PDA

Zobrazit normální verzi : Nové mapy na Superhero - návrhy na přidání



Kazki
24-05-13, 19:19
Nazdar, v poslednom case som zacal opat hravat SH a prezeral som si maplist, odstranil by som male mapy ako napr. de_huntic, potom bych dal prec vsetky cs_ mapy, to tam je vobec nehratelne, nestane sa ze by niekto vzal hostage; dalej de_nuke (vsetci lezu hore na texturu) a pridal bych tam viac rats map.. su celkom velke a take mapy sa tam hraju dobre. pridavam maplist ak by niekto chcel este nejaku odstranit
Maplist:
cs_mice_final as_oilrig cs_italy
cs_militia cs_office de_abou
de_atlantis de_blue_b5 de_bob de_bright
de_burscheid de_canalwar de_cbble
de_celtic de_crossfire_sector de_forge
de_chateau de_clear de_clan3_heat
de_cpl_fire de_cpl_mill de_cpl_strike
de_damaged de_dust de_dust2
de_dust4ever de_dust_castle de_dust2-urban
de_greece de_heat de_huntic
de_iced2k de_inferno de_change_inferno
de_kabul de_mog de_nuke
de_piranesi de_prodigy de_rats_fabi
de_romans de_scud de_storm
de_survivor de_torn de_train
de_tuscan de_vertigo de_village
de_village de_widlakof de_dinaunion
de_rats3_2002



Dalej, bych obmedzil prikaz botkick, max. 5x za mapu, lebo niektory to tam stale spamuju, vraj boti zavadzaju a ked sa daju prec hrame 2v2

backpase
28-06-13, 12:30
Podla mna je huntic dobra mapa, o tych cs_ mapach je to pravda, ked sme na serveri 12 a viac na cs_ mapach sa to neda

ajkedmuhomackalamalyhomal
09-06-14, 19:09
Huntic by som odstránil aj ja. Ale čo sa cs máp týka, isto by som ich tam nechal. Neviem teda či som jediný, ale ja hostage-ov beriem vždy

killer-savage
11-06-14, 13:53
a viac de_rats mapy..
http://cs.gamebanana.com/maps/download/178361

mars369
22-12-14, 17:24
Kámovia počúvajte Huntic je naj mapa na servery po1 dobre sa na nej expí vôbec tu mapu neodstranujte s ostatnými si môžte robiť čo chcete
A ešte niečo de_cheteau či jak sa to píše je na nič mapa je velka a so superhero tie mini lvli sa nevyznaju tá by sa mohla odstraniť

backpase
22-12-14, 21:49
Neviem co je na tej mape zle, je to klasicka mapa, za to ze sa niekto na nej nevyzna nemusi sa hned odstranit.

ProopkO
18-01-15, 15:50
de_huntic je najlepšia mapa!! Keď hrás rats_fabi dlho trvá jedno kolo podľa mna je de_huntic v pohode.

ProopkO
18-01-15, 15:52
de_huntic je najlepšia mapa!! Keď hrás rats_fabi dlho trvá jedno kolo podľa mna je de_huntic v pohode. Dobre sa tam expí všetko.

killer-savage
20-01-15, 11:51
Chcelo by to tam pridat viac rats maps. Rats mapy (http://cs.gamebanana.com/maps/cats/5012)

ProopkO
20-01-15, 13:22
Načo rats mapy ?????

ProopkO
20-01-15, 13:24
Rats mapy Sú nič moc su dlhé, málo hráčovto hráva atď.

killer-savage
20-01-15, 17:49
Rats mapy Sú nič moc su dlhé, málo hráčovto hráva atď.
lebo je tam malo tich map.

ProopkO
20-01-15, 18:34
Ok ale chápeš že sa nehrávajú :D Mapy ktoré sa hrajú de_nuke, de_huntic, de_dust, de_dust2, as_orlig a také a nie rats. :)

killer-savage
21-01-15, 10:40
hovoris podla seba a oirlig sa tam vobec nehrava, takze mi tu take blbosti vobec nevypravaj!

backpase
21-01-15, 11:03
killer, teraz nemáš pravdu, takmer každý deň je tam raz mapa as_oilrig, sám ju vždy nominujem ak nejde nominovať de_huntic a vždy sa stáva, že veľa ľudí hlasuje práve pre as_oilrig

killer-savage
21-01-15, 21:15
tak sorry ze tam moc nechodim ked su tam sami lvl40 neda sa to proti nim vobec hrat. hlavne proti tebe

backpase
21-01-15, 22:16
Pozri sa, som jeden z mala levelov 40, ktory nema ani jawsa a ani t-800 ... takze nie som ako ostatny, za to co si napisal ti dakujem, poukazal si na moj skill, ale nejdem riesit temu levelov 40..

killer-savage
23-01-15, 17:32
gratulujem ze nemas jawsa ale to nemeni na veci ze si rovnako silny ako dalsich X ludi s lvl 40, ale k veci. aj ked vidim ze nechcete rats mapy, patrilo by sa tam hodin nejake nove mapy. o tom to je tato tema.

