PDA

Zobrazit normální verzi : unban anonyme



anonymereal
09-08-11, 11:36
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : **CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED**** CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED****CE NSORED**.cz
[AMXBANS] Duvod : ' reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID :
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 94.113.117.250
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzol


caute neviem akym sposobom som dostal perma na kotelnu ... vraj reklama
neviem ktory s adminov je slepy... bolo to nasledovne

snazil som sa dostat k ct... neviem akym sposobom som dostal ban na tyzden na steam... snazil som sa dostat k ct a zrazu mi napisala nejaka reklama ohladom hrajcs
ktoru teda vobec nepoznam

isiel som na nonsteam sa ospravedlnit a dostatocne tu chybu vymazat a dostal som perma

ak sa mozem spytat lucci ... ty nosis okuliare? prosim nech mi odpoveda na otazku

tymto padom ziadam o unban dakujem..

ak sa to ziada ohladom nicku za to je ban na 5minut pre zmenu nicku a nie perma

bones
09-08-11, 11:43
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=5514

anonymereal
09-08-11, 11:45
musel som nainstalovat nove csko... a za meno sa nedava snad perma... musel som nainstalovat csko aby som sa aspon k nej dostal

Karl0s
09-08-11, 12:59
za tohle asi jo, a kór pro tebe, good job

InVitro
09-08-11, 14:00
Za reklamu na ten rozshitovanej portál (GS) je permanent bez diskuze.

znedlob
09-08-11, 14:37
Hochu, placas paty pres devaty. Ten perma jsi dostal 27-01-2011 - 19:31 od admina morbe na NS. Tak sis koupil steam a dnes 9.8.2011 jsi dostal ban na sedm dni od nasi lucinky. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10627 Takze ty zadas unban na NS nebo steam??

Svacinar
09-08-11, 17:00
Konečně mu to někdo vysvětlil sedly. Dáváš dohromady jabka s hruškama. 100% je ten ban od Lucci oprávněnej, tak nevim co tady řešíš.