PDA

Zobrazit normální verzi : HlstatsX: Awards



knight621
23-05-13, 19:53
Ahoj, nikde jsem o tom nenašel článek tak to píšu sem...zajímalo by mě jak to je s awardama na hlstatsx (http://csko.cz/statsx/hlstats.php), měl bych 2 otázky:
1. Jak to je s "rankem" awardu, tj. bronze atd., protože všude mám normálně jenom award a u AKčka mám Bronze AK
2. To co mě víc zajímá ale je, jak to je s Global Awards, za co se vlastně dostanou (tušim že za to když jste nejlepší na serveru) a jestli zůstanou i po tom co vás někdo předběhne.
Tak trochu mimo, ale zaslechl jsem zvěsti o tom, že by měl být reset ranku (na furien serverech, nevim jestli se dělá reset všude najednou), tak jestli o tom někdo něco víte tak bych byl taký rád.
Nemůžu vás nepochválit, servery máte super, vip není drahý, admini fungojou jak maj, jste nejlepší :wink:

Díky za odpověď, The Wingy.

Beat
23-05-13, 20:00
1. http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=awards&game=dm#
Keď máš toho awarda 5x tak sa ti zmeni farba potom 12x atď.
2. http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=awards&game=dm#
Má ho ten kto má najviac fragov napr. s akackom za poslednych 28dni.
E: Reset je na novy rok vždy.

knight621
23-05-13, 20:07
Díky, ale mohl bys vysvětlit to atď.? Jak to jde dál?

Btw. Global Award jsem jednou dostal a mám ho furt, takže zůstává, tohle jsem myslel :D

Beat
23-05-13, 20:09
Klikni na to ribbons nejako tie odkazy hádžu len na 1. stranu. :D

Kotel
24-05-13, 08:44
Reset asi nebude nutny, protoze system je udelany tak, ze kdyz mate malo bodu, dostavate vice bodu za zabiti hracu s vice body, takze se to da vzdy dohnat. Videl jsem, ze se hrac dostal za mesic z 0 na asi treti misto.

knight621
24-05-13, 14:22
Reset asi nebude nutny, protoze system je udelany tak, ze kdyz mate malo bodu, dostavate vice bodu za zabiti hracu s vice body, takze se to da vzdy dohnat. Videl jsem, ze se hrac dostal za mesic z 0 na asi treti misto.

Dík za odpověď kotel, reset už taky nechci, za měsíc a půl jsem nahnal skoro 20.000 na furienech, akorát ty body za zabití hráčů...pokud vim to max co můžeš dostat za kill je 13, ale pak když tě zabije nějakej náhoďák s málo pts. tak ti to těch 13 vezme, bylo by dobrý dát maximální ztrátu tak na 7, ale do toho já už nemám co mluvit, akorát nápad
E. Co se stalo s HstatsX? Hází mi to error

DarkAspecT
24-05-13, 20:31
Dík za odpověď kotel, reset už taky nechci, za měsíc a půl jsem nahnal skoro 20.000 na furienech, akorát ty body za zabití hráčů...pokud vim to max co můžeš dostat za kill je 13, ale pak když tě zabije nějakej náhoďák s málo pts. tak ti to těch 13 vezme, bylo by dobrý dát maximální ztrátu tak na 7, ale do toho já už nemám co mluvit, akorát nápad
E. Co se stalo s HstatsX? Hází mi to error
13 bodů ti to nikdy vzít nemůže, myslím že max. 7. Pokud máš zaplé to /body1, tak v závorce vidíš kolik ti to ubralo, to číslo před tím je kolik on dostane.

knight621
24-05-13, 22:02
13 bodů ti to nikdy vzít nemůže, myslím že max. 7. Pokud máš zaplé to /body1, tak v závorce vidíš kolik ti to ubralo, to číslo před tím je kolik on dostane.

dobré vědět, díky...takže max 13 může on dostat