PDA

Zobrazit normální verzi : Pridanie nového classu



KaVoPiC
24-05-13, 17:55
Ahojte

Bol by som za pridanie nového classu - Ninja

mal by mp5, scout, USP

vedel by liezť po stenách napr. dostať sa na vysoko položené krabice alebo až na hornú hranicu textúr (liezlo by sa podržaním tlačítka "skok")... a ešte by som mu dal väčší dmg knifom napríklad o 50% viac... a tým by sa vyriešil aj už spomínaný problém nepoužívaný item Veterán s Nožom (mohol by sa zrušiť, kto by chcel väčší dmg knifom tak by si zobral ninju)

mal by takéto staty na začiatku

Inteligencia : 15
Obrana : 10
Zdravie : 20
Kondícia : 40

a týmto classom by som aj pozmenil item Ninja notes že by som dal túto schopnosť namiesto dvojskoku a dvojskok by som dal na nový item - Rambové Boty

Beat
24-05-13, 17:57
Ten class som už niekde videl, ale tie txt sa mi nepačia.

Zaciatocnik
24-05-13, 22:40
podla mna to je zlá class už len s dôvodu ak by dostal awp sniper a zakempil by to pri txt

Zaciatocnik
24-05-13, 22:43
A ja by som bol za pridanie classy SWAT

SCHOPNOSŤ: odolnosť voči raketám, mínam a dynamitu
Zbraň: Galil a elite
STATS: INT 0, HP 10, OBR 5, KOND 0

J3ZUsSs*
24-05-13, 23:49
A ja by som bol za pridanie classy SWAT

SCHOPNOSŤ: odolnosť voči raketám, mínam a dynamitu
Zbraň: Galil a elite
STATS: INT 0, HP 10, OBR 5, KOND 0

Radšej súhlasím s týmto než s "ninja" ... na ninjovy sa mi nepáči to lezenie radšej keby bol 3-skok ...
potom by som zrušil scoutku ...


Na class "SWAT" by som zmenil iba iba INT na 10 :) moj názor

Trey
24-05-13, 23:58
Ten swat je skoro jak protector...

KaVoPiC
26-05-13, 11:29
Já by som swata nedával potom by FS Sapper a Demo nemali žiadnu výhodu a túto classu by hral každý lebo tam sú aj dobré zbrane

shootradar
27-05-13, 11:35
Kavopic ohledně tvého nápadu na class Ninja mám otázku? A výhled na moře by jsi ještě nechtěl?

shootradar
27-05-13, 11:39
Ten swat je skoro jak protector...

Opravdu jen skoro? Další class k ničemu, od čeho bylo dáno na prota 20% proti raketám atd.

JOZKO VAJDA!!
27-05-13, 12:37
Ten ninja je somarina. Mohlo by to byť napríklad ako na furien že by sa o stenu vedel len prichytiť. Potom mal by len nejakú pištoľ a scoutku a mal by zhoršené mierenie pri prichytení na stenu.

JOZKO VAJDA!!
27-05-13, 12:39
A ešte ohľadom classy swat: úplmá sprostosť je to len lepší protektor a ešte aj ten názov je debilný. Videl u niekto SWAT s galilom pre mňa typickou teroristickou zbraňou? :D

B@Ryk
27-05-13, 16:39
Radšej súhlasím s týmto než s "ninja" ... na ninjovy sa mi nepáči to lezenie radšej keby bol 3-skok ...
potom by som zrušil scoutku ...


Na class "SWAT" by som zmenil iba iba INT na 10 :) moj názor
Souhlas

KaVoPiC
28-05-13, 14:57
Kavopic ohledně tvého nápadu na class Ninja mám otázku? A výhled na moře by jsi ještě nechtěl?

Good Idea

Zaciatocnik
28-05-13, 15:38
A ešte ohľadom classy swat: úplmá sprostosť je to len lepší protektor a ešte aj ten názov je debilný. Videl u niekto SWAT s galilom pre mňa typickou teroristickou zbraňou? :D

Ak si si nevšimol tak názov je od itemu ( asi ti to nedošlo) a preto som vybral zbraň galil, lebo ho nepoužíva iná class :)