PDA

Zobrazit normální verzi : Capture the Flag - vlajka na dust2



Eidam
24-05-13, 18:51
Nebylo by možný T vlajku přemístit pod jejich spawn (mezi spawn a dveře, kterýma se jde na long)?
Takhle je to pro CT dost složitý když mají jen 2 cesty a to jedna z nich vede přes spawn a u druhý jsou neustále kempeři s AWP a celou mapu míří na vchod do podchodu..

a CT vlajku bych přemístil na plant A ale to už není tak důležitý :D

jinak mě připadá že dust 2 se na CtF vůbec nehodí (místo toho bych přidal radši de_survivor, de_torn, de_vertigo)


....píšu to sem protože v kategorii CtF nikdo na nic neodpovídá :D

Kotel
24-05-13, 20:44
Zkusime to. Ja uz tam vlajky presouval nekolikrat. CT vlajka na A je celkem problem a je problem skoro vsude. Proto jsem tu mapu smazal, ale zas ji nekdo chtel zpet.

Eidam
24-05-13, 20:58
ok dík

Acid
25-05-13, 14:48
Dust2 je celá taková složitá na CTF. Na týhle mapě je snad vlajka nejmíň braná, podle mého názoru.

Shinigami
25-05-13, 16:06
Na CTF je asi 10% hráčov, čo sa snažia ukoristiť vlajku. Ostatný len naháňajú fragy. Možno by bolo dobré dať nejakú výhodu teamu, čo ukoristí vlajku, napr. 1 hp za 2 sekundy regenerácia. Za 5 vlajok, alebo za 2 vlajky 10 hp bonus pre celý team. Pokiaľ jeden team nebude brať vlajky tak nakoniec nikoho nedokážu zabiť, lebo budú mať dosť veľkú nevýhodu. Podľa mňa by si to rozmysleli. Samozrejme je to len nápad. Výhody by platili po celý zbytok mapy.

Acid
25-05-13, 17:03
Shinigami dobrej nápad. Ještě mě napadá odebrat mapu dust2. Ale to by asi vadilo nějaké menšině hráčů...

Giussepe
25-05-13, 21:47
mapa dust2 na moji iniciativu už jednou odebraná byla. vydrželo to asi týden. Pak už tu zas byly bambiliony threadů proč se ze serveru smazala, že byla strašně oblíbená a že ji chtěj všichni zpátky tak ji tam Kotel vrátil.

Acid
26-05-13, 01:33
mapa dust2 na moji iniciativu už jednou odebraná byla. vydrželo to asi týden. Pak už tu zas byly bambiliony threadů proč se ze serveru smazala, že byla strašně oblíbená a že ji chtěj všichni zpátky tak ji tam Kotel vrátil.

No, teď už stejně není tak oblíbená.

Eidam
27-05-13, 00:11
Na CTF je asi 10% hráčov, čo sa snažia ukoristiť vlajku. Ostatný len naháňajú fragy. Možno by bolo dobré dať nejakú výhodu teamu, čo ukoristí vlajku, napr. 1 hp za 2 sekundy regenerácia. Za 5 vlajok, alebo za 2 vlajky 10 hp bonus pre celý team. Pokiaľ jeden team nebude brať vlajky tak nakoniec nikoho nedokážu zabiť, lebo budú mať dosť veľkú nevýhodu. Podľa mňa by si to rozmysleli. Samozrejme je to len nápad. Výhody by platili po celý zbytok mapy.Příjde mi to jako dobrej nápad, ale zas by bylo blbý, když z teamu odejte víc hráčů a pak to bude vyrovnávat do obou teamů, tak toho co se tam nejvíc snaží to přesune a tím mu to vezme všechny výhody. A to s tím přesouváním se stává dost často .. několikrá se mě stalo že mě to přehodilo třeba 5x i víckrát za jednu mapu.

Eidam
27-05-13, 00:13
Jinak tady jsem psal příspěvek o přidání survivor a dalších map, tak kdyžtak odpovědi pište do toho příspěvku.
http://csko.cz/forum/showthread.php?17099-Mapy-na-CtF