PDA

Zobrazit normální verzi : Wh capture the flag



Joseph
24-05-13, 22:47
Zdravím, chcel by som poprosiť admina aby sa nato pozrel skúsenejším okom. Ja som na vážkach tak na 60percent WH tam podľa mna je. Bohužial som demo nenatočil nakoľko sa mi in game celkom darilo a nechcel som sa hodiť do spectu.....
Nick: KAKABUSEK
IP:
SID: bohuzial nemám ale však to sa dá nejako zistiť dúfam...

Takže HLTV kukať od 31:16
Prvý čas : 31:21 náhoda ? už ma tam čakal...
Druhý čas : 34:41 cross mal už pripravený plus ctčko nedupalo nemohol počuť.
Tretí čas : tak toto ma presvečilo že niečo má. Vedel som že je na B počkal som kým zabije kolegu aby som vedel kde asi je, odporúčam si
to pozrieť aj s mojej perspektývy čas 44:52, premeral ma vedel že tam skáčem, ja som to walkoval a skákal som potichu na bedne....
Môžte to kuknúť aj medzi tým ale toto sú tie naj. momenty..
Samozrejme HLTV: http://csko.cz/dema/upload/dir/kodi_2.dem

Možno sa mýlim.
Vopred Ďakujem s pozdravom JR. :)

DarkAspecT
25-05-13, 18:27
31:18- Chtěl jít do katy, ale vrátil se, to CT neduplo.
34:41- Tvůj čas, zabil mu tam spoluhráče, ten se díval do spodní, čekal na něj.. Default
44:52- Bylo slyšet jak si skočil do okna, kontroloval i dveře jestli to není fake.. Taky default.
Zdá se mi divný jen to 31:18, jinak nic a podle jednoho času těžko banovat.

Joseph
25-05-13, 18:31
njn, jebac nato.... aj tak nato vsetci prdia. Záujem mal ten od ktorého som to nečakal. Zato máš umňa veľké plus.
Thx za tvoj obetovaný čas.

E: ale ja som mu po tom 31:18 tušim napísal že nech to vipne. Tak možno poslúchol :D, ptm na nextmap som ho
točil ale zdrhol.

matis
25-05-13, 18:46
Ja som sa nato pozeral, ale nezda sa mi, ze nieco ma...preto som cakal na vyjadrenie ineho admina...

Joseph
25-05-13, 18:50
ok, uvidím ked sa tam pripojí o5. Spectnem ho ešte ale asi to nema zmysel.