
Flashh: no nevím, zase se tak moc ze strany kolegů nestalo. Reagovali s ohledem na to, že slePic chtěl upozornění před banem a tak to opravdu nefunguje. Stejný upozornění chtěl nedávno jiný hráč, než dostal ban za WH. Že by byl vinej, tu zatím nikdo nepsal. Tvoje reakce mi příjde jen trochu přehnaná, proto reaguji. Neber to špatně.

human
23-05-13, 13:33
Podla mna tam AB je

E: Aj ked nie som si uplne isty. Niektore momenty ti mal skakat cros aj inde a neskakal.

slePIC
23-05-13, 13:43
Koukni i na moje jiné matche... ovšem pod nickem slePIC - louskáčka mám teprve od včerejška myslím;-) a jestli nemáte možnost nějak projít databázi a zjistit, kdy jsem tam hrál -> najít demo kde hraju, tak to pohledám klidně já a pak postnu - teď musím pryč... (nebo se můžem domluvit na nějakém čase, můžete mě skouknout realtime a co se vám nebude zdát pak můžu na požádání předvést ;-) :D)

EDIT: aha, tak ten čas jde jednoduše najít přes chatlog ...

kashpi
23-05-13, 13:46
Palec :D :D
Na čem jsi byl?
já na koleji nejsem, dojížím do školy ale chodím vedle na FEKT :)

Flash
23-05-13, 13:49
Podla mna tam AB je

Tak to teda nevim kde... je to hltv demo, na tom za prvy nic nedokazes a za druhy strili po jedny a dava hlavy. Prijde mi, ze mu to lita dost normalne a kdyz se s nekym fakt strili, tak je videt, ze to aimi rukou, aspon na tomhle hltv. Kazdopadne i kdyby, tak se podle hltv AB nebanuje, Lucca musi dodat demo a podle toho, co sem ingame a ted videl, to bude unban.

@mirous... nic extra se nestalo, jen je to ocividne rozumnej clovek a tak mu to staci snad rict jednou a ne se o nej zbytecne otirat, navic kdyz je dost pravdepodobny, ze je nevinnej a ban nikdy predtim nedostal .)

E: v klidu :) taky sem to nedavno vyfailoval... ted sem jen rek svuj nazor .)

human
23-05-13, 13:51
Tak to teda nevim kde..

Preto som ten prispevok znova editol. Hltv som si pozrel este raz.

slePIC
23-05-13, 13:54
Podla mna tam AB je

E: Aj ked nie som si uplne isty. Niektore momenty ti mal skakat cros aj inde a neskakal.

stačí dobře chodit a stahovat myš a pak skáče jenom tam kam potřebuješ... nic nového

human
23-05-13, 13:56
Myslel som, ze keby to bol AB, tak by ti to malo skakat. Sry napisal som to trocha nepresne.


stačí dobře chodit a stahovat myš a pak skáče jenom tam kam potřebuješ... nic nového

slePIC
23-05-13, 14:04
kashpi: Který ročník?

mirous
23-05-13, 14:11
Flashh: jj, v pohodě, když se podíváš, tak baf a because to psali ve stejnou dobu, takže to tak asi nemělo být, že by do něho ryli oba. Prostě jen blbá náhoda :)

kashpi
23-05-13, 15:06
kashpi: Který ročník?

teď končím 5. ročník. Takže dolaďuji diplomku, pač ve středu ji musím odevzdat a pak hurá se učit na státnice :D A potom se snažit ukecat vedení ať mě přijmou na doktorský studium :D

Hajjas
23-05-13, 17:38
idem pozrieť demo
slepic snami dlho hrával na DM

baf
23-05-13, 19:50
Napsali sme to vestejnou chvilku nikdo do neho neryl a me vubec nemusi zajimat jestli mel ab nebo ne proste prome dostal ban a sel ho obejit tak dostal druhy.Tak se to tu snad dela a nejsou vyjimky.Az lucca prijde urco to vyresi.

kofi
23-05-13, 21:32
Naco takovej spam, pockej na vyjadření lucky.

slePIC
24-05-13, 20:58
Tyjo - jak často tu přibližně Luccy bývá, ať to tady nekontroluju zbytečně...

EDIT:
ban na miste, je to drzi zmetek, nebudem to tolerovat
...asi jsem, přotože ti řeknu, že po "z" má být "ý" ve slově drzý. :D

Jinak to nebyla narážka na to, jak douho jí to trvá. To že bych tady nadával by situaci nijak neurychlilo, jen jsem byl zvědavý, jestli to stačí kontrolovat jednou denně, nebo jednou týdně. (Protože podle toho co mi naposledy říkala, tak tu moc často není, aby to nebylo až za měsíc :D.)

Maly Buu
25-05-13, 04:17
ban na miste, je to drzi zmetek, nebudem to tolerovat

Flash
26-05-13, 11:30
ban na miste, je to drzi zmetek, nebudem to tolerovat

wtf? Priste radsi nepis, nez abys vyplodil neco takovyho... za to, ze si pride pro unban, pise slusne a chce to vyresit, tak je ban za neprokazany AB na miste?

Jinak sem napsal Lucce PMku, tak snad az prijde, tak ti na to mrkne .)

Maly Buu
27-05-13, 15:11
vidis, to mas pravdu, ja jak bydlim v cizine, tak mne to zacina delat problemy :-) a nevim proc sem to napsal, tento komentar patril do jinyho topicu, zato sry :-)

Kotel
30-05-13, 09:02
Jestli není k dispozici normální demo, tak můžeme dát rovnou unban.

Zoyer
30-05-13, 09:33
Hráč čeká na demo už týden.... To by se nemělo stávat. Já bych mu dal UB a jak příjde Luccy tak dodá demo( pokud ho má ) a pokud tam bude fakt AB, tak dáme ban znovu.

kashpi
30-05-13, 11:46
to by bylo asi nejrozumnější :)

slePIC
30-05-13, 12:28
http://www.youtube.com/watch?v=sdn-0ji21c8

PS: Šlo by to ještě teď odpoledne ? :D

Kotel
30-05-13, 17:15
ok

slePIC
30-05-13, 18:28
díky

PS: takže to ještě zůstává "otevřené" a čeká se na Luccy ?

Kotel
30-05-13, 18:29
Asi jo. Jestli na demu nebylo videt ani wh, tak jsi zrejme cisty.