backpase
24-01-15, 01:14
Viem, nechcem tu rozmazavat ine, vcera som bol na serveri a bola rats_fabi (byva najcastejsie) a tam nemaju male lvli najmensiu sancu a zas ked ma niekto spidermana tak sa pekne zavesi a toci sa cele kolo.. neplnia sa ciele mapy, privital by som ine, klasicke mapy (de-..., cs_...)

killer-savage
24-01-15, 11:42
aj fy_ aim_ mapy s vatsim rozmerom jako trebars: FY_NG MORPHEUS2 (http://cs.gamebanana.com/maps/181441). mozem vyhladat aj dalsie vhodne mapy pre tento mod.

backpase
24-01-15, 12:35
Este davnejsie pisal Kotel, ze fy mapy tam nebudu.. je pravda, ze niektore su vacsie, ako mne by nevadili.

ProopkO
24-01-15, 18:00
Killer :D Teba som na SHčku už dlhšiu dobu ne, videl :D, najčastejšie hrávané mapy sú as_orlig, de_huntic a také čiže rats mapy sa tam vôbec nehrávajú :D

backpase
24-01-15, 19:20
Killer :D Teba som na SHčku už dlhšiu dobu ne, videl :D, najčastejšie hrávané mapy sú as_orlig, de_huntic a také čiže rats mapy sa tam vôbec nehrávajú :D

Hravaju sa tam rats mapy.. urcite nie je as_oilrig najcastejsie, tocia sa tam dust 1,2, nuke, inferno, huntic..

killer-savage
24-01-15, 21:54
tie 3 mapy maju dobru hratelnost, ale to je malo.... kebyze sa daju niektore mapy z UT servera IP: csko.cz:27095, len upravit respawn. je to len moj navrch.

backpase
25-01-15, 15:40
Zálezi na Kotlovi, za pokus by to stalo.

ProopkO
27-01-15, 14:42
Hravaju sa tam rats mapy.. urcite nie je as_oilrig najcastejsie, tocia sa tam dust 1,2, nuke, inferno, huntic..

Okej. Ja tiež osobne pokladám mapu as_orlig ya blbú mapu pretože minule si hrám a sú tam malé lvl. A ten ktorý ma spidermana sa zavesí a neplní povinnosti mapi.

ProopkO
27-01-15, 14:43
A prepáčte mi gramatické chyby, nový pc, zabugovaná klávesnica tak preto :)

killer-savage
28-01-15, 10:04
staci 1000 AP goku a tich spidermanov to znici. je pravda ze ta regeneracia ide len 10 AP za sekundu, bolo by lepsie to zvysit aspon na 25 AP za sekundu nech to vyzera jako superhero. si predstav ze kazdu chvylu by lietali tie gule :)

ProopkO
28-01-15, 15:48
staci 1000 AP goku a tich spidermanov to znici. je pravda ze ta regeneracia ide len 10 AP za sekundu, bolo by lepsie to zvysit aspon na 25 AP za sekundu nech to vyzera jako superhero. si predstav ze kazdu chvylu by lietali tie gule :)

Kámo čo by si ešte nechcel ?? :D Keď "hráči" ktorý sa bugujú na tom lane a sú tam celé kolo čo budeš čakať cca 5 min kým ti doplní full armor a potom to vystrelíš ?? :D Čo si :D A aj keď do ních "šítíš" akčkom je tažké sa trafiť lebo sa rýchlo hybú :)

A tá rege ap aby dávalo po 25 je oničom. Pretože poznám takých ktorý to bugujú (nejdem menovať ktorý) majú od začiatku 1000 ap to je ptm oničom ...

backpase
28-01-15, 17:21
Je tam vacsina veci nastavena dobre, to nabijanie goku je postacujuce, daju sa v pohode zabit tí majstri so spider-manom, oni sa tocia dokola a staci strielat na jedno miesto v tom okruhu ;) a inak, keby tam je admin za to by ich kickoval.. ked sa tam hompalaju 2 minuty

killer-savage
30-01-15, 12:24
chceli sme riesit nove mapy ale jak vidim, kotel na to kasle

ProopkO
30-01-15, 15:49
Je tam vacsina veci nastavena dobre, to nabijanie goku je postacujuce, daju sa v pohode zabit tí majstri so spider-manom, oni sa tocia dokola a staci strielat na jedno miesto v tom okruhu ;) a inak, keby tam je admin za to by ich kickoval.. ked sa tam hompalaju 2 minuty

Šak to "keby tam bol admin" niekto mi spomínal že na Shčku je admin ale ako vidím asi nie. A ak aj he tak by si mal kontrlovať aktivitu.

backpase
30-01-15, 16:41
Este minule mi Kotel napisal ze nie je, lebo ak sa najde nejaky kto ten mod hrava stale (casto) a poda si ziadost admini ho odmietnu...

ProopkO
30-01-15, 17:11
Este minule mi Kotel napisal ze nie je, lebo ak sa najde nejaky kto ten mod hrava stale (casto) a poda si ziadost admini ho odmietnu...

To je pravda. :D Ale dúfam že keď sa otvorí nábor tak si podám a dúfam že budem mať štastie. :D