PDA

Zobrazit normální verzi : Nejde mi ani jeden server



Seruc
09-08-11, 11:59
čaute ludia....stiahol som si csko odtialto z kotelny a na vašich serveroch som chcel hrať prvýkrat v živote a na každom jednom servri mi napíše že som zabanovaný....pritom mi v konzoli píše že je zabanovana uplne iná ipečka nie moja a že je zabanovaný uplne iný nick než moj tak mi to vysvetlite....a proste to nechapem lebo som tam nikdy nehral....

Kotel
09-08-11, 12:24
A jaky nick nebo ip ti to ukazuje?

Seruc
09-08-11, 13:06
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Entik
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1193817675
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 89.176.218.181
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru

OldShatterhand
13-08-11, 12:17
Hojte mne vcera mi otec vipol internet a dnes rano som sa prihlasil a mam ban. tadi je vipis z konzole:


OldShatterhand*ThC*KoK@In* se pripojil
Couldn't open file overviews/zm_cbble_kamp.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/zm_cbble_kamp.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : DumbasS
[AMXBANS] Duvod : ' WH - classic '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 529364072
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 88.212.37.61
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj kon

Smile
13-08-11, 12:20
Hojte mne taki vcera mi otec vipol internet a dnes rano som sa prihlasil a mam ban. tadi je vipis z konzole:

Děláš si prdel, nebo tohle myslíš vážně?

OldShatterhand
13-08-11, 12:34
ne nedelam. vcera vecer som hral na zm2 mapa labak a otec nevedel ze som este na pc tk vipol internet. dnes rano som sa spustil csko dal zm2 a mam ban. vipis z konzole som uz uverejnil. nevolam sa ziadni Dubass ci co to je za geja tki mam inu ip a nemam hacky tk nvm preco mam ban

Smile
13-08-11, 12:43
ne nedelam. vcera vecer som hral na zm2 mapa labak a otec nevedel ze som este na pc tk vipol internet. dnes rano som sa spustil csko dal zm2 a mam ban. vipis z konzole som uz uverejnil. nevolam sa ziadni Dubass ci co to je za geja tki mam inu ip a nemam hacky tk nvm preco mam ban

Nemyslel sem s tím banem, ale s tvoji gramatikou na úrovni opice...Je to jednoduchý, stahni si csko odtud (http://csko.cz/?strana=download)...

OldShatterhand
13-08-11, 13:47
to som uz skusal a nepomohlo to a s gramatiku daj pokoj

Smile
13-08-11, 13:51
to som uz skusal a nepomohlo to a s gramatiku daj pokoj

Pak udělej to, co udělal tvuj otec...A s gramatikou ti dám pokoj, až si každou tvou větu nebudu muset číst se zavřenejma očima...