PDA

Zobrazit normální verzi : Perma za nick ? - Montty non skill



Volume
24-05-13, 21:59
Dobrý večer.

Dnes dostal hráč "Rozmrdana kunda" permaban na vulgární nick. Nechci se tohoto hráče nijak zastávat, ale myslím si že to Montty trošku přehnal..

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=68107

Dávám to do stížností protože to beru jako stížnost na admina.

Zoyer
24-05-13, 22:01
http://www.csko.cz/chatlog/show?from=19-05-2013&to=24-05-2013&server=1&nick=&sid=VALVE_0%3A0%3A1382878371&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Volume
24-05-13, 22:04
Za svám názorem si stojím. Já bych mu ban dal na 1-2 měsíce at se sklidní, je to adminovo rozhodnutí no ..

vikernes
24-05-13, 22:15
Hmmm tak to jsou fakt umělci přijít s takovým to nickem a ještě s tímto chováním a ty sis stěžuješ na admina diď je to demence totální.

Toreto
24-05-13, 22:25
Kamarát sa nevie regnuť na forku ? ..nech sa obhajuje sám.

Trey
24-05-13, 22:31
Perma za toto? Wtf? Ved polka nadavok v hre nie je ani vidiet kvoli mute. A nick sa da zmenit...

Toreto
24-05-13, 22:35
Monty to sním chce riešiť na fore myslím,preto mu dal permu.

Eso./digl
24-05-13, 22:38
Perma za nadávanie? Príde mi to až moc prísne. Keď ma niekto wh alebo ab tak je to samozrejmé ale nadávanie sa stým nedá porovnávať, ja by som to trestal maximálne na 3 mesiace a to si myslím že už je veľa ale hráč by si to určite zobral k srdcu a rozmyslel by si, či bude vulgárny a dementný aj nabudúce.


E: Až teraz som si vsimol Toretov novy prispevok.

Montty non skill
24-05-13, 22:41
Za svám názorem si stojím. Já bych mu ban dal na 1-2 měsíce at se sklidní, je to adminovo rozhodnutí no ..

1. Takový nick je jednak provokace admina a jednak hodně vulgární a nevhodný
2. O délce banu rozhoduju co by (zatím ještě) admin já a uznávám ho jako odpovídající.
3. Je sto miliónů nicků a slušných! Měl si dát normální nick.
4. Pokud se míní chovat tak jak se chová, viz chatlog + nick, tak ať si jde hrát jinam.
Chtěl tu dělat borce s takovou prasárnou. Bohužel skončil. UB NEBUDE!!!!!! Měl si to rozmyslet dříve a pokud chcěl nějakou žádost napsat, mohl klidně sám.
A co se týká sekce do které jsi to dal, tak teda nevím, na co si stěžuješ. Já pravidla neporušil. Jsem tu od toho, abych dohlížel na servery ve všech směrech.
Protože to není žádost o ub (navíc psána někým kdo ub nežádá), tak to asi můžete locknout.

Trey
24-05-13, 22:46
Pravidla si neporusil ale ani on ich neporusil tak moc ze si zasluzil perma.

Montty non skill
24-05-13, 22:50
Slušný hráč si takový nick nedá. A to nemluvím o chatlogu. Už jednou byl trestán za nick, takže tady ponaučení nehrozí. Je to spíše horší, takže proto permice...
E: Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy


Pravidla si neporusil ale ani on ich neporusil tak moc ze si zasluzil perma.

Ok, tak na co teda stížnost???

rIDer
24-05-13, 22:58
V banlistu má docela dost banů (demence a vulgarní nick).. Jestliže to dělá soustavně, tak se ani nedivím, že montty dal permu. Neni to jenom nick, s čím má problémy. Už jeho chat ve hře je na pováženou..

nO.
25-05-13, 08:02
Montty má naprostou pravdu... Je to docela problémový hráč a s takovým nickem ať si jde hrát nějakou prasárnu.. já bych celkově za sprostý nick dával bany.. Tohle je online hra kde je spousta lidí a spousty mladých.Vím že by to ty 10 letí neměli hrát ale to už záleží na rodičích :) tak proč by tu měli běhat nějací existenti s tak hnusným nickem.. UB bych nedal..

Ridik :D
25-05-13, 09:44
ban je opravnenej takovej nick si muze dat pouze idiot

Volume
25-05-13, 10:08
Montty, já za něj nežádám o unban, akorát jsem ve hře viděl jak jsi mu dal permu na dust2 only.. Ale pořád si myslím že 1-2 měsíce bude stačit, perma je fakt přehnané. Radši to lockněte, vy to berete tak že se dotyčného zastávám.

Charon35
25-05-13, 10:15
Montty, já za něj nežádám o unban, akorát jsem ve hře viděl jak jsi mu dal permu na dust2 only.. Ale pořád si myslím že 1-2 měsíce bude stačit, perma je fakt přehnané. Radši to lockněte, vy to berete tak že se dotyčného zastávám.

To máš za jedno. Ak mu dáš 2 mesiace, tak prejde na iný portál tak isto, ak mu dáš permu. Inak bany na NS sa budú časom mazať, takže si to vôbec nemusíte všímať.

Kotel
25-05-13, 16:03
Mel smulu, ze to zrovna videl admin, co tohle banuje permanentne. Zadna stiznost mu uz nepomuze.