PDA

Zobrazit normální verzi : CCleaner



hfsaa
24-05-13, 12:32
Nazdar. Mám problém s programom "CCleaner". Normálne ho otvorím, kliknem na tlačítko "čistič", dám "analyzovať" a pri 50% percentách mi program sekne a vypíše : Program CCleaner prestal pracovať. Keď čistím registre mi toto nerobí. Neviem vôbec čo sa stalo, skúšal som program preinštalovať, preveril som ho AV. V stredu mi program normálne fungoval a včera a dnes mi toto robí. Neviem čo s tým mam robiť.

514Pro
24-05-13, 12:38
Se koukni v jaky fazi analyzy se to sekne, vypni pred skenem prohlizec samozrejme, je mozne, ze dojde k nejakemu souboru "in use" a nepobere to. Pripadne pockej na dalsi update programu. Pak muzes zkusit manualne proverit to misto, zda tam neni napr. seklej soubor s 0 velikosti atp. nebo rucne smazat problematicky soubor.

hfsaa
24-05-13, 12:45
Ďakujem za rýchlu odozvu, prehliadač vypínam stále, keď idem čistiť cez ccleaner. Sekne sa to vždy tu http://i.imgur.com/Xjx7Hzq.png?1

slePIC
28-05-13, 20:32
Zkus ho spustit v nouzovém režimu (jestli to půjde), zda nenastane nějaká změna - nemáš náhodou na některém HW provedený OC? Mohlo by to být způsobené klidně i OC ramek.

MarcelloR
28-05-13, 22:05
Ten súbor, na ktorom ti to zamrzne, tak odstráň ručne.

hfsaa
29-05-13, 12:41
Ten súbor, na ktorom ti to zamrzne, tak odstráň ručne.áno pomohlo to, bol to nejaký textový dokument. Už ide všetko, dík